Епилатор....

  • 4 392
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 272
Моят Braun е изцяло с метални пинсети само главата на която са е пластмасова,според мен по-барзо се износват дисковете.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 936
Моят Braun е изцяло с метални пинсети само главата на която са е пластмасова,според мен по-барзо се износват дисковете.
Когато аз си търсех епилатор видях, че тези Браун, които са с изцяло с метални пинсети са с по-малък брой пинсети /10 двойни или 20 бр./, докато другите Браун, които ще епилират доста по-бързо, са с 20 двойни пинсети или 40 бр.
Та точно тези, които са с повече на брой пинсети са с метална и пластмасова част.
А аз исках епилатор с изцяло метални пинсети, но и по-голям брой. Е, не намерих такъв модел на Браун и затова се спрях на Филипс-а. Ползвам го една година, засега не са се износили дисковете. Пък ще видим до кога ще е   bouquet

# 32
  • Мнения: 171
Не знам дали знаеш, но тази приставка представлява една пластмасова част, която се поставя на главата на епилатора и има малък отвор.
Т.е. действието й се състои в това, че ограничава площта на дисковете и така те захващат по-малко косъмчета. Затова би трябвало да боли по-малко.
Така че тя всъщност не обезболява по никакъв начин, а дава възможност епилирането да става по-бавно като се отскубват по малко косъмчета.

Ооо... за това ли става въпрос.. Той моя си има такава, но аз не я ползвам, даже не знам и къде съм я захвърлила  Laughing При мен се водеше "за деликатни зони" и е точно това, което описваш, но освен че ми отнемаше повече време да се епилирам с нея, друг ефект не усетих.

Мерси, Lodsi    bouquet

# 33
  • Мнения: 171
Lodsi,  моят Philips е вече на около 3 год., изобщо не е мръднал. А предишния ми епилатор беше пак на тази марка и го ползвах  7-8 год., ако не и повече. Издържат доста  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 2 105
А каква е разликата между това дали е с дискове или с пинсети?

# 35
  • Мнения: 1 529
Ако някой е пробвал и двата вида да пише отзиви.

# 36
Искам да ви попитам,така и така си говорим за епилатори,на някой им се разранява кожата по време на епилирането и излизат малки червени пъпчици.На всеки ли е такъв ефекта след бръсненето или само ри някой кожи?Благодаря много Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 830
Моят е такъв и съм много доволна:



Имам го от лятото на 2005 година. Никакви забележки нямам!

От месец пък съм хвърлила око на този Brun silk epil Xpressive 7681:

# 38
  • Мнения: 3 459
Estellia, тва новото удоволствие на Браун знаеш ли кви пари е  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 3 830
Estellia, тва новото удоволствие на Браун знаеш ли кви пари е  Rolling Eyes

Над 200 лева беше. След малко ще проверя и ще пиша. Peace

# 40
  • Мнения: 3 830
Техномаркет - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037620
239.00 лева

В българския сервиз на Браун има подробно описание на този епилатор на български език: http://www.service.braun.com/product/product.asp?rg=EU&c=BG& … rp=0&frmTyp=s


В dir.bg : http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=09037620&c … 69&shop_id=18
Също 239.00 лева.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 508
Направо се оливат с тия цени.Преди две години си взех епилатор, пак на същата марка, и беше 170 лева.И тогава ми се стори прекалено скъпо, но с всяка година увеличават цените.Да не говорим, че епилаторите са едни и същи,а просто рекламите са различни.Същият епилатор, който аз си взех,  миналата година го продаваха над 200 лева, но с друго име, за разкош с по една приставка отгоре, която никой не ползва.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 176
Сега е скъп, понеже е нов, ще паднат цените.

# 43
  • Мнения: 2 229
Ще паднат със сигурност. Изобщо не си заслужават цените тези нови модели (160-240лв), при положение, че единствената разлика с X-elle e миещата се епилираща глава. Stop  Най-скъпият, който е 240, може да работи и на батерии, и на ток, но пак не мисля, че си заслужава. И дизайнът им не ми харесва, скоро ще си купувам епилатор, но ще е от X-elle серията, цените им са паднали с 50-ина лева, откакто бяха нови...

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 21:02 от Serendipity

# 44
  • Мнения: 221
   Обезболяващи приставки, изстудяващи ръкавици...дрън, дрън. Аз имам този и струва 100 евро, и боли, и пак излизат подкожни косъмчета. Само където оредяват, което не е малко, но ефекта от епилатора при мен е докато съм с панталони, после пак ще включа бръснача в действие.

Общи условия

Активация на акаунт