Re: LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 47 - Или защо да четем...

  • 28 862
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 1 200
# 1 201
  • Sofia
  • Мнения: 647
А това видяхте ли http://www.laredoute.fr/vente-lot-de-6-slips-prix-mini.aspx?prod … e&pagesize=16 -6 броя ли са НАИСТИНА на тази цена?

Ако е така ме е мноооого яд-занулих си парите по сметката! уффффффф
Това прашки ли са?

# 1 202
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Някой поръчвал ли е тази рокля. Интересува ме материята, плътна ли е или по-разпусната, тъничка или дебела?

sladyrko, през Юли.

Аз я имам - много е готина - сега я нося с клин или по-тесен панталон и с боди с дълъг ръкав  Peace

# 1 203
  • Sofia
  • Мнения: 647
Някой знае ли кога утре мога да разполагам с парите, които приведох по картата вчера?Казаха в понеделник, ама по кое време?

# 1 204
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Някой поръчвал ли е тази рокля. Интересува ме материята, плътна ли е или по-разпусната, тъничка или дебела?

sladyrko, през Юли.

Аз я имам - много е готина - сега я нося с клин или по-тесен панталон и с боди с дълъг ръкав  Peace

Ооооо, браво. А каква е материята, че да си определя размера, да не ми е много опната Embarassed Аз съм гръдна 85, талия 71, ханш 92. И какъв цвят да си избера, рових за цветовете, но само bleu ardoise го има. Ти какъв имаш?

# 1 205
  • Мнения: 1 000
зависи от банката, но около 10-10:30 правят осчетоводяването и после можеш да ги харчиш
а може вече да са ти готови за плащане

# 1 206
  • Мнения: 295
Линк към евтините найкове/или поне на мен ми се струват евтини/

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3880710& … ue&ksource=-1

# 1 207
  • Мнения: 4 202
може би трябва на всяка страница да има по един пост:
1. colis - безплатна доставка
2. балеринките - един номер по-голям
3. размерите под закачалката на ларедут.фр
4. сутиените +15, чашката същата
5. ботушите от мушама, които не са от мушама са широки в прасеца
6. a domicile - пътува към вас


7. обувки Adidas +1

Ако се сетя още нещо ще допъвам  Joy

# 1 208
  • Мнения: 1 000
8. може да се ползва само по ЕДИН код за намаление, подарък или безплатна доставка
9. Виза Електрон на ОББ не пазарува

# 1 209
  • Мнения: 1 251
Линк към евтините найкове/или поне на мен ми се струват евтини/

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3880710& … ue&ksource=-1

ама няма номера-иначе сестра ги има същите-в два различни цвята- и са и много удобни

# 1 210
  • Мнения: 160
8. може да се ползва само по ЕДИН код за намаление, подарък или безплатна доставка
9. Виза Електрон на ОББ не пазарува

10. Също и не се натиска Enter след въвеждане на кода, защото трие кошницата доколкото си спомням.

Не ми се е случвало, не знаех, че вече не трие Simple Smile

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 22:05 от Annitka

# 1 211
  • Мнения: 1 251
А това видяхте ли http://www.laredoute.fr/vente-lot-de-6-slips-prix-mini.aspx?prod … e&pagesize=16 -6 броя ли са НАИСТИНА на тази цена?

Ако е така ме е мноооого яд-занулих си парите по сметката! уффффффф
Това прашки ли са?


Ми аз не знам, ама за тези пари ще ги нося каквито и да са Laughing

# 1 212
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Не са прашки, а са бикини.

Айде да питам и за тези маратонки, хубава ли е кожата и ако някой има 39 номер да измери стелката, pls. Praynig Знам, че трябва 1 номер по-големи, т.е 39 да си взема, но тези все пак са от мъжката номерация.

 ooooh!, то си пише номер по голям от обичайния, ама кой да го види.  smile3505

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 22:01 от Pepsi_80

# 1 213
  • София
  • Мнения: 2 020

10. Също и не се натиска Enter след въвеждане на кода, защото трие кошницата доколкото си спомням.
вече не трие в новата кошница.  Laughing така че може да е:
10. спокойно натискайте Enter, вече не трие кошницата.  Joy

# 1 214
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Здравейте Simple Smile,искам да ви попитам има ли още някой да не си е взел поръчките от 9,10.01 от Варна,че като гледам от други дати получавате вече?
  bouquet


Аз чакам от 10ти. Имаше момичета(от Варна), които получиха от 10ти, но мисля, че повечето бяха от пощата, а аз чакам за митница. Tired

И аз си мислех,че поръчката ми от 10.01 ще дойде на митница,но се изненадах,като я получих от пощ.клон-а беше почти 6кг.

Общи условия

Активация на акаунт