Re: LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да п

  • 26 793
  • 1 200
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 733
Момичета, някой от вас получавал ли е този потник на Актив. Дали е хубав на живо и дали седи добре? А полата:


Полата е от снимката:
А блузката към нея вече съм поръчала  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 094
В събота е пристигнал колет с поръчка от 04.01.2008. Днес щяхме да пишем на французите ама им се размина. Simple Smile
Надежда винаги има! Laughing

ЦКБ прави преводите редовно в рамките на 2 до 5 дена от датата на поръчката към ларедут.

А аз наистина ще полудея!!!
Чакам си поръчките от 10, 11 декември 2007г.
Има ли още някой, като мен????

Здравейте,
Искам да попитам колко време се чака горе-долу да ти отговорят на мейла франсетата?
Писах в петък вечерта за поръчките ми от 10ти и 11ти декември да ми дадат информация, но все още никакъв отговор.
Изобщо ..... май няма по-голям карък от мен - нито поръчки, нито отговор  Sick
И пак да попитам - Има ли още неполучили от декември поръчки???
Аз чакам и от 20,21,23 януари ...... newsm61
Спокойно мила, не си само ти чакаща.Аз имам две поръчки от 29.12, които се надявам да са затиснати на някое летище. Проверих в пощата - нямам върнати колети. Няколко пъти  пиша на франсетата за тези поръчки - не ме отразяват.А не пише, че имат да ми връщат пари под форма на чек или ваучер.
Мисля си, че щом не ми пишат във връзка с тези пратки, значи за тях нещата са наред и чакането му е майката. smile3507


Ооооох - може да е гадно, но това ми подейства доста успокоително.  Embarassed

Моят съвет е - ако и утре не ти отговорят пиши им - подсещането в разумни срокове, разбира се върши  работа. Peace

# 17
  • Мнения: 3 216
Тия на пловдивска митница са за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

До сега даваха инфо по телефона,сега изведньж не можело-имало било инциденти,клиентите били некоректни и т.н. Шефката им била забранила. Някой друг получвал ли е такьв отговор? #Cussing out

# 18
  • Мнения: 134
В събота е пристигнал колет с поръчка от 04.01.2008. Днес щяхме да пишем на французите ама им се размина. Simple Smile
Надежда винаги има! Laughing

ЦКБ прави преводите редовно в рамките на 2 до 5 дена от датата на поръчката към ларедут.

А аз наистина ще полудея!!!
Чакам си поръчките от 10, 11 декември 2007г.
Има ли още някой, като мен????

Здравейте,
Искам да попитам колко време се чака горе-долу да ти отговорят на мейла франсетата?
Писах в петък вечерта за поръчките ми от 10ти и 11ти декември да ми дадат информация, но все още никакъв отговор.
Изобщо ..... май няма по-голям карък от мен - нито поръчки, нито отговор  Sick
И пак да попитам - Има ли още неполучили от декември поръчки???
Аз чакам и от 20,21,23 януари ...... newsm61
Спокойно мила, не си само ти чакаща.Аз имам две поръчки от 29.12, които се надявам да са затиснати на някое летище. Проверих в пощата - нямам върнати колети. Няколко пъти  пиша на франсетата за тези поръчки - не ме отразяват.А не пише, че имат да ми връщат пари под форма на чек или ваучер.
Мисля си, че щом не ми пишат във връзка с тези пратки, значи за тях нещата са наред и чакането му е майката. smile3507


Ооооох - може да е гадно, но това ми подейства доста успокоително.  Embarassed

Моят съвет е - ако и утре не ти отговорят пиши им - подсещането в разумни срокове, разбира се върши  работа. Peace


Писах преди малко пак и не спестих гневния тон........

# 19
  • Мнения: 738
В 10-ти клон на пощата в Бургас имаше огрооомна торба за Милена Колева... Ако чете да отива Grinning

# 20
  • Мнения: 646
http://www.laredoute.fr/vente-3-debardeurs-enfant-prix-mini.aspx … e&pagesize=16
тези потничета отговарят ли си на номера или да взимам по-големи?
цветовете как са?
аз взех 114 и ще са ни добре за лятото
получили ги вече, цветовете така ли са бледи както е на снимката
   хубави са много,днес ги получихме отговарят на номера на дащеря ми ..........и материята я бива  Peace

# 21
  • Мнения: 565
Кремена, миналата седмица ми дадоха информация с триста зора - почти същото мрънкане. #2gunfire

# 22
  • Мнения: 646
    И на мен ми харесаха много и реших да ги порачам,но за съжаление имам удивителна.......... smile3515 smile3512   ,иначе са много ама много сладки Simple Smile)

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз ги поръчах още януари като ги пуснаха.И една бели къси панталонки,но нещо не мога да ги намеря.И те са много сладки

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Аз вече спрях да звъня и досаждам в пловдивска митница, защото вече много им писна от нас и нарочно бавят колетите според мен  Peace
Вече чинно си чакам известията - идват си

# 25
  • София
  • Мнения: 3 854
Чоча,добре че си поръчала бели панталонки,защото аз днес получих тези цвят violine,което си е избеляло лилаво направо и съжалих,че не поръчах бели под предлог, че много ще се цапат.Иначе за парите си панталонките са добри.Получих и потничетата http://www.laredoute.fr/vente-2-debardeurs-enfant-prix-mini.aspx … e&pagesize=16 пак цвят violine (стои си леко избеляло) и бяло.
За мен ето тези 3 тениски - цветовете в кафяво са едно към едно като на снимката и ми харесват, трикото е меко,но не е стегнато.
http://www.laredoute.fr/vente-3-t-shirts-femme.aspx?productid=32 … e&pagesize=16
За мъжа ми също лот от 3 тениски в синьо, за вкъщи и пред блока  Wink с детето са идеални,трикото е стегнато:
http://www.laredoute.fr/vente-t-shirts-col-v-manches-courtes-pri … e&pagesize=16

За мен още една блузка,но не я намирам като линк, харесва ми.
Поръчката ми е от 23.01,парите са дръпнати на 25.01 и едва на 12.02 е тръгнала от Франция, днес я получих в пощата!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Както писах по-нагоре всичко с тяхна марка в лилав цвят седи леко избеляло и затова вече го избягвам този цвят Peace

# 27
  • Мнения: 3 094
Апропо, забравих да напиша, че вчерашните неща, които си взех от пощата, бяха с каръшкия код 64084. Май проблемът е някъде другаде, не точно с употребата на самия код Peace

# 28
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
veka, на трите дамските отговаря ли си номера?

# 29
  • Мнения: 340
Охххх,така се влюбих в това бебче в шоколад/екрю Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Зная,че сега всички са на лятна вълна,но........от вчера много му се чудя dontknow а така ще ме е яд ако не уцеля размера или остана от нещо по него разочарована ooooh! Предполагам с малка вероятност за отговор,но да попитам-някой има ли го?!Или друго подобно с марка RENÉ DERHY?Моля,наклонете везните нанякъде,че сама не мога да се побутна Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт