Съвет - не мога да си намеря приятелка

  • 30 749
  • 186
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте Simple Smile Нямам идея дали това е правилната тема и дали сте свикнали мъже да пишат.

Драмата е следната... На 27 години съм, с хубава работа и образование. Смятам, че изглеждам добре чисто физически както и социално. Проблема ми е, че не мога да си намеря приятелка, въпреки многобройните ми опити. Всеки път стигам до едно положение, след което виждам как момичето просто се отдръпва и нямам какво да направя. Преди си казвах 'може би не съм срещнал правилното момиче', но в последно време си мисля, че проблема идва от мен, но нямам идея какъв точно е. Всичките ми приятели са обвързани, което ме побърква допълнително. Всеки ден след работа, живота ми губи смисъл, защото знам, че нямам никой. В края на седмицата, когато се очаква да разпусна от работната седмица е най-трудно. Ако не се съберем с приятели, нямам какво да правя и самотата ме побърква (все пак, когато те са по двойки, аз нямам какво да правя с тях). Дайте ми някакъв съвет, чисто то женска гледна точка, за това какво мислите, след като прочетете написаното.

Блалгодаря и хубав ден на всички Simple Smile

Последна редакция: пн, 09 яну 2017, 23:10 от Mamma

# 1
  • Мнения: X
Да не си много прибързан и настоятелен и това да кара момичетата да се отдръпват?

# 2
  • Мнения: 20
Нямам идея. Може и така да е. Така и не се научих да разбирам жените спрямо начина им на държание и т.н. Обикновено си мисля едно, а излиза друго Grinning

# 3
  • Мнения: 14 306
Понеже причините може да са много, а и различни за всяка дама, с която си контактувал ние можем само да гадаем.
Бих те посъветвала да попиташ директно някоя от жените, с които не се е получило. Това, при положение, че сте запазили някакви нормални отношения. И ако си готов да преглътнеш егото си и да чуеш за себе си неща, които няма да са ти приятни...
Можеш също да попиташ приятелките на твоите приятели - казваш, че са обвързани. Аз от години съм съветник на едно приятелче,  давам му женската гледна точка Simple Smile

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Трябва да си социално адекватен на случващото се. Може би е имало пробойни в комуникацията ти с тези девойки, които ти не си успял да отчетеш или просто не си им обърнал внимание.

# 5
  • Мнения: 2 650
Виж сега - пускаш тема, която звучи като нещо  такова - готин съм, ма никой не ме ще,  кво да правя. Ми не е достатъчно, освен ако не очакваш предположения  - ама  може би си еди какъв си, може  да не се къпеш ката ден,   може да говориш  дразнещо диалектно...и подобни. От там, ти да се пооглеждаш и да отговаряш - ми може и така да е, ми май не е съвсем така... Та,  ако искаш  реални съвети, дай повече инфо - как и къде търсиш Твоето момиче? Търсиш ли изобщо? Какви очаквания имаш към "Нея"? Как комуникираш на първа, втора среща?... Ей такива неща са полезни за  даване на адекватен съвет,  ако реално идеята е за съвет де.

# 6
  • Мнения: 1 432
Нещо в поведението? Да не е "от главата за краката"?
Да не се самоизтъкваш прекалено колко си способен? Даваш ли им думата на тях? Да не говориш прекалено много нещо си там, колкото да запълниш времето? Simple Smile
Или пък комплиментите, които им правиш да са прекалено изтъркани, блудкави, или никакви?
Нещо неестествено, преекспонирано в поведението/излъчването/ ти?
Или пък прекалено скучен, темите на разговор всеки път са единствено върху служебните ти постижения/ангажименти/способности?
Отделяш ли им нужното внимание лично на тях?

Нямам идея. Може и така да е. Така и не се научих да разбирам жените спрямо начина им на държание и т.н. Обикновено си мисля едно, а излиза друго Grinning
И какво си мислиш например? Та излиза друго, да не прибързваш нещо, както те попитаха? Напр. да им се нахвърляш директно?  Laughing

# 7
  • Мнения: 20
  Трябва да си социално адекватен на случващото се. Може би е имало пробойни в комуникацията ти с тези девойки, които ти не си успял да отчетеш или просто не си им обърнал внимание.

