Съвет - не мога да си намеря приятелка

  • 30 793
  • 186
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20
Имах един такъв обожател, от който ми се повдигаше в един момент, направо физическо отвращение чувствах.
А човекът, според масовите представи, си беше напълно ок - отлична професионална реализация, много добро материално положение, хубава външност, добро възпитание. Но просто адски далечен от мен като интереси, отношение към изкуството, разбирания за живота. Не знам защо ми се лепна така, въпреки че директно му казах, че никакви по-специални отношения не може да има между нас. В един момент вниманието му започна да ми досажда, а накрая направо ме ужасяваше като видех, че пак звъни или ми пише  Sick
На него и с други жени не му се получава, така че очевидно не съм само аз от "лошите".

Така че възможно е да се ориентираш към хора, с които сте много различни, но не по симпатичен начин  Peace

Пожелавам ти да срещнеш човек, с който си подхождате и имате сходни интереси и физическо привличане!

Аз поне не съм чак толкова досаден Grinning

Благодаря за пожеланието!

# 46
  • Мнения: 30
Привличат те емоционално-недостъпни жени, и си не особено привлекателен.
Лоша комбинация. 
Имам си я, и я разпознах и в теб. Cry

# 47
  • Мнения: 1 433
Привличат те емоционално-недостъпни жени, и си не особено привлекателен.
Лоша комбинация.  

Имам си я, и я разпознах и в теб. Cry


Ако желаеш можеш да бъдеш по-конкретна, може да помогнеш на младежа. Peace
-----------

Много са факторите, по които двама души могат да си допаднат/разминат.
В сегашния материалистичен свят, за жалост не са много романтичните душици. Повдигна се въпросът за квартирата, може и това да е препъникамък например, ако конкретните девойки, с които се е срещал са по-материалистични, кой-знае.
Понякога нещата се случват точно, когато най-малко очакваш. Когато харесването е взаимно, то ще е такова въпреки всичко. И тогава няма да има такива въпроси като : какво казах/ не казах/ направих/ не направих правилно, за да се харесам. Двустранно.
Младежът е образован, с добра професия, възпитан, въпрос на време е да се намерят двамата. Както писа някой не трябва да му е идея-фикс.
А и още нещо в кръга на шегата, пишеш, че си едър, да не би да задяваш миньончета, те имат по-голям избор, насочи се към по-високи дами, че те по-трудно си намират съответстващи на ръста им. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 138
Сирена, и как се задава такъв въпрос без да сте си близки с човека и без тя да го помисли за обсебващ натрапник?

Направо да ги анкетира всичките вкупом?
Ще се изложи, един мъж трябва да е наясно със себе си на тези години или в случая на автора, трябва да дава такъв вид. Не стига, че са го отрязали, ами и да се обяснява и да разпитва като ощипана госпожица..как ли пък не.
Авторе, дръж се на положение и поискай съвет от приятелка. Щом онези момичета са те разкарали, няма какво да се унижаваш като пубер.  Peace

Не си ме разбрала, дано авторът да ме е разбрал. Имам предвид когато се разсъхне работата с някоя, тогава да я пита, а не след дъжд качулка. Нормално е някой като те отреже, макар и в началото да попиташ защо. Мен винаги са ме питали.

# 49
  • Мнения: 30
Директно му написах какво според мен го спъва.
Не мога да му помогна...
Ако има късмет, ще си намери половин'.
Ако няма, каквото и да се каже, е безсмислено.
Успех пожелавам. baby_neutral

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Привличат те емоционално-недостъпни жени, и си не особено привлекателен.
Лоша комбинация. 
Имам си я, и я разпознах и в теб. Cry

И как стигна до това заключение? Познаваш ли го?

