Re: LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да п

  • 26 803
  • 1 200
  •   1
Отговори
# 30
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Някой нещо за това да знае http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8319294& … ue&ksource=-1

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Докладвам:
Получих си пратката от 25.01. на митница. Тръгнала е от Франция на 06.02., получена е в БГ на 16.02., а известие получих вчера!
Сега за нещата:
http://www.laredoute.fr/vente-la-doudoune-sans-manches-active-we … e&pagesize=12   - това го бях поръчала за мен, въпреки че е за момчета. Много е хубаво, хареса ми, отвътре е с поларена подплата. Жълто, 162см. Голямо ми е, по-точно ми е широко. Така че го продавам, купила съм го за 3,30EUR, продавам го за 7лв.
http://www.laredoute.fr/vente-le-pantalon-longueur-80-cm.aspx?pr … e&pagesize=16   - този панталон наистина ми е голям, 38 номер. И него го продавам! Иначе е много хубав, хареса ми, моделът и цветът са супер!
един потник за 1,29EUR, малко ми е тясен на бюста, но се надявам да се отпусне. Иначе е хубав, не мога да намеря линк.
http://www.laredoute.fr/vente-veste-col-chale.aspx?productid=324 … e&pagesize=16   - това за майка ми, не е с такова коланче, според мен не отговаря на 34/36, а на по-голямо. Предполагам, че на майка ми ще й е голямо, ще видим...
Балеринки - няма ги вече на сайта, някой беше показвал такива в червено, с панделка отпред и ластиче, моите са сребристо-черни, хубави са, нося 38 номер и точно този номер ми е добре.

Амииии.... май това е всичко!
За нещата, които продавам, ако има интерес, моля на лични. Ще изчакам до утре и псоле ще ги пусна в Продавалника.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 857
Както писах по-нагоре всичко с тяхна марка в лилав цвят седи леко избеляло и затова вече го избягвам този цвят Peace

Е и аз ще зная,но все още съм начинаеща в този сайт!Благодаря!

veka, на трите дамските отговаря ли си номера?

Ами мисля,че да аз лично не обичам тениските да са ми залепени по тялото,но и да не са ми много широки!
-----------------------------------------------------------------------------------------
Змейковица, моля те, помоли мамата с Адидаските кецове за момиченце да се включи за номерчете!  bouquet

# 33
  • Мнения: 646
Охххх,така се влюбих в това бебче в шоколад/екрю Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Зная,че сега всички са на лятна вълна,но........от вчера много му се чудя dontknow а така ще ме е яд ако не уцеля размера или остана от нещо по него разочарована ooooh! Предполагам с малка вероятност за отговор,но да попитам-някой има ли го?!Или друго подобно с марка RENÉ DERHY?Моля,наклонете везните нанякъде,че сама не мога да се побутна Neutral Face


  Леле..............много е карасиво........ newsm81 newsm81 newsm81

# 34
  • Мнения: 767
Охххх,така се влюбих в това бебче в шоколад/екрю Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Зная,че сега всички са на лятна вълна,но........от вчера много му се чудя dontknow а така ще ме е яд ако не уцеля размера или остана от нещо по него разочарована ooooh! Предполагам с малка вероятност за отговор,но да попитам-някой има ли го?!Или друго подобно с марка RENÉ DERHY?Моля,наклонете везните нанякъде,че сама не мога да се побутна Neutral Face


  Леле..............много е карасиво........ newsm81 newsm81 newsm81
Жестоко е! Някакъв код за намаление на prix vert? newsm17

# 35
  • Мнения: 733
Леле..............много е карасиво........ newsm81 newsm81 newsm81

Наистина е красиво, изглежда много .... дизайнерски! Разгледах и останалите неща от тази марка, адски са оригинални, нежни и женствени!


Мисля, вчера някой писа, че го е получил и ако не се лъжа му беше голямо....

# 36
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
уау,супер е,ми то е достатъчно намалено,но и аз не бих отказала още мъничко намаленийце Laughing

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 17:14 от nameika

# 37
  • Мнения: 340
Жестоко е! Някакъв код за намаление на prix vert? newsm17
Знаех,че няма да стане,но опитах какво ли не-сума кодове изредих........уви!

# 38
  • Мнения: 144
Може ли някой да ми каже какво се случва с поръчката и с парите ако след 20 дена чакане в :
Mes remboursenets  изведнъж се показва,че ми е отказан някакъв продукт от поръчката от 28,01,08
на стойност 42,50
Ще ми я изпратят ли изобщо????
Благодаря Ви предварително
и аз имах такъв проблем,но изчаках по съвет на алекс1  bouquet и те сами ми писаха имейл в който ме попитаха дали си искам пари,аз им отговорих,че искам продукт на същата стойност и след ден той вече беше дбавен като самостоятелна поръчка
Благодаря ти много си мила  HugДано всичко е наред ,че като се сетя как ще настава ходене по мъките Rolling Eyes
изчакай някой друг ден,после ако получиш писмо от тях ми пиши на лични да ти кажа какво да правиш
Благодаря ти много -сега ще ти покажа какво са писали

Date de remboursement   - le 18/02/2008       
Type de remboursement   -42,50 ? 
Montant du remboursement- REMBOURSE PAR LETTRE-CHEQUE
Mode de remboursement   Commande-N° 20080282197316
du 28/01/2008


l
и какво е това remboursement   че не го намирам в речниците

аз както чета подразбирам че са ми пуснали чек с писмо на 18,02 -така ли е според теб ????????????

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Ще се включи по-късно майчето с маратонките - каза, че нямали общо със сайта и ако успее ще ги снима  Peace

# 40
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Благодаря ви за отговорите и се надявам да се хваля с колет скоро Grinning

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Аз пък заменям 39 номер от евтините адидаски за 40 , черно!  Grinning

# 42
  • Мнения: 10 758
Взех си куфарчето с гримовете, взех си куфарчето с гримовете, ша ля ля ля ляяяяя Party Party Party

# 43
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета!
Много ви благодаря за полезната информация, която публикувате тук. Благодарение на вас вече пуснах 5 поръчки  Hug
Днес си взех първата - пуснах я на 23.01, френското клеймо е от 11.02 и днес я получих на пощата Grinning
Доволна съм от дрешките, но много съм се надценила с един панталон: http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-prix-mini-coton-str … e&pagesize=12
черен е, по френската номерация е 42 размер. Материята е мн приятна, леко еластична и не много дебела - мисля, че панталонът е идеален за пролетта.
Купих го за 14.99 евро, продавам го за 25лв. Ако има заинтересовани, пишете ми на лични.

п.п. в софийски клон 1407 са получили поне 4 торби от la redoute днес, но не успях да видя имена

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 17:49 от lethe

# 44
  • Мнения: 184
Днес си полуих поръчката от 29.01. Още не са ми изтеглени парите за нея, но това май няма значение. Имам и от 27.01 която още я няма. Евтините Адидаски няма да ги коментирам, страхотни са само да станат на мъжо. Тази поличка е много готина на живо.

И това от което не съм никак очарована. Обикновена басмичка
(Не мога да намеря по голяма снимка)

Общи условия

Активация на акаунт