какво правите с вече използваните обувчици

  • 2 852
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 103
Захабените  в коша  Naughty а другите ги давам на познати които имат нужда, също и износваме.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Всички обувки на големия ми син пазя, с изключение на скъсаните. Сега, които стават ще ги носи бебчо.

# 17
  • Мнения: 27 524
Защо пък да се хвърлят  newsm78

Или ги давам или ги прибирам за второто, ако се реша на такова  Grinning И да, приемам носени обувчици, разбира се, нищо обидно няма  Simple Smile

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Пазя ги.Уж за второто,ама май скоро ще ги подарявам.

# 19
  • Мнения: 1 666
....но като си представя, че от 0 до 1,5 г не се стъпва даже с тях???

А защо изобщо от 0 до 1,5 г детето трябва да носи обувки?
Моето проходи босо, обувки му сложих чак когато взе да ходи много стабилно.
Иначе действам според състоянието на обувката - ако е запазена, неизкривена - прибирам или давам на друго детенце, ако има забележки - хвърлям.

# 20
  • Мнения: 163
Пазя ги, а захабените или скъсани изхвърлям.

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Обувките с които не е ходил съм подарила. Не смятам, че е обидно. Аз купувам хубави и качественни неща за детето ми и ги поддържам в добро състояние. Така, че подарените са били слагани 2 месеца примерно, до смяна на сезона.... и са като нови.
С тези които върви вече, не стават за друго освен да ги сложа до боклука (не ги хвърлям, някое сигане може да ги хареса).
Най-първите обувчици, мъжът ми взе в САЩ, за да ги бронзира и да си ги запазим.

# 22
  • Мнения: 1 193
Износените - изхвърлям, но запазените, давам на една близка  Grinning Не виждам нищо срамно, пък и всеки си преценява  Hug

# 23
  • Мнения: 491
Всичко старо,което не се използва го изхвърлям....но на малката нещата са ми много скъпи и ги пазя.Обувките и са много запазени,и си ги пазя.

# 24
  • Мнения: 4 451
Запазените подарявам на приятелки с по-малки дечица. Похабените оставям до контейнера, но и те винаги изчезват от там. Мисля, че клошари ги прибират.

# 25
  • Мнения: 13 512
Обувките на Емито се обуват по 20-30 пъти максимум и са като нови. Подарявам ги, няма да си ги пазя за четвъртото, я! Laughing
На Алек- директно в кофата за 2-3 месеца, защото ги съсипва,  на Нана- също в кофата, защото тя си  ги пази много и си ги носи по 2-3 сезона понякога ,докато накрая отидат на боклука.

# 26
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 203
Ние още си носим първите обущета.Но аз мисля да си ги запазя за спомен! Все пак са ПЪРВИТЕ му обувки. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 442
Хвърлям ги,адски ме дразни тази традиция да се предлагат и ползват чужди неща.
Поне ги давай на някой дом или се свържи с ДБМ  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 966
Някой по запазенки давах, други хвърлях, зависеше от състоянието на обувките.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 06:03 от mariane

# 29
  • Мнения: 9 814
Аз съм предлагала старите обувки на дъщеря си на родители, които са затруднени финансово. Иначе не е правилно да се се носят стари обувки.

Общи условия

Активация на акаунт