# 51
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
Покрай тези връзки "чук и бег" може да си изградил определен тип поведение спрямо жените, от което да не можеш да избягаш. Т.е. при такива кратки взаимоотношения не се изискват кой знае какви напъни, за да впечатлиш и задържиш за по-дълго вниманието на една жена. И това май  е било не малък период от живота ти. А сега при едно желание от твоя страна за нещо задълбочено и продължително - не знаеш какво да правиш, как да се държиш. Може и да изглежда сякаш бързо губиш интерес

# 52
  • Мнения: 46 553
Малко ми е странно да казват момичетата - Чао и да си тръгват.
Не е нужно чак да има големи обяснение, но и с 2 думи - не се получава, защото така и така, според мен си е съвсем в реда на нещата.

Моят съвет е да не се водиш по клишета - жените са такива, жените са онакива, харесват това, не обичат онова... Отворете се един към друг и кажете какво вие обичате и какво не, че иначе стават грешки.

# 53
  • Мнения: 20
А сега при едно желание от твоя страна за нещо задълбочено и продължително - не знаеш какво да правиш, как да се държиш. Може и да изглежда сякаш бързо губиш интерес

Дано не е така.. че става лошо.

Малко ми е странно да казват момичетата - Чао и да си тръгват.
Не е нужно чак да има големи обяснение, но и с 2 думи - не се получава, защото така и така, според мен си е съвсем в реда на нещата.

Моят съвет е да не се водиш по клишета - жените са такива, жените са онакива, харесват това, не обичат онова... Отворете се един към друг и кажете какво вие обичате и какво не, че иначе стават грешки.

Аз никога не се водя от клишета, без значение от тематиката. Но идеята за такъв разговор е добра Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 768

Научи се да си живееш живота и да бъдеш щастлив и самодостатъчен.

Това е клише, никой не може да бъде щастлив сам.

Привличат те емоционално-недостъпни жени, и си не особено привлекателен.
Лоша комбинация. 
Имам си я, и я разпознах и в теб. Cry

И как стигна до това заключение? Познаваш ли го?
+1
Човекът си казва в първия пост, че изглежда добре, чети по-внимателно! Тук не става въпрос за проблем във външността, а за проблем в поведението.

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 13:23 от Morphea

# 55
  • Мнения: 4 841
Очевидно има някаква причина, поради която жените в достъпната за теб възрастова група (22-27) не те харесват. Затова съветът ми е: забрави за момента идеята за връзка, и продължавай да си правиш необезпокояван секс без ангажименти с която и когато ти харесва. След пет-шест години, когато ти си на 33-35, още по-привлекателен професионално и финансово, а жените - на 30-32, със силно цъкащ биологичен часовник, изведнъж ще се окаже, че не можеш да се отървеш от кандидатки  Simple Smile Същите жени, при които сега не ти връзва, тогава ще бъдат меки като пластилин, и ще се очароват от характерови особености, от които преди няколко години са бягали като дявол от тамян  Simple Smile
Единственото, което се иска от теб, е да продължаваш да спортуваш и да си в добра физическа форма, както и да не намаляваш общуването си с много и различни хора, и да си в центъра на събитията, за да не придобиеш типичния манталитет на дръпнат единак.

# 56
  • Мнения: 1 433
Възможно е в поста на Джулая да се крие причината.
Напр. нещо несъзнателно в неговото поведение, което прави, и което не се харесва на отсрещната страна, /напр. несъзнателно ги оглежда и "изяжда с поглед"./ Не всяка ще се впечатли, даже по-скоро може да я отблъсне.

Добрата визия невинаги е гаранция за успех, поне не сред всички жени.



# 57
  • Мнения: 31 976
Покрай тези връзки "чук и бег" може да си изградил определен тип поведение спрямо жените, от което да не можеш да избягаш. Т.е. при такива кратки взаимоотношения не се изискват кой знае какви напъни, за да впечатлиш и задържиш за по-дълго вниманието на една жена. И това май  е било не малък период от живота ти. А сега при едно желание от твоя страна за нещо задълбочено и продължително - не знаеш какво да правиш, как да се държиш. Може и да изглежда сякаш бързо губиш интерес

Съгласна съм.
Преди година и половина излизах за кратко с един такъв тип "чук и бег". Хубав мъж, със собствено жилище и хубава работа. Почти в началото заяви, че предпочита свободни взаимоотношения и не му е до сериозна връзка. Нещо което на мен не ми допада и спрях да се срещам с него. След време се видяхме и намекна, че искал нещо по-сериозно. Но най-вероятно ме потърси, защото защото не спах с него. Така предполагам де.