Възможно и така да не, но не съм разбрал явно.

Виж сега - пускаш тема, която звучи като нещо  такова - готин съм, ма никой не ме ще,  кво да правя. Ми не е достатъчно, освен ако не очакваш предположения  - ама  може би си еди какъв си, може  да не се къпеш ката ден,   може да говориш  дразнещо диалектно...и подобни. От там, ти да се пооглеждаш и да отговаряш - ми може и така да е, ми май не е съвсем така... Та,  ако искаш  реални съвети, дай повече инфо - как и къде търсиш Твоето момиче? Търсиш ли изобщо? Какви очаквания имаш към "Нея"? Как комуникираш на първа, втора среща?... Ей такива неща са полезни за  даване на адекватен съвет,  ако реално идеята е за съвет де.

Не пускам тема с цел запознанство.. та аз дори нямам профил в сайт за запознанства. Предпочитам пряката комуникация. И не, не говоря на диалект. За къпането, няма да го коментирам изобщо Grinning Как комуникирам ? Просто говоря с човека нормално като се старая да не се натрапвам. Пуснах темата, защото ми е кофти да говоря за това с приятелите ми и с който и да било, а тук всичко е по анонимно.

Нещо в поведението? Да не е "от главата за краката"?
Да не се самоизтъкваш прекалено колко си способен? Даваш ли им думата на тях? Да не говориш прекалено много нещо си там, колкото да запълниш времето? Simple Smile
Или пък комплиментите, които им правиш да са прекалено изтъркани, блудкави, или никакви?
Нещо неестествено, преекспонирано в поведението/излъчването/ ти?
Или пък прекалено скучен, темите на разговор всеки път са единствено върху служебните ти постижения/ангажименти/способности?
Отделяш ли им нужното внимание лично на тях?

Нямам идея. Може и така да е. Така и не се научих да разбирам жените спрямо начина им на държание и т.н. Обикновено си мисля едно, а излиза друго Grinning
И какво си мислиш например? Та излиза друго, да не прибързваш нещо, както те попитаха? Напр. да им се нахвърляш директно?  Laughing


Не бих казал, че започвам нещата от главата за краката. Смятам, че се държа нормално. Не съм забелязал при комуникация с който и да е  /мъже и жени/, неприятно чувство при разговор с мен. Може би съм скучен. Със сигурност не съм от типа, които се държат лигаво и инфантилно, за да привличат внимание.

Понеже причините може да са много, а и различни за всяка дама, с която си контактувал ние можем само да гадаем.
Бих те посъветвала да попиташ директно някоя от жените, с които не се е получило. Това, при положение, че сте запазили някакви нормални отношения. И ако си готов да преглътнеш егото си и да чуеш за себе си неща, които няма да са ти приятни...
Можеш също да попиташ приятелките на твоите приятели - казваш, че са обвързани. Аз от години съм съветник на едно приятелче,  давам му женската гледна точка Simple Smile

Може би не е лош вариант да потърся така наречената обратна връзка. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 615
Мале, последният коментар ме връща години назад, когато излизах с един екземпляр.  Laughing
Всичко му беше муцка, ама това самоизтъкване ме побъркваше. Той не даваше нищо да кажа, всичко беше "аз, аз, аз, аз".. ooooh!
Дори до леглото не стигнахме, толкова много ме дразнеше това му "качество".  Stop

Авторе, дай като за начало повече информация, както вече са писали съфорумките. Как са протичали срещите ти досега? Към какви момичета се стремиш?  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 24 839
Няма да стане така, явно!
Избери си едно от момичетата, с които не се е получило, въпреки че е започнало многообещаващо и с което сте запазили добри отношения, и я разпитай приятелски.

