забременяване с противозачатъчни

  • 1 291
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
В първия месец от бременността пих противозачатъчни Ясмин. Изпих цяла опаковка и след това разбрах, че съм бременна. Много исках бебето, но и аз като теб се притесних. Питах гинеколожката ми и тя каза, че няма проблем, тъй като са нискодозирани и даже се изписвали за задържане по време на бременност. Shocked Сега си имам едно здраво и съвсем нормално момченце. Heart Eyes
 Вероятно повечето съвременни хапчета са с никсо съдържание на хормони и не са толкова опасни за плода, но при всички положения го обсъди с гинеколога си. Той най-добре ще ти обясни как стоя нещата. Успех! Hug

# 16
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
И според мен трябва да се консултираш с лекар.И аз съм пила противозачатъчни но не съм имала такъв проблем.Дано всичко се нареди както вие искате.  Hug Peace Hug

# 17
  • Мнения: 2 960
съществува риск за увреден плод, по добре болка в душата ти отколкото детенце с увреждания, / да не дава господ никому /, но разбира се ти сама трябва да прецениш, успех и много кураж.

най вече попитай няколко лекари ...нека те да те посъветват дали има риск за бебо....ако със сърцето си усещаш ,че трябва да го задържиш....не се колебай,НО  важно е компетентното мнение на лекар.

# 18
  • Мнения: 3 092
Според мен трябва да вземеш мнението дори на двама или трима специалисти ... сигурно ти е много трудно .... Confused
Успех и дано вземеш правилното решение

# 19
  • София
  • Мнения: 1 522
Цитат
И аз бих те посъветвала да отидеш на лекар и да му обясниш. Все пак изборът е твой! Успех!


Общи условия

Активация на акаунт