Д-р Желязков фитотерапевт

  • 103 590
  • 172
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!
На 14.03 имах преглед при д-р Желязков. Каза доста неща които в последствие проверих и при други лекари.Оказа тотално прав. Едното от нещата беше че имам някакво мастно образование в гърдата. Странното е, че седмица след началото на приемането на билките, на мястото в гърдата където е образованието  усещах леки болки,  а сега сърбеж.  Ще съм доволна, ако някой друг е имал такива  "симптоми" да сподели.
Иначе главната причина поради която отидох  беше хипофункция на щитовидната жлеза-Хашимото. След около 30 дни ще пускам контрола на TSH и ще напиша дали има подобрение. В момента TSH e 10.2!
Успех на всички с лечението! Аз лично много  му повярвах на човека!

# 106
  • Мнения: 4 035
Успех и на теб! Аз също!

# 107
  • София
  • Мнения: 3 611
elenka_, а по въпроса за хипофункцията на щитовидната жлеза какво ти препоръча? Взимаш ли Еутирокс и колко?

# 108
  • Мнения: 0
elenka_, а по въпроса за хипофункцията на щитовидната жлеза какво ти препоръча? За Хашимото ли говорим?



Да за Хашимото. Ми и на мен ми даде билките -смес 1 и смес 4,  2 торбички невен и 2 торбички дяволска уста мисля! Каза да пия от тях и да ги комбинирам с 2 или 3 от изброените от него имуностимуланта.
В момента взимам билките+ сементо + качествени Омега 3 МК и веднъж на 3 дни клеева тингтура  2 пъти по 15 капки.

# 109
  • София
  • Мнения: 3 611
elenka_, а по въпроса за хипофункцията на щитовидната жлеза какво ти препоръча? За Хашимото ли говорим?



Да за Хашимото. Ми и на мен ми даде билките -смес 1 и смес 4,  2 торбички невен и 2 торбички дяволска уста мисля! Каза да пия от тях и да ги комбинирам с 2 или 3 от изброените от него имуностимуланта.
В момента взимам билките+ сементо + качествени Омега 3 МК и веднъж на 3 дни клеева тингтура  2 пъти по 15 капки.
+Еутирокса ли?

# 110
  • Мнения: 0
elenka_, а по въпроса за хипофункцията на щитовидната жлеза какво ти препоръча? За Хашимото ли говорим?



Да за Хашимото. Ми и на мен ми даде билките -смес 1 и смес 4,  2 торбички невен и 2 торбички дяволска уста мисля! Каза да пия от тях и да ги комбинирам с 2 или 3 от изброените от него имуностимуланта.
В момента взимам билките+ сементо + качествени Омега 3 МК и веднъж на 3 дни клеева тингтура  2 пъти по 15 капки.
+Еутирокса ли?

Извинявай за закъснението.
 Пия еутирокс по 0,25 на ден, но той не ми е предписан от Желязков, бях на ендокринолог. В момента съм решила да ги взимам заедно, понеже целта ми е да го смъкна колкото се може по бързо, а с билките ефекта ще се забави. Забравих предния път да напиша, че Желязков препоръча и автохемо терапия, която аз обаче не мисля да направя, струва ми се малко страшно- 10 поредни дни се взима собствена венозна кръв и се инжектира  мускулно. По този начин се образували антитела на антителата. Не знам дали е ефикасно и безопасно. Ако някой друг тук е пробвал или има повече инфо моля да я сподели.
Приятна вечер на всички!

# 111
  • София
  • Мнения: 3 611
Много интересно (и малко плашещо, разбира се) Thinking Дано някой, който има опит, се включи!

# 112
  • Мнения: 1
Здравейте , съвсем скоро ходих при д-р Желязков и той ми даде също с-в 4 и 1 , дяволска уста и невен, дори не ме попита какъв ми е проблема за което не спечели много моето доверие . От две год. ходя по лекари и накрая се оказа че имам възли по щитовидната жлеза и микрополикистозни яйчници. Предписаха ми контрацептиви , но аз уча медицина и знам че те не са безвредни . Притеснена съм да почна да пия билките, защото не знам точното им действие върху жлезите и как ще променят хормоналният дисбаланс, притеснява ме и това че е предписал същите билки в същите пропорции на хора с коренно различни проблеми. Моля помогнете да взема решение , да му се доверя ли ?

