Re: LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да п

  • 26 820
  • 1 200
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Моля някой, който има това яке да микаже дали е зимно или пролетно?
http://www.laredoute.fr/Productdetail/ProductZoom.aspx?productid … p;ZoomImageType=0


Търся на малкия якенце тъничко за сега,пролетно, дайте предложения.

# 1 141
  • Мнения: 732
vickey   Безкрайно ти благодаря!  Точно това исках да чуя. Ясно и точно, без излишни глупости.
  Още веднъж благодаря!
Няма за какво да ми благодариш, нали затова сме тук   bouquet


Намалих тези чехли Columbia почти на половина  newsm44
http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … p;SecIntRef=00005

поръчах и това нещо (май кутия за подаръци) за да станат над 50 Е
http://www.laredoute.fr/vente-boite-bebe-cadeau-cocoon.aspx?prod … e&pagesize=16

с код 36900 и ми ги намали съответно на 24.47 и 1.53.

Сега остава и да ми ги изпратят  Crazy

# 1 142
  • Мнения: 378
на мен ми ги намали на 32 евро чехлите

# 1 143
  • София
  • Мнения: 1 740
Боже, очите ми изтекоха. Вчера сутринта заминах, от 20 часа съм пред компютъра и не мога да ви насмогна да ви прочета. Относно доставката 5 евро може да е при няколко неща по евтини и малки, но ако при един потник добавя едни маратонки веднага ми скача ма 6 евро. Имам 2 известия в понеделник ще видим какво е пристигнало. На 2 от поръчките от 29.01 са ми отбелязали липсващи артикули. Отрязали са евтините маратонки на мъжа ми и той сега е буреносен облак. А исках да го умилостивя, че все той тича до митница ooooh!

# 1 144
  • Мнения: 340
Търся на малкия якенце тъничко за сега,пролетно, дайте предложения.

Много е сладко,не е скъпо и е mi-saison,т.е. нито дебело,нито много тънко Peace Верно,при момичешките е,но цвета си е ок и за момче (според мен)

# 1 145
  • Sofia
  • Мнения: 647
Я ми кажете ,тези дрешки,които са прикс мини как са като качество? И за размерите,детските, спрямо ОКАУ как са?
Mamica,явно имаш кофти ден.Не си изливай кривото тук,никому не е нужно!!!  bouquet
Prix mini означава намалена цена.Обикновено ако не винаги са продукти на La Redoute, аз лично съм купувала мн.добри неща и не чак толкова .
И още нещо: напоследък в потвърдителните e-mail-и пише срок на доставка 8-18 дни или поне аз сега го забелязах.Това означава ли ,че пак след 6 седмици поръчката се води закъсняла и има основание за писмено уведомяване на търговеца.

# 1 146
  • Мнения: 212
Незнам дали са коментирани тези гащеризончета: http://www.laredoute.fr/vente-2-salopettes-bebe.aspx?productid=3 … e&pagesize=12 - хубави са, само дето съм поръчала 102 размер Mr. Green.Е, ще почакаме мъничко докато ги подносим. Но нямат копчета на крачолите както е на снимката, явно само по-малкия размер имат.
И също лот от 3 полo-та изчистените взех 86 размер стават ни точно въпреки, че малкия е 74см хубави са, а за цената си около 3-4 евро са мн добри, а мисля, че към края на намаленията бяха и по-евтини даже.

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 01:15 от mma

# 1 147
  • Мнения: 4 877
Боже, очите ми изтекоха. Вчера сутринта заминах, от 20 часа съм пред компютъра и не мога да ви насмогна да ви прочета. Относно доставката 5 евро може да е при няколко неща по евтини и малки, но ако при един потник добавя едни маратонки веднага ми скача ма 6 евро. Имам 2 известия в понеделник ще видим какво е пристигнало. На 2 от поръчките от 29.01 са ми отбелязали липсващи артикули. Отрязали са евтините маратонки на мъжа ми и той сега е буреносен облак. А исках да го умилостивя, че все той тича до митница ooooh!

Този твой златен мъж определено не заслужава това - вкъщи винаги го давам за пример. Има голямата подкрепа на моята половинка, която е с подобна участ (относно пощи и митници). Grinning Докъде докарахте над 30-те колета?  Simple Smile

# 1 148
  • София
  • Мнения: 1 740
Има още 25 от намеленията. Странното е, че вече получих няколко от след намалението, а от 28 и 29 още не са изтеглили за някой парите. Днес ме изненадаха по 2 поръчки с липсващи артикули и сега ще се чудя какво да ги правя.  newsm78

