AVON обсъждане на продукти-5

  • 22 944
  • 607
  •   1
Отговори
# 45
onejnost,черно-бялата чантичка от к7 с кожена дръжка ли е?

# 46
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Да

# 47
# 48
  • Мнения: 994
Момичета фактурирали са ми експресната и имам подарък тази кампания от топ клуба овлажняващ слънце-защитен лосион.Аз съм Златна звезда  Peace

# 49
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета фактурирали са ми експресната и имам подарък тази кампания от топ клуба овлажняващ слънце-защитен лосион.Аз съм Златна звезда  Peace

Samo deto obarka temite Simple Smile
  Whistling

# 50
  • Мнения: 994
Момичета фактурирали са ми експресната и имам подарък тази кампания от топ клуба овлажняващ слънце-защитен лосион.Аз съм Златна звезда  Peace

Samo deto obarka temite Simple Smile
  Whistling
Embarassed
ооооооооооох....съжалявам  Laughing

# 51
  • Мнения: 994
onejnost  очилата големи ли са? аз имам тясно лице и по принцип все са ми големи очилата и не с е харесвам  Whistling Искам да са с големи очила, но тесни  Embarassed  Благодаря предварително   bouquet

# 52
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
И аз имам тясно лице... на мен не ми стояха изобщо

# 53
  • Мнения: 194
onejnost,и аз искам да видя очилата как стоят.. Предварително благодаря!

# 54
  • Мнения: 14 507
и мен ме заинтригува шапката, а също и хладилната чанта макар, че вече много ще ми стане пък (спа сериите са на промоция пак Blush) и няма да има къде да ги ползвам тези слънцезащитни продукти....

# 55
  • Мнения: 537
Искам да попитам какви са ви впечатленията от AGELESS Коригиращ стик? За какъв тип бръчки се използва, има ли възрастови ограничения, има ли ефект. Мерси за отговорите.

# 56
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
onejnost виждала ли си този часовник на живо http://www.snimka.bg/album.php?album_id=227234&photo=47

# 57
  • Мнения: 1 259
Вчера имах честта да разгледам новите продукти от к07 ик08...
Пътната чанта наистина си я бива и вътре има някакви джобчета с ципове... Абе.. Струва си парите....
И на мен наживо ми изглеждаше по-голяма от колкото в каталога

Благодаря ти Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 259
Утре съм дежурна в офиса.... Давайте заявка какво да ви снимкам от нещата...като модел ще използвам колежка с нормален ръст Simple Smile

Всичко ново....пък и да не е ново.....давай подред! Heart Eyes

# 59
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

Да,много е хубав,не стои чак толкова голям на ръката... аз съм с много тънка китка и въпреки това ми седеше добре

Общи условия

Активация на акаунт