Re: LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да п

  • 26 850
  • 1 200
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Той и тук Найк-а излиза 160 лв близо (за 39 номер е 80 евро).

# 1 126
  • Мнения: 41
vickey   Безкрайно ти благодаря!  Точно това исках да чуя. Ясно и точно, без излишни глупости.
  Още веднъж благодаря!

# 1 127
  • София
  • Мнения: 145

3.http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-fille-col-v-prix-mini.aspx … e&pagesize=12  -хубава е,но е по-голяма от номера си и е дългичка.
...
[/quote]

Кой размер си взела? И може ли да дадеш размери?
[/quote]


Малко късно се включвам,но ето размери:за ръст 162-гръдна 41 см.,талия 37 см.,дължина 60 см.

# 1 128
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Продавам тази пола, номер 38 за 8 лева http://www.laredoute.fr/Productdetail/ProductZoom.aspx?productid … ;ZoomImageType=0#,
който се интересува да ми пише на лична.


Може ли да измериш колко сантиметра е талията.  Praynig

# 1 129
  • София
  • Мнения: 346
Специални благодарности на  pepetkovа,
   violina.ivanova и peta_velikova!Момичета  благодаря
smile3525!



Вече имам цели 3 покани newsm44!!!

# 1 130
  • Мнения: 314
Момичета ,може ли и на мен една покана за пума - pum@abv.bg

# 1 131
  • Мнения: 3 094
Продавам тази пола, номер 38 за 8 лева http://www.laredoute.fr/Productdetail/ProductZoom.aspx?productid … ;ZoomImageType=0#,
който се интересува да ми пише на лична.


Може ли да измериш колко сантиметра е талията.  Praynig

40см х2 - но малко е смъкната като талия

# 1 132
  • Варна
  • Мнения: 5 591
sysonka, пратих ти.

# 1 133
  • Мнения: 314
Despina благодаря ти   bouquet

# 1 134
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Получих отговор на вчерашното ми писмо, с което исках да ми заменят липсващия потник за 6 евро със същия, само, че по-малък номер. Видях, че от другите номера има наличност.
Но сега един г-н Кристоф ми пише, че не може да ми го смени, защото е изчерпан.
Оставал на мое разположение  Simple Smile

Сега трябва да търся нещо друго за замяна, а си исках потника. Tired А на всичкото отгоре аз виждам, че не е изчерпан  Confused

 Ето този

Дикси, не съжалявай за потника. Получих го преди няколко дни- нищо особено не е, един памучен, тънък, нищо общо няма със снимката.

# 1 135
  • Бургас
  • Мнения: 2 090

3.http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-fille-col-v-prix-mini.aspx … e&pagesize=12  -хубава е,но е по-голяма от номера си и е дългичка.
...

Кой размер си взела? И може ли да дадеш размери?
[/quote]


Малко късно се включвам,но ето размери:за ръст 162-гръдна 41 см.,талия 37 см.,дължина 60 см.
[/quote]


Благодаря ти, на мен ще ми е добре 162.

# 1 136
Ако на някой му е останала бройка покана за намалението на Пума може ли и на мен да прати - ето и мейл anita_iv9023@abv.bg !

Аз също получих покана на пума,но незнам за какво е.Ще съм благодарна ако някой ме светне   newsm78

# 1 137
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Здравейте момичета  bouquet
Да похваля и аз едно детско яке
http://www.laredoute.fr/vente-duffle-coat-bebe-okaou.aspx?produc … e&pagesize=16
Много ми хареса, получихме го онзи ден, според мен си отговаря на номерата. Цветът, който взех е небесно синият и също е като на снимката. Средна дебелина.

Относно споровете, искам да кажа нещо.
От гневните отговори на някои се усеща някаква абсолютно неразбрана за мен злоба Shocked
Виждаш пост, досаден! Ядосваш се, уж. После изписваш куп отговори на досадния пост. И к'во? По-добре ли си? Thinking
Или.
Виждаш пост, в който се търси информация, дискутирана преди. Пълни се темата! Изсипват се няколко отговора "Не пълнете темата!"
А кой всъщност пълни темата?
Thinking

Който иска - чете/пише, който не иска - не чете/не пише Crossing Arms
Но да се плюе Naughty

# 1 138
  • Мнения: 733

Тези днес ги взех-нося 41-ама взех 42 и са ми големи-ще ги пробва майка ми, ако не и станат ще ги пусна и тук-извода е-отговарят си на номера според мен, просто модела е по-издължен отпред

Тези ги гледаме и аз и сестра ми от доста време.... кажи нещо повече? Удобни ли са? хубави? как ти се струват и какъв цвят взе? Как е цвета "на живо" сравнен от този в сайта. Мерси!   bouquet

Моята гръдна обиколка е 85 и 36 ми е леко хлабаво в гърдите и под мишниците, но опнътко в ханша( моят е 92) и кръста. 

petu6ka63, виждам, че си точно с моите размери и май си получила повече неща от мен, а аз още имам чуденки за номерацията Simple Smile За блузите вече се ориентирах към 34/36, панталони и поли 38. Но исках да те попитам за останалите неща - разбрах, че от саката поръчваш 36-ти размер, а от ризите? Получавала ли си някаква връхна дреха - яке, палто, да ми споделиш размер и за тях... Поръчвала ли си от "младежката" серия? Блузите от там ги нацелих - 162см са ми перфектно, но получавала ли си панталони? Предварително ти благодаря!   bouquet

# 1 139
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Да разсея мистерията с цената на доставката.По време на намаления е 6евро,иначе е 5евро.Хората винаги си пишат колко евро е,но май няма кой да чете Wink Когато за нас е 5евро за Франция е 5,40евро и я пише във всяка оферта.по време на намаленията и за тях беше 6 евро

Общи условия

Активация на акаунт