# 1 149
  • Sofia
  • Мнения: 3 038
Това е форум към сайта bg-mamma.com.
Ако някой случайно е забравил.
Подфорумът се нарича "На пазар" и в описанието, изрично пише предназначението му.
Ясно е, че сме допуснали няколко изключения, по една или друга причина. Това означава, че сме направили известен компромис, заради нещо, което би било ПОЛЕЗНО за потребителите тук.
Подфорумът няма собствено обособени правила, но се подчинява на общите Правила, условия и указания, а в първата тема тук изрично е указано:
Цитат
В този форум Е ЗАБРАНЕНО публикуването на обяви за продажби!
Форумът е само за справочна информация за магазини и обмяна на мнения за стоки и в него важат всички правила, валидни и за останалите подфоруми.
Въпреки това, оставам с впечатлението, че поне 3/4 от списващите в тази тема не са запознати с идеята на форума, правилата за цитати-чаршафи, постинги-емотикони, "запис"-чета, елементарен "нетикет" и разни подобни "подробности".
Моля, бъдете коректни и към самите себе си.
Разтоварете темите си.
Синтезирайте (ако е нужно), допълнителни указания и информация и я добавете в първия постинг, който е чудесен с изключение на изброяването на предишните теми, линковете към които спокойно могат да се поберат на 2 реда ( в стил: [1];[2];[3]....те и без това, виждам, са за декорация  Wink )
Използвайте ЛС за всички въпроси, които са към определен потребител и не касаят останалите.
Сегашната тема е 116 страници по 20 поста = 2320 мнения за 8 дни!!! Изчетох (до тук) голяма част от тях и ... дори не ми се трие.
Кому е полезно? Кой ги чете? Едни и същи въпроси се повтарят през 3-5 страници. Не се ЧЕТЕ - факт, но и малко потребители биха намерили търсеното "от раз" в над 2000 мнения.
Тази тема на е "спамо-чат". Тази тема не е и Продавалник (и никога идеята не е била такава). И този подфорум не е Клюкарник.
Пуснете си нова тема и си бъдете полезни.
Аз винаги имам решение за проблема, но то определено няма да хареса никому.
Искрено се надявам да не ми се налага да се самоцитирам в следващата ви тема.
Поздрави и успех.

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 02:58 от Tatti

# 1 150
  • Мнения: 1 251
Момичета, а кой ще пусне новата тема? newsm78

# 1 151
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Хубаво е днес да поседи тази тема отворена и тук да се пише,за да може повечко хора да прочетат на Тати поста и да се ограничават в новата тема

# 1 152
  • Мнения: 767
Да кажа първо, че знам относно за неполучена пратка се пише мейл след като минат 6 седмици. Та въпросът ми е на някой случвало ли се е да се загуби пратка. Просто не ми се вярва да са виновни от Ларедут. Какво став с моите пратки просто не знам няма я нито от 15 януари, нито от 29, а сега сме 23 февруари. Аз по Коледа не съм имала такова забавяне.
Чакам 2 от 29.12 и една от 5.1 Писах им, но мълчат гадовете. И аз се самоуспокоявам, че за тях всичко е наред и някъде са ми затрупани колетите. Всеки път като получа известие се надявам да е за някой от тях, но уви... smile3518

# 1 153
  • Мнения: 3 094
Да кажа първо, че знам относно за неполучена пратка се пише мейл след като минат 6 седмици. Та въпросът ми е на някой случвало ли се е да се загуби пратка. Просто не ми се вярва да са виновни от Ларедут. Какво став с моите пратки просто не знам няма я нито от 15 януари, нито от 29, а сега сме 23 февруари. Аз по Коледа не съм имала такова забавяне.
Чакам 2 от 29.12 и една от 5.1 Писах им, но мълчат гадовете. И аз се самоуспокоявам, че за тях всичко е наред и някъде са ми затрупани колетите. Всеки път като получа известие се надявам да е за някой от тях, но уви... smile3518

за 29 не се притеснявай - аз преди 2 дни получих от 18-ти януяри Peace Упс - сега видях, че е от декември - кога за последно си им писала?

# 1 154
  • Мнения: 767



petu6ka63, виждам, че си точно с моите размери и май си получила повече неща от мен, а аз още имам чуденки за номерацията Simple Smile За блузите вече се ориентирах към 34/36, панталони и поли 38. Но исках да те попитам за останалите неща - разбрах, че от саката поръчваш 36-ти размер, а от ризите? Получавала ли си някаква връхна дреха - яке, палто, да ми споделиш размер и за тях... Поръчвала ли си от "младежката" серия? Блузите от там ги нацелих - 162см са ми перфектно, но получавала ли си панталони? Предварително ти благодаря!   bouquet
[/quote]
Получих палто 38(страх ме беше при втората ми поръчка да не ми е малко).Е, голямо ми е.Но го нося. Получих поли 38 номер(пак поради същите причини ) - големи са ми, но ги нося. Получих детската пола с ластика 162 и детски ватиран екип 162 и ми заспаха ( висока съм 158). Полата на воланите, обаче ми е 38 и ми е добре. Ризи не нося, но предполагам 34-36 ще ми стоят добре.

Общи условия

Активация на акаунт