Съвет - не мога да си намеря приятелка

  • 30 842
  • 186
  •   2
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 15 592
Всичките сме почти на възрастта на твоята майка...

   Глупости, поне половината от списващите в темата сме му почти набори.

# 61
  • Мнения: 30 802
Момчето е програмист, нали? За един преател питам...

# 62
  • Мнения: X
Я, на Сирената ѝ свършиха коледните пости. Laughing Програмист е, програмист.

# 63
  • Мнения: 22
Аз пък вярвам, че всичко ни се случва с цел да ни научи на нещо и да ни направи по-добри, включително и имането или нямането на връзка. На твое място, бих използвала свободното си време, за да опозная себе си и да разбера точно какво искам и търся. Увереният в себе си и възможностите си човек е привлекателен за другите. А подходящото за теб момиче е там някъде и те чака, просто още не е дошъл момента да се срещнете.

# 64
  • Мнения: 615
Всичките сме почти на възрастта на твоята майка...

   Глупости, поне половината от списващите в темата сме му почти набори.

Че и по-млади  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 30 802
Първо, имам неприятното усещане, че новите набори като че ли изобщо нямат ни модел, ни представа за това какво трябва да е "сериозна връзка". Чувала съм буквално цитат - ама аз искам сериозна връзка, не само да правим секс, ами и да сме гаджета и да ходим на кино. Туш, акварел и картинка.

В най-добрия случай "сериозна връзка" е някакво хронично влачене от забавление на забавление, не само без идея, ами и с активно пазене нещата да не станат твърде сериозни. Връзките са най-вече източник на психодрама, непрекъсната неяснота. Женища на по 27 още искат да им свалят звезди като на Жулиети, ама Жулиета е била свежа тийенджърка, не вряла и кипяла мацка, на която аха-аха да й се появи на врата Огърлицата на Венера.

Относно програмистите...тъй като жените имат високи изисквания, може да се разминавате по параграфи "мачо поза" и по нивото на чаровност.

Относно съвета да търси жени на 32+...а, не. Това вече не са жени, а хиени, хидри, фурии и ужасии. Ако ще сваля нивото, да го свали примерно с 5-10 сантиметра ръст, или да избере сред по-бедните мацки, или нещо грозновато, но чаровно от МЕИ, което с добра грижа ще разцъфти. Обаче ако иска кифла, да си знае, че има една порода коври, на които копчетата може да им натисне само съответния мъжкар от порода Булгарише Мачо, дето гледа лошо. Програмист, който неволно е заседнал с физиономия "в момента дебъгвам задълбочено" няма да им намокри гащичките.

# 66
  • Мнения: X
На мен ще ми ги подмокри.  Grinning
Винаги съм си падала по смотани батковци интелектуалци, ама ей на, не ме щат!  hahaha

# 67
  • Мнения: 30 802
На мен ще ми ги подмокри.  Grinning
Винаги съм си падала по смотани батковци интелектуалци, ама ей на, не ме щат!  hahaha


И аз, умирам си за тая порода:) само с една корекция, програмистите не са точно интелектуалци (за щастие), просто са умни и мислят по особен изродски начин.

Като във вица- Мъчи ме, каза тя.

Добре, каза той и сложи Уиндоус 10 на лаптопа й...

# 68
  • Мнения: 8 956
И от мен един глас в подкрепа на програмистите  Sunglasses

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 15 592
   Абе, откъде тръгва това схващане, че програмистите, видиш ли, били "интелектуалци"? Shocked Нищо общо, ще ме прощавате...

# 70
  • Мнения: 20
ТИХ,  
Ще се вмъкна с още едно скромно мнение.  

Тук те тласнаха  към разгул...   Mr. Green  много обвързани дами, за които секса за една нощ е като  мечта да им се случи Joy  
Всичките сме почти на възрастта на твоята майка...  Аз не съветвам сина си така да продължава да си вее байряка...
 Винаги съм го насочвала към внимателен избор с кого общува.   Затова и на теб ще дам същите съвети:
Скачането от цвят на цвят   ще задълбочи проблема ти.  Това си е едно блудство, което ще те обърква и забави в желанието ти да имаш ЖЕНАТА/съпругата до теб.
Аз мисля, че точно обратното, трябва да направиш. Прибери питона и прочети това ....
Помисли Peace
 http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=pravoslavie&Numbe … &part=  

Главното,  е че ти трябва първо приятелка, с която да имате общи теми и да не ви е скучно заедно.  Wink
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Това как изглеждаш или си, няма никакво значение...
 "Важно е да намериш същия "идиот" като себе си!" - ШРЕК tooth

Благодаря за хубавото четиво Simple Smile


Видях, че много от вас взеха програмистите на подбив. Нямам идея как е изградено мнението ви, но аз се познавам с немалко хора, практикуващи тази професия и с чиста съвест мога да кажа, че колегите не са това, което са били преди години. Шаблона вече го няма и повечето не сме сдухани "хорица", които са оперирани от соц. умения и общуването им с удошевен събеседник е абсолютно нормално като при всички други хора. Дали се интелектуалци или не... ами нямам идея. Хора като хора.. има повече от ерудирани, има и такива под средното ниво. но това няма общо с професията. Поне така си мисля аз. Нека да погледнем и другата страна на картата. Ние сме хора с добре платена професия. Позволяваме си лукс, който повечето хора гледат само на снимки в нета.

