Има ли Infanrix Hexa и Prevenar в България?

  • 6 612
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
Имам близка в ТрейдКонсулт, ще се опитам да разбера от нея в кои аптеки може да се купи Превенар. Чух, че при някои по-advanced лекари също може намери вече.
Има ли в BG нещо за менингококи или трябва да се търси  само навън?

# 16
  • Мнения: 1 984
има уж. ама няма намиране. треид консулт имат представител за Стара загора или пловдив? ари шоп?

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 16:57 от tonev

# 17
Утре ще разбера за Пловдив и Ст. Загора.

# 18
  • Мнения: 11
Pediatara na deteto mi se varna ot kongres dnes(njakade po moreto),i mi kaza 4e tam imalo predstaviteli na firmata vnositel.
Kazali sa 4e do kraja na sledva6tata sedmiza 6tjala da bade po aptekite.

# 19
  • Мнения: 59
Обадих се в Трейд консулт - от една седмица имат ваксина Превенар, купува се от аптеката по поръчка, обаче нашето Педи нищо не знае по въпроса и не съм сигурна дали ще се съгласи да я постави на малкия  newsm78 , а нали преди поставяне трябва преглед - направо се чудя как да постъпя ooooh!, дайте съвети ?

# 20
  • Мнения: 19 296
Мен само ме питат преди поставянето на ваксина дали има температура и кашлица. Поглеждат й ушите и преслушват гърдите.

# 21
ТрейдКонсулт и АриШоп са една и съща фирма. всичко което го има в ТрейдКонсулт може да се поръча в АриШоп. В Ст. Загора Първа Частна Аптека осигурява Превенар по заявка.

# 22
  • Мнения: 11
I mojat ne be6e o4arovan  :2gunfire:no sam mu nameril informacia,a i vse pak se pravi zadalzitelno v USA,kanada i pone 10 evropeiski strani-tova sa milioni imunizacii.Ako ima6e problem-tehnite zdravni ministerstva i kasi da ne sa maloumnici #Crazy

# 23
  • Мнения: 1 984
ТрейдКонсулт и АриШоп са една и съща фирма. всичко което го има в ТрейдКонсулт може да се поръча в АриШоп. В Ст. Загора Първа Частна Аптека осигурява Превенар по заявка.
фрамар я имат вече в постоянна наличност.

# 24
за 10 месечно дете как трябва да се процедира - кога трябва да се имунизира и колко пъти?

# 25
  • Мнения: 1 984
за 10 месечно дете как трябва да се процедира - кога трябва да се имунизира и колко пъти?
Кърмачета на възраст 7 - 11 месеца: две дози по 0,5 ml, с интервал най-малко 1 месец помежду им. Препоръчва се трета доза през втората година от живота.
Деца на възраст 12 - 23 месеца: две дози по 0,5 ml, с интервал най-малко 2 месеца помежду им.

от: http://www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/Prevenar/H-323-PI-bg.pdf

# 26
# 27
  • Мнения: 11
Njakoi moje li da mi kaje moga li da vaksiniram i sina mi s Prevenar(na 8 godini)? Ima pnevmokokovo nositelstvo. ot 2 meseca ne e boleduval...

# 28
  • Мнения: 1 984
Njakoi moje li da mi kaje moga li da vaksiniram i sina mi s Prevenar(na 8 godini)? Ima pnevmokokovo nositelstvo. ot 2 meseca ne e boleduval...
няма да е ефективна ползваите пневмо 23.

# 29
  • Мнения: 11
Благодаря за съвета ,но разбрах че тя действала само 5 години,докато Превенар била доживотна

Общи условия

Активация на акаунт