Съвет - не мога да си намеря приятелка

  • 30 838
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
Не с момчетата, ще те вземат на подбив. Женско мнение ти трябва като за начало. После като/ако си изясниш къде е проблемът, може да се обърнеш към приятелите си.  Peace

 newsm78 newsm78 Да, сега като се замисля си права.

# 16
  • Мнения: X
Не с момчетата, ще те вземат на подбив. Женско мнение ти трябва като за начало. После като/ако си изясниш къде е проблемът, може да се обърнеш към приятелите си.  Peace
Съгласна съм. Още повече, виждам, че си склонен да изслушаш опонента и не минаваш моментално в защитен режим. Да не си от притеснителния тип, който доста момичета биха определили като"смотан"? Не казвам, че си такъв, но реално не те познавам и затова питам. Все някъде трябва да е причината.

# 17
  • Мнения: 20
Съгласна съм. Още повече, виждам, че си склонен да изслушаш опонента и не минаваш моментално в защитен режим. Да не си от притеснителния тип, който доста момичета биха определили като"смотан"? Не казвам, че си такъв, но реално не те познавам и затова питам. Все някъде трябва да е причината.

Мислил съм за това. Не смятам, че съм притеснителен. В повечето случаи винаги имам какво да кажа.. не като всезнайко разбира се, а просто да водя нормален разговор. Понякога вследствие на насторение или нещо друго усещам, че си гълтам граматиката ама това става доста рядко.

# 18
  • Мнения: 2 650
Ми и дори не питах какви момичета харесваш - а какви очаквания имаш...както и да е.  Ако не се "вслушваш" в другия,  това все по някое време  ще доведе до разочарование. Пример - на първа среща всичко е било Ок,  позволил си ѝ тя  да се отпусне и  да разкаже повече за себе си. Обаче си слушаал силно повърхностно, както и  четеш тук. След това на втора среща я водиш в парка, подаряваш ѝ цветя и ѝ носиш   вкусен хамбургер за ей-така,  щото си готин и грижовен. Ама всъщност се оказва, че тя вече ти е обяснила, че  мрази да се разхожда, особено в парка, където връхлитат комари колкото  врабчета,  не обича откъснати цветя, защото е екозащитничка и   о, чудо,  даже веган, което прави Хамубгера ти - последния пирон в ковчеговото развитие на връзката Ви.  Wink

# 19
  • Мнения: 1 435
А типажът на момичетата, с които излизаш/съответно избираш/ да не е всеки път един и същ?
Например`хубавици`, които си търсят някой финансово подплатен да ги издържа, и не се налага да работят, и като им кажеш, че си примерно програмист на заплата, не им се "вписваш"? Или си прекалено притеснителен, а се насочваш към нахакани, дето не им си интересен.
Иначе при нормално поведение от твоя страна, и момиче, което твоят соц. статус го удовлетворява, все ще се случат нещата, не може тотално на всички "да не се харесаш" за втора или следваща среща.
След като в поведение и излъчване няма нещо категорично като причина, може би изборът ти е възможно да е причина? Дори за някоя да си `скучен`, все за друга ще си интересен.


# 20
  • Мнения: 615
Авторе, извинявай за директния въпрос, но ти с родителите си ли живееш? Питам, защото аз лично никога, ама никога не бих се хванала с някого, който на 27 живее с мама. Може да живее в едностайна квартира и да ползва градския транспорт и ще го предпочета пред маминия, колкото и да е готин. Оправдавам съжителството на тези години с родители, ако те са болни или има някакъв друг екзистенциален проблем.
Моите приятелки също са били на този принцип, когато си търсеха сериозна връзка, затова питам.

Сега само мамите да не ме наскачате какво лошо има да си къткаш детенцето у вас до 30г.  Stop

# 21
  • Мнения: 20
А типажът на момичетата, с които излизаш/съответно избираш/ да не е всеки път един и същ?
Например`хубавици`, които си търсят някой финансово подплатен да ги издържа, и не се налага да работят, и като им кажеш, че си примерно програмист на заплата, не им се "вписваш"? Или си прекалено притеснителен, а се насочваш към нахакани, дето не им си интересен.
Иначе при нормално поведение от твоя страна, и момиче, което твоят соц. статус го удовлетворява, все ще се случат нещата, не може тотално на всички "да не се харесаш" за втора или следваща среща.
След като в поведение и излъчване няма нещо категорично като причина, може би изборът ти е възможно да е причина? Дори за някоя да си `скучен`, все за друга ще си интересен.

В интерес на истината съм програмист. Да Simple Smile Но не съм от този тип, които само тракат по клавиатурата, а са социални "инвалиди". Спортувал съм доста години бойни спортове и повечето ми приятели се бъзикат с мен като ме наричат "голямото момче", защотот чисто физически съм доста едър (но не дебел), което съм забелязал, че прави впечатление на жените. Момичетата, с които съм излизал не са от типа, за който говориш..такива, които искат мъж с големи финансови възможности, въпреки, че моите не бих ги нарекъл "малки" (неискам да звучи нескромно). Всички момичета, с които съм излизал са били със соц. статус като моя... нито силиконови златотърсачки, нито пък "глупачета", с които да нямам какво да си кажа. Поне така си мисля аз де.. Simple Smile


Авторе, извинявай за директния въпрос, но ти с родителите си ли живееш? Питам, защото аз лично никога, ама никога не бих се хванала с някого, който на 27 живее с мама. Може да живее в едностайна квартира и да ползва градския транспорт и ще го предпочета пред маминия, колкото и да е готин. Оправдавам съжителството на тези години с родители, ако те са болни или има някакъв друг екзистенциален проблем.
Моите приятелки също са били на този принцип, когато си търсеха сериозна връзка, затова питам.

