Съвет - не мога да си намеря приятелка

  • 30 792
  • 186
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
А колко дълга е била най-дългата ти връзка?
Какъв е проблемът тук няма да можем да ти кажем. Не те познаваме и можем само да гадаем.  Най-хубавият съвет е да търсиш обратна връзка, но от жена.
Имаш ли около теб момиче, което те познава от повече време, но не сте били гаджета? Тя ще ти е най-полезна. Ако са две-три още по-добре. Да питаш бивше гадже не си го представям, но ако го има като вариант, може да опиташ.
Пък може и да не си открил твоето момиче. Имаш време, не си престарял, а и за всеки влак ... нали знаеш  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 20
Абсурт, не си ме разбрала, явно. На 27г. не всеки може да си позволи собствено жилище и солидна сума, вложена в банка. Какво остава пък и ако още учиш?

Ами, затова се чудя на забележката ти.
Ако следва, дори и да работи нещо, как ще стигат парите и за учене, и за издръжка на живота, че и за квартира?
Защо да се гърбят родителите, само и само някоя мацка да не реши, че сина им е " мамино момче"? newsm78
Дори и само да работи- всички пари като отидат за квартира и издръжка, пак ще стои без нищо настрани.

Не ми е такъв случая Simple Smile

А колко дълга е била най-дългата ти връзка?
Какъв е проблемът тук няма да можем да ти кажем. Не те познаваме и можем само да гадаем.  Най-хубавият съвет е да търсиш обратна връзка, но от жена.
Имаш ли около теб момиче, което те познава от повече време, но не сте били гаджета? Тя ще ти е най-полезна. Ако са две-три още по-добре. Да питаш бивше гадже не си го представям, но ако го има като вариант, може да опиташ.
Пък може и да не си открил твоето момиче. Имаш време, не си престарял, а и за всеки влак ... нали знаеш  Simple Smile

Не съм имал дълга връзка. Преди търсех по-свободни отношения.. Последните няколко годинки вече не е така, но пък спря да ми "върви".

# 32
  • Мнения: 1 768
Оф, все едно, че синът ми е пуснал тази тема. На 27 е, програмист е и живее отделно. И няма приятелка. А аз се тревожа, искам да е щастлив. Може би добър начин е някоя от приятелките на твоите приятели да те запознае с нейна приятелка. Или да пробваш кореспонденция в сайт за запознанства.

# 33
  • Мнения: 20
Оф, все едно, че синът ми е пуснал тази тема. На 27 е, програмист е и живее отделно. И няма приятелка. А аз се тревожа, искам да е щастлив. Може би добър начин е някоя от приятелките на твоите приятели да те запознае с нейна приятелка. Или да пробваш кореспонденция в сайт за запознанства.

Мамо, ти ли си ? Бъзикам се Grinning Може би си права!

# 34
  • Мнения: 615
С тази разлика, че дори да си на нула, след изплатените разходи, се възпитава характер, самостоятелност и амбиция, които ще са ти нужни, за да изплуваш.
Иначе си спестявай парите при мама и после какво като имаш собствен апартамент и звъниш на вашите за всяка муха, влетяла вътре, понеже не можеш да се справяш сам. Толкова незрели и безпомощни млади мъже са се навъдили, че чак се отвращавам.
На 27 това, че нямаш заделени пари, но си самостоятелен, не те прави автоматично безперспективен. А и кариера и съответно състояние се трупат най-често между 30 и 40, че и отгоре, особено при мъжете. Не разбирам блянът на повечето жени, мъжът (преди 30-те) да има на всяка цена нещо заделено, било то от него си или от мама и тате, че да имаме какво да доим, че е по-лесно.
Разбира се, има и абсолютно безперспективни екземпляри, дето язък им за самостоятелността. Цял живот си стоят без развитие и живеят ден за ден. Не говорим тук за този случай.