# 58
  • Мнения: 30
Той човекът - може да си смята, че си изглежда добре, но да не е така...
Приятната външност, осигурява много възможности за контакти с противоположния пол.
На такива мъже, жените им се предлагат, те няма нужда да правят нищо. И го знаят. Развиват мързел, и все чакат ''нещо'' да ги свали тях. И то все ги сваля и им реве подир персоната.
Ако е гарнирана и с чаровен, позитивен характер, и други личностни качества, този мъж ЩЕ култивира обожателки, по пътя си житейски. Не просто бройки.

Затова предположих,  че е непривлекателен - циркулацията на влюбени моми, около него - липсва.

И без да има кой знае какви позитиви, щеше някаква връзка да завърже, по-продължителна и любов да разцъфне, която да не се разпадне мигом, понеже жените сме мазохистки, и търпим дори невероятни гнидове и пЪрдели, (упс Mr. Green) а и ако му има нещо, което ние няма как да установим чрез и през форума, щеше пак да е сколосал ПОНЕ една връзчица, по-така, ако беше чаровник...

Познавам много недостойни, но красиви мъже, които правят жените на маймуни. Вие също.
Според мен, това е причината да не се влюбват в него.

Подкрепям последното мнение на BirdsFlu.

Само да добавя, че повечето ми необвързани познати - мъже, си имат огромни личностни дефицити, като винаги най-големият е външният вид, а сетне следва върволица от комплекси, които  самосаботират допълнително. И са ''многострадални геновеви'', оплаквачки, и илюминират отчаяние от километри.
А същите, но с по-прилична визия, спорадично влизат и излизат от краткотрайни връзки, дали защото на жените им писва и ги зарязват, или понеже са пък те изгубили интерес, имайки избор голям, и после нежните им екс-половинки се съсипват от мъка.
Но те привличат жените, и не им липсва  любов.
Много повече красавци, с тежки характери, и силно влюбени в тях жени, които ги търпят има...
Така че, визията е важна, тя ''отваря'' вратичката към всяка любов, лицемерно е да се отрича.
Моята ''статистика'', тУй сочи, соре...   Laughing
Но в случая, авторът трябва да си изчака своето момиче, не го е намерил още.
Търпение, ако е пич, ще 'фане мома, успех.


 

Последна редакция: пн, 09 яну 2017, 22:44 от Abacab

# 59
  • Мнения: 1 610
ТИХ,  
Ще се вмъкна с още едно скромно мнение.  

Тук те тласнаха  към разгул...   Mr. Green  много обвързани дами, за които секса за една нощ е като  мечта да им се случи Joy  
Всичките сме почти на възрастта на твоята майка...  Аз не съветвам сина си така да продължава да си вее байряка...
 Винаги съм го насочвала към внимателен избор с кого общува.   Затова и на теб ще дам същите съвети:
Скачането от цвят на цвят   ще задълбочи проблема ти.  Това си е едно блудство, което ще те обърква и забави в желанието ти да имаш ЖЕНАТА/съпругата до теб.
Аз мисля, че точно обратното, трябва да направиш. Прибери питона и прочети това ....
Помисли Peace
 http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=pravoslavie&Numbe … &part=  

Главното,  е че ти трябва първо приятелка, с която да имате общи теми и да не ви е скучно заедно.  Wink
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Това как изглеждаш или си, няма никакво значение...
 "Важно е да намериш същия "идиот" като себе си!" - ШРЕК tooth

Общи условия

Активация на акаунт