Сега по същество... Да, напоследък не ми върви с жените, което ме накара първо да потърся причината в себе си, а и това е смисъла на темата, която съм пуснал. Но съм наясно, че проблема ми не идва от това, че съм програмист. Има доста хора със професия и соц. статус много по различни от моя, които имат същия проблем. Така че проблема не е в професията. Проблемите винаги идват от хората и се решават от същите.

Така че, моля ви не ни подценявайте толкова. Коя жена би отказала да има приятел/мъж със хубава кола, собствено жилище, който да може да и осигури нормален живот, без притеснения какво ще ядем утре и ще можем ли да си позволим почивка идното лято ? Всичко това подплатено със много внимание и чувства.

Вероятно проблема ми идва от това че не съм развил умението да привличам вниманието на срещуположния пол по правилния начин. Това е нещото, върху което се замислям, а не дали отказите идват от това, че съм програмист.

# 71
  • Мнения: 2 650
А може пък проблемът ти е този, че не си срещнал достатъчно интригуваща жена, която   да си заслужава усилието -Да я слушаш и чуваш, да ти стане важна дори в не подреден/според уюта ти/ вариант.

Коя жена би отказала да има приятел/мъж със хубава кола, собствено жилище, който да може да и осигури нормален живот, без притеснения какво ще ядем утре и ще можем ли да си позволим почивка идното лято ? Всичко това подплатено със много внимание и чувства.

Ми никоя сигурно, само дето  ти се жалваш, че нямаш  жена - помисли върху това, щото звучи супер  плоско като  верую и вероятно като напън за връзка е такова. Предполагам само  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 20
А може пък проблемът ти е този, че не си срещнал достатъчно интригуваща жена, която   да си заслужава усилието -Да я слушаш и чуваш, да ти стане важна дори в не подреден/според уюта ти/ вариант.

Възможно.

Коя жена би отказала да има приятел/мъж със хубава кола, собствено жилище, който да може да и осигури нормален живот, без притеснения какво ще ядем утре и ще можем ли да си позволим почивка идното лято ? Всичко това подплатено със много внимание и чувства.

Ми никоя сигурно, само дето  ти се жалваш, че нямаш  жена - помисли върху това, щото звучи супер  плоско като  верую и вероятно като напън за връзка е такова. Предполагам само  Rolling Eyes

Не се жалвам, а търся съвет. Не бих нарекъл твърдението си верую. Проблема вероятно е в мен, но с написаното по-горе исках да обоснова тезата, че програмистите не се различават от останалите хора.

# 73
  • София
  • Мнения: 832
Здравей,
В последните 10 години съм силно заобиколена от програмисти, на всякакви възрасти. Оплакването, че няма жени е някак типично  Grinning, но хубавата новина е, че рано или късно всички си намират майстора.

Какво съм забелаязла аз:
Доста често им липсва романтика - например, идея за романтичен подарък е скъпа флашка с няколко стандарта на USB куплунга. Аз ще се изкефя(тестер съм), но колко жени ще се изкефят на това?

Програмистите имат малко по-особено мислене. Разбират ги себеподобни. Какво ще кажеш, да се поогледаш за тестерка? Около мен има много такива успешни връзки и бракове. А и си представи колко хубаво ще е някой да те разбира и да си споделяш проблеми, които си срещнал с дебъгването на дефект.

Според мен, опитай се да прекратиш практиката с еднодневните връзки. Защото ти тръгва име и дори и някоя жена да те хареса, най-малкото ще има задръжки да ти даде шанса, който заслужаваш, поради славата ти на бройкаджия. Може и да изглежда старомодно, но има доста жени, които не биха искали да са поредната бройка на някой мачо.

И не на последно място - облеклото.  Имала съм колеги, идващи на работа като строителни работници, буквално. Имаш възможности, облечи се с хубави дрехи. Добре изглеждащ мъж, облечен с хубави дрехи се забелязва, вярвай ми. (Моля да ме извиниш, ако съм те засегнала, не те познавам, може да се обличаш съвсем чудесно).

Цитат
Коя жена би отказала да има приятел/мъж със хубава кола, собствено жилище, който да може да и осигури нормален живот, без притеснения какво ще ядем утре и ще можем ли да си позволим почивка идното лято ? Всичко това подплатено със много внимание и чувства.

Колкото до това: внимавай, според мен точно това може да е препъни камъчето при теб. Ако това се натяква или дори само намеква е силно червена лампа. На мига запращам всичките ти чувства в коша, само при намек, че понеже имаш жилище и хубава кола и о, невероятно!!! - не трябва да мисля за храната и евентуланата почивка следващото лято. Разбирам, че си знаеш цената, но внимавай, много е хлъзгаво това. В днешно време, мъж, претендиращ, че може да е глава на семейство трябва да може да го направи.

Успех и не се отказвай Simple Smile Ще изгрее слънце и на твоята улица!

# 74
  • Мнения: 4 841
Авторе, в никакъв случай не ограничавай сексуалните си контакти  Naughty Към всичките ти предполагаеми недостатъци, остава да се прибави и вечният киселоч от сексуална неудовлетвореност, и съвсем ще я втасаш   Stop
Мъжете "на зор" си личат и отблъскват жените много повече от "бройкаджиите". Още повече ако човек е достатъчно умен и дискретен, никога няма да допусне да му "излезе име на бройкаджия".

Общи условия

Активация на акаунт