И за да не е спам..адмирации към автора, че си е взел сам живота в ръце и то успешно. Аз вече дадох съвет къде да потърси мнения, надявам се да му се получат нещата. Тук не го познаваме и няма как да кажем "това е проблемът, заемай се!"  Peace

# 35
  • Мнения: 4 622
Да не би проблемът е, че не сте задълбочили отношенията си? Не си заявявал по-сериозни и конкретни намерения? Разкривал ли си се по някакъв начин пред тях, допускал ли си ги до себе си, споделяли ли сте си по-лични неща? Имам усещането, че си човек, който спазва дистанция от другите, може и да греша. Просто всякакви отношения се разпадат ако не се движат по някакъв начин. Дали ще поканиш на екскурзия, за да заявиш по-сериозни намерения или нещо друго, нямам представа...
По-полезно ще бъде ако уточниш на какъв етап по-точно почват да се разпадат нещата. След като си ги завел у вас, след като сте правили секс, след просто целувка...  да не би да си прекалено пасивен, ако си харесваш по-интровертни момичета, ще трябва ти да си по-активен в отношенията ви.
Помисли си какво е общото в случаите, в които се е случвало това нещо, сигурно ще успееш да си дадеш отговора тогава.
На мен ми звучиш като добро момче, но наистина в реала не знаем как си... най-добре е да питаш познати приятелки или нещо подобно...

# 36
  • Мнения: 20
Да не би проблемът е, че не сте задълбочили отношенията си? Не си заявявал по-сериозни и конкретни намерения? Разкривал ли си се по някакъв начин пред тях, допускал ли си ги до себе си, споделяли ли сте си по-лични неща? Имам усещането, че си човек, който спазва дистанция от другите, може и да греша. Просто всякакви отношения се разпадат ако не се движат по някакъв начин. Дали ще поканиш на екскурзия, за да заявиш по-сериозни намерения или нещо друго, нямам представа...
По-полезно ще бъде ако уточниш на какъв етап по-точно почват да се разпадат нещата. След като си ги завел у вас, след като сте правили секс, след просто целувка...  да не би да си прекалено пасивен, ако си харесваш по-интровертни момичета, ще трябва ти да си по-активен в отношенията ви.
Помисли си какво е общото в случаите, в които се е случвало това нещо, сигурно ще успееш да си дадеш отговора тогава.
На мен ми звучиш като добро момче, но наистина в реала не знаем как си... най-добре е да питаш познати приятелки или нещо подобно...

Обикновенно правя секс с момичета, с които се привличаме чисто физически и нещата приключват сравнително бързо, което е нормално. При тези момичета, с които съм имал сериозни намерения обикновенно не се стига до секс. Предполагам, че не съм се разкрил до там, че и тя да е наясно.

# 37
  • Мнения: 635
Мисля че си прекалено обсебен на тема "искам връзка". Момчетата на твоята възраст се кефят на свободата си и си живеят живота- днес с една, утре с друга.  А ти се държиш като дъртофелник. Или като отчаян девственик.
Ами всеки един потенциален партньор чувства тези неща.  Ако на втората среща и говориш за сериозно обвързване, ще бяга с 200 км/час.
Научи се да си живееш живота и да бъдеш щастлив и самодостатъчен. Завръзвай запознанства с жени за секс, а не за сериозни неща. И тогава ще привличаш срещуположния пол като магнит.
Не се дръж като ботаник!

# 38
  • Мнения: 1 610
Темата ми е интересна понеже познавам такива свестни момчета. Дори и вкъщи имам едно бижу...
Искрено съчувствам на младежа, тъй като девойките са прекалено взискателни.  А нормалните момичета са рядкост.

Съвета ми е-  Не питай никой - нищо...  ooooh!   Направи си сам едно ревю на старите връзки... И затвори тази страница. Направи си изводите. И напред! 
Пробвай в нова или обща компания -  все някое гадже на приятелите ти има и сестра, братовчедка или приятелка...
Не се отчайвай... бъди по настоятелен. Няма жена дето да е одържала "фронта" на красив, настоятелен и състоятелен.
3 в 1   #Crazy  

Явно не си преценил ти каква искаш и ти е трудно да се прицелиш ...
Когато разбереш какво търсиш, ще го познаеш твоето момиче.  
Няма идеални хора, затова любовта е сляпа... Mr. Green
 Обикнеш ли я,  ще ти харесат всичките нейни чаровни черти и муцунки...  Heart Eyes
Късмет !  Peace

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 16:53 от маманет

# 39
  • Мнения: X
Не съм имал дълга връзка. Преди търсех по-свободни отношения.. Последните няколко годинки вече не е така, но пък спря да ми "върви".
Хм, може да е тук ключът от палатката. Но може и да греша, изхождайки от опита с моя син. И Негова Милост е програмист като теб, но е малко по-малък- скоро ще стане на 24. Все още го раздава като волен пеперуд и е малко "чук и бег". Милият живее с твърдото убеждение, че цял живот ще му връзва, щото е пръв Убавец и неотразимо готин. Чакам след някоя и друга година и той да ревне като теб. Но може и да греша и само да проектирам опита със сина ми върху теб. newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 24 839