# 113
  • Мнения: 0
Здравейте , съвсем скоро ходих при д-р Желязков и той ми даде също с-в 4 и 1 , дяволска уста и невен, дори не ме попита какъв ми е проблема за което не спечели много моето доверие . От две год. ходя по лекари и накрая се оказа че имам възли по щитовидната жлеза и микрополикистозни яйчници. Предписаха ми контрацептиви , но аз уча медицина и знам че те не са безвредни . Притеснена съм да почна да пия билките, защото не знам точното им действие върху жлезите и как ще променят хормоналният дисбаланс, притеснява ме и това че е предписал същите билки в същите пропорции на хора с коренно различни проблеми. Моля помогнете да взема решение , да му се доверя ли ?
Здравей! Извинявай, че чак сега отговарям, но аз бих те посъветвала да му се довериш. Аз пия билките от месец и половина и смея да твърдя, че помагат. Хормона от 10,2 е спаднал на 6,4. Наистина пих и медикамент, но мисля че билките много помогнаха за този резултат. До седмица мисля да ида и на гинеколог и ще ти кажа и за кистите- има ли промяна там и каква е.
искрено ти желая успех!

# 114
  • Мнения: 10
Здравейте , съвсем скоро ходих при д-р Желязков и той ми даде също с-в 4 и 1 , дяволска уста и невен, дори не ме попита какъв ми е проблема за което не спечели много моето доверие . От две год. ходя по лекари и накрая се оказа че имам възли по щитовидната жлеза и микрополикистозни яйчници. Предписаха ми контрацептиви , но аз уча медицина и знам че те не са безвредни . Притеснена съм да почна да пия билките, защото не знам точното им действие върху жлезите и как ще променят хормоналният дисбаланс, притеснява ме и това че е предписал същите билки в същите пропорции на хора с коренно различни проблеми. Моля помогнете да взема решение , да му се доверя ли ?

Този човек лекува хормонални проблеми, доверете му се! На мен много ми помогна - така и не разбрах как! Освен висок пролактин, явно съм имала и други хормонални проблеми, които той разреши с тия билки. За 1 месец. Доверете му се. А и билките все пак са просто трева - аз ги пия вече почти 9 месеца (а вече съм бременна!:-) и му имам пълно доверие.

# 115
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Момичета, дайте ми актуални координати на този доктор. Или поне телефон за връзка. Гледам в нета, че няколко пъти е сменял адреса и сега не знам къде всъщност се намира.

# 116
  • Мнения: 0
Момичета, дайте ми актуални координати на този доктор. Или поне телефон за връзка. Гледам в нета, че няколко пъти е сменял адреса и сега не знам къде всъщност се намира.
Здравей!
Адреса със сигурност е ул." проф. Георги Павлов" 21. Сградата е на ъгъла на ул. "проф. Георги Павлов" и ул." Калина Малина". Телефона не съм го записала, но по назад в темата го има- стационарен е и до преди 2 месеца беше актуален.

# 117
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Момичета, дайте ми актуални координати на този доктор. Или поне телефон за връзка. Гледам в нета, че няколко пъти е сменял адреса и сега не знам къде всъщност се намира.
Здравей!
Адреса със сигурност е ул." проф. Георги Павлов" 21. Сградата е на ъгъла на ул. "проф. Георги Павлов" и ул." Калина Малина". Телефона не съм го записала, но по назад в темата го има- стационарен е и до преди 2 месеца беше актуален.


Много благодаря!   bouquet

# 118
  • Мнения: 1

[/quote]
Извинявай за закъснението.
 Пия еутирокс по 0,25 на ден, но той не ми е предписан от Желязков, бях на ендокринолог. В момента съм решила да ги взимам заедно, понеже целта ми е да го смъкна колкото се може по бързо, а с билките ефекта ще се забави. Забравих предния път да напиша, че Желязков препоръча и автохемо терапия, която аз обаче не мисля да направя, струва ми се малко страшно- 10 поредни дни се взима собствена венозна кръв и се инжектира  мускулно. По този начин се образували антитела на антителата. Не знам дали е ефикасно и безопасно. Ако някой друг тук е пробвал или има повече инфо моля да я сподели.
Приятна вечер на всички!
[/quote]

Относно инжектирането на собствена кръв , в организма ти няма как да се създадът антитела срщу твоята си кръв , защото твоята имунна система има механизми който разпознава собствените антитела за и не ги унищожава без значение дали ги инжектираш , също като преливането щом е същата кръвна група тялото ти няма как да създаде антитела срещу нещи което разпознава като свое . Така че не бих ти препоръчала да си прилагаш такова лечение.

# 119
  • Мнения: 375
Здравейте, момичета! Виждам, че от година не е писано тук,но аз все пак искам да попитам за точен адрес и телефон на д-р Желязков. Далече съм от София та може ли да си запиша час при него или задължително отивам и чакам. Имам много сериозни проблеми. Вече 3 години лекувм бактерии в урината и влагалището, имам ужасно течение, сърбежи, парение, болки и оток в интимната област. Този човек дали може да ми помогне за тази бактериална вагиноза?   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт