Със или без кавалер на бала?

  • 6 500
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 029
Не. Гаджето ми/сега вече съпругът ми дойде да ме вземе след бала.

# 31
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Без.
А и би било доста тъпо, тогавашното ми гадже беше почти на възрастта на бащите на съучениците ми.
От друга страна на бала на всички ни беше доста скучно и изкуствено, последната година я изкарахме в професионални паралелки със съвсем различни хора, които аз чувствах доста по-близки, на практика вече всеки си беше поел пътя. Нямам хубави спомени, дано вашите не са такива Simple Smile.

# 32
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
Отидох с приятел ( не гадже! ), изпрати ме до входа и после дойде чак след полунощ за дискотеката. За вечерята, наздравиците и поздравите със съученици и учители, бях сама.

# 33
  • Мнения: 1 477
С кавалер бях(не с гаджето ми).Не съжалявам.Той ми беше съученик и все още много близък приятел.Прекарахме си страхотно.

# 34
  • Мнения: 104
В класа ни бяхме по равно момичета и момчета - просто се разпределихме кой с кого е (образно казано), така че хем бях с кавалер, хем не съвсем Simple Smile И сега решението ни ми се струва удачно - бяхме си само от класа и си изкарахме страхотно Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 672
Без... Нямах гадже тогава, а момченцата на 18 от нашата гимназия си бяха бая задръстенички...

# 36
  • Мнения: 4 451
От личен опит те съветвам - не ти трябва кавалер на бала! Аз отидох с тогавашното ми гадже. Той не познаваше никой от класа и държеше цяла вечер да му обръщам внимание. При което не успях да разменя две приказки със съучениците си.

# 37
  • Мнения: 2 897
Зависи.
Ако сте в родния град - в колата, у дома, в дискотеката - по лична преценка - има ли с кого да говори освен теб, той иска ли, ти искаш ли, блзки ли сте достатъчно, в ресторанта - твърдо не; а ако цялата процедура е извън града - определено не.
Аз мисля така.

# 38
  • Мнения: 3 537
Сама бях и си ми беше супер,щото тогавашното ми гадже беше адски равнив Crazy

# 39
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
отидох сама .. после, по някое време през нощта се събрахме с тогавашния ми приятел - аз бях настояла той да дойде. ама сега като се замисля, по-добре изобщо да не се бяхме виждали Simple Smile щеше да е по-различно и приятно изкарването, ама тогава така съм мислила.

# 40
  • Мнения: 205
Тогавашното ми гадже(и настоящ съпруг) беше на празнуването със семейството ми, после ме изпрати до ресторанта, но не е влизал вътре.Не исках да е с мен, че една съученичка му беше хвърлила око и можеше да има неприятни сцени Laughing

# 41
  • Мнения: 3 521
Бееез и хич не съжалявам Laughing.

# 42
  • Мнения: 1 111
 Без без, пък ако ти залипсва в слънчевбрягските дискотеки все ще забиеш нещо. Wink

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Аз изобщо не бях на бала с випуска  Whistling Но, да, изкарах нощта на бала с гаджето си и още няколко мои съученички. След ресторанта се събрахме с останалите от випуска.

# 44
  • Мнения: 5 103
Без, да не бях луда да си взимам някой.

Общи условия

Активация на акаунт