Сега само мамите да не ме наскачате какво лошо има да си къткаш детенцето у вас до 30г.  Stop

От 19 годишен живея на квартира. Няма да мога да се понасям ако не съм самостоятелен.

# 22
  • Мнения: 3 144
Като са се разпадали нещата, не си ли ги питал тези момичета: "защо"? Това е нормален въпрос. Какво са ти отговаряли? Да не би да си ревнив? Аз примерни винаги съм бягала от ревнивци. Когато са се разпадали нещата, винаги на въпросът им съм отговаряла, че е заради ревността им. Та какво отговарят твоите?

# 23
  • Мнения: 20
Като са се за падали нещата, не си ли ги питал тези момичета: "защо"? Това е нормален въпрос. Какво са ти отговаряли? Да не би да си ревнив?

Никога не съм питал.. Защо не се получиха нещата ? Да.. доста ревнив съм, но не съм го показвал на никоя, при условие, че не сме заедно.

# 24
  • Мнения: 3 144
Смятам, че е нормално да попиташ. Иначе как ще се научиш от грешките си. Може не всички да признаят защо, но все някоя ще каже. А ревността си личи още от първата, втората среща.

# 25
  • Мнения: 20
Смятам, че е нормално да попиташ. Иначе как ще се научиш от грешките си. Може не всички да признаят защо, но все някоя ще каже.

За това ще ми трябва доста смелост, но ще го направя.

# 26
  • София
  • Мнения: 24 839
Авторе, извинявай за директния въпрос, но ти с родителите си ли живееш? Питам, защото аз лично никога, ама никога не бих се хванала с някого, който на 27 живее с мама. Може да живее в едностайна квартира и да ползва градския транспорт и ще го предпочета пред маминия, колкото и да е готин. Оправдавам съжителството на тези години с родители, ако те са болни или има някакъв друг екзистенциален проблем.
Моите приятелки също са били на този принцип, когато си търсеха сериозна връзка, затова питам.

Сега само мамите да не ме наскачате какво лошо има да си къткаш детенцето у вас до 30г.  Stop
Много повърхностна си, да ме прощаваш.
Аз пък, бих предпочела някой, който за тия 10 години от завършването на гимназията и следването, е успял да скъта и някой лев, та на 30 да не се налага да се прежали за жена с жилище и богат татко. Mr. Green
Много са ми смешни тия, дето на гол тумбак, чифте пищови запасват.

# 27
  • Мнения: 615
Сирена, и как се задава такъв въпрос без да сте си близки с човека и без тя да го помисли за обсебващ натрапник?

Направо да ги анкетира всичките вкупом?
Ще се изложи, един мъж трябва да е наясно със себе си на тези години или в случая на автора, трябва да дава такъв вид. Не стига, че са го отрязали, ами и да се обяснява и да разпитва като ощипана госпожица..как ли пък не.
Авторе, дръж се на положение и поискай съвет от приятелка. Щом онези момичета са те разкарали, няма какво да се унижаваш като пубер.  Peace

# 28
  • Мнения: 615
Авторе, извинявай за директния въпрос, но ти с родителите си ли живееш? Питам, защото аз лично никога, ама никога не бих се хванала с някого, който на 27 живее с мама. Може да живее в едностайна квартира и да ползва градския транспорт и ще го предпочета пред маминия, колкото и да е готин. Оправдавам съжителството на тези години с родители, ако те са болни или има някакъв друг екзистенциален проблем.
Моите приятелки също са били на този принцип, когато си търсеха сериозна връзка, затова питам.

Сега само мамите да не ме наскачате какво лошо има да си къткаш детенцето у вас до 30г.  Stop
Много повърхностна си, да ме прощаваш.
Аз пък, бих предпочела някой, който за тия 10 години от завършването на гимназията и следването, е успял да скъта и някой лев, та на 30 да не се налага да се прежали за жена с жилище и богат татко. Mr. Green
Много са ми смешни тия, дето на гол тумбак, чифте пищови запасват.

Абсурт, не си ме разбрала, явно. На 27г. не всеки може да си позволи собствено жилище и солидна сума, вложена в банка. Какво остава пък и ако още учиш?

# 29
  • София
  • Мнения: 24 839
Ами, затова се чудя на забележката ти.
Ако следва, дори и да работи нещо, как ще стигат парите и за учене, и за издръжка на живота, че и за квартира?
Защо да се гърбят родителите, само и само някоя мацка да не реши, че сина им е " мамино момче"? newsm78
Дори и само да работи- всички пари като отидат за квартира и издръжка, пак ще стои без нищо настрани.

Общи условия

Активация на акаунт