Обикновенно правя секс с момичета, с които се привличаме чисто физически и нещата приключват сравнително бързо, което е нормално. При тези момичета, с които съм имал сериозни намерения обикновенно не се стига до секс. Предполагам, че не съм се разкрил до там, че и тя да е наясно.
Мисля си, че не бива да правиш такова разделение- тази е за секс, а другата за сериозна връзка.
Тоя номер с влюбването в красивия ум, е кинаджийска измишльотина.
Следвай природата, тя си знае защо е заложила на сексапила при привличането.
После търси и другите допирни точки.

# 41
  • Мнения: 20
Темата ми е интересна понеже познавам такива свестни момчета. Дори и вкъщи имам едно бижу...
Искрено съчувствам на младежа, тъй като девойките са прекалено взискателни.  А нормалните момичета са рядкост.

Съвета ми е-  Не питай никой - нищо...  ooooh!   Направи си сам едно ревю на старите връзки... И затвори тази страница. Направи си изводите. И напред! 
Пробвай в нова или обща компания -  все някое гадже на приятелите ти има и сестра, братовчедка или приятелка...
Не се отчайвай... бъди по настоятелен. Няма жена дето да е одържала "фронта" на красив, настоятелен и състоятелен.
3 в 1   #Crazy  

Явно не си преценил ти каква искаш и ти е трудно да се прицелиш ...
Когато разбереш какво търсиш, ще го познаеш твоето момиче.  
Няма идеални хора, затова любовта е сляпа... Mr. Green
 Обикнеш ли я,  ще ти харесат всичките нейни чаровни черти и муцунки...  Heart Eyes
Късмет !  Peace

Благодаря!

Не съм имал дълга връзка. Преди търсех по-свободни отношения.. Последните няколко годинки вече не е така, но пък спря да ми "върви".
Хм, може да е тук ключът от палатката. Но може и да греша, изхождайки от опита с моя син. И Негова Милост е програмист като теб, но е малко по-малък- скоро ще стане на 24. Все още го раздава като волен пеперуд и е малко "чук и бег". Милият живее с твърдото убеждение, че цял живот ще му връзва, щото е пръв Убавец и неотразимо готин. Чакам след някоя и друга година и той да ревне като теб. Но може и да греша и само да проектирам опита със сина ми върху теб. newsm78

Познато.. дано да му дойде акъла овреме!

Мисля си, че не бива да правиш такова разделение- тази е за секс, а другата за сериозна връзка.
Тоя номер с влюбването в красивия ум, е кинаджийска измишльотина.
Следвай природата, тя си знае защо е заложила на сексапила при привличането.
После търси и другите допирни точки.

Аз не правя разделение, но винаги си личи на къде отиват нещата.

# 42
  • Мнения: X
Знаеш ли, забелязала съм, че според Закона за Всемирната Гадост, когато много силно се стремиш към нещо, то напук не става, а като не ти пука много-много и нещата се подреждат от само себе си.

# 43
  • Мнения: 20
Знаеш ли, забелязала съм, че според Закона за Всемирната Гадост, когато много силно се стремиш към нещо, то напук не става, а като не ти пука много-много и нещата се подреждат от само себе си.

И аз съм го забелязал ама понякога не можеш да кажеш не ми пука  Laughing

# 44
  • Мнения: 8 912
Имах един такъв обожател, от който ми се повдигаше в един момент, направо физическо отвращение чувствах.
А човекът, според масовите представи, си беше напълно ок - отлична професионална реализация, много добро материално положение, хубава външност, добро възпитание. Но просто адски далечен от мен като интереси, отношение към изкуството, разбирания за живота. Не знам защо ми се лепна така, въпреки че директно му казах, че никакви по-специални отношения не може да има между нас. В един момент вниманието му започна да ми досажда, а накрая направо ме ужасяваше като видех, че пак звъни или ми пише  Sick
На него и с други жени не му се получава, така че очевидно не съм само аз от "лошите".

Така че възможно е да се ориентираш към хора, с които сте много различни, но не по симпатичен начин  Peace

Пожелавам ти да срещнеш човек, с който си подхождате и имате сходни интереси и физическо привличане!

Общи условия

Активация на акаунт