# 10
  • Мнения: 2 650
Ето -само отговорът ти на моя пост, говори много. Това което отговаряш няма нищо, ама нищо общо с това , което  съм написала Laughing  Ако и по принцип така комуникираш - явно е проблем...поне  номер едно, да видим до къде  ще стигне бройката  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 10 993
Не знам дали съветът ми е правилен-но ако харесваш едно конкретно момиче, излизал си с нея, а тя се е отдръпнала - просто я попитай кое в поведението ти не и е харесало. Може и имейл. Но се опитвай да звучиш така както питаш нас. Приятелски. Да не вземе да си помисли, че я обвиняваш, че не иска да излиза с теб и да се чуди как тактично да се измъкне от ситуацията. Иначе на мен ми звучиш разумно, но не знам как се държиш в реала. Мисля, че няма как да се помогне без да сме наясно какво мисли другата страна.

# 12
  • Мнения: 615
Мен ако някой от тези, с които не ми се е получило почне да ме разпитва "ама кажи сега къде сбърках, какво не ти хареса в мен..?", ще бягам с двеста  Laughing

По-добре поискай обективно мнение от близка приятелка, момиче, с което сте си само приятелчета, без да е имало флиртове дори. Имаше съвет за гаджетата на приятелите ти, не помня кой го даде. Ако сте в една компания и сте достатъчно отворени да си говорите за всичко, попитай тях дали има нещо в теб, което като мъж може би отблъсква жените. Те са ти приятели и най-добре те познават, ако държат на теб, ще ти вземат питането на сериозно и ще ти дадат нужните съвети.

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 15:07 от thumberlinna

# 13
  • Мнения: 20
Мале, последният коментар ме връща години назад, когато излизах с един екземпляр.  Laughing
Всичко му беше муцка, ама това самоизтъкване ме побъркваше. Той не даваше нищо да кажа, всичко беше "аз, аз, аз, аз".. ooooh!
Дори до леглото не стигнахме, толкова много ме дразнеше това му "качество".  Stop

Авторе, дай като за начало повече информация, както вече са писали съфорумките. Как са протичали срещите ти досега? Към какви момичета се стремиш?  Peace

Ето -само отговорът ти на моя пост, говори много. Това което отговаряш няма нищо, ама нищо общо с това , което  съм написала Laughing  Ако и по принцип така комуникираш - явно е проблем...поне  номер едно, да видим до къде  ще стигне бройката  Rolling Eyes

Какви момичета харесвам ? Нямам идея как да отговоря на този въпрос освен с най-комерсиалното. Нормални, уважаващи себе си и околните както и не разглезени. Не си падам по така наречените “Принцеси” Simple Smile

Преди да излезем на среща, винаги гледам да се поопознаем малко повече, за да не се чувствя тя изляза с напълно непознат. Иначе смятам нормално.. разходка в парка, кафе или пък да хапнем нещо някъде. До сега не съм имал провал на първа среща… провалите идват по-късно ама аз като разбера, вече е тръде късно.

Мен ако някой от тези, с които не ми се е получило почне да ме разпитва "ама кажи сега къде сбърках, какво не ти хареса в мен..?" ще бягам с двеста  Laughing

По-добре поискай обективно мнение от близка приятелка, момиче, с което сте си само приятелчета, без да е имало флиртове дори. Имаше съвет за гаджетата на приятелите ти, не помня кой го даде. Ако сте в една компания и сте достатъчно отворени да си говорите за всичко, попитай тях дали има нещо в теб, което като мъж може би отблъсква жените. Те са ти приятели и най-добре те познават, ако държат на теб, ще ти вземат питането на сериозно и ще ти дадат нужните съвети.

Абе и на мен ще ми е кофти да попитам някоя. Може би при удобен момент мога да пробвам първо с момчетата.

# 14
  • Мнения: 615
Не с момчетата, ще те вземат на подбив. Женско мнение ти трябва като за начало. После като/ако си изясниш къде е проблемът, може да се обърнеш към приятелите си.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт