Д-р Желязков фитотерапевт

  • 103 347
  • 172
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 889
   Момичета, това е в моя блок и се намира в Св.Троица , срещу гара Захарна фабрика.  Crossing Arms Адресът е СВ.Троица бл.358 - можете да го видите на картата с точност.  Peace

# 16
  • Мнения: 4 000
Потева, ако още търсиш телефон, ето този номер съм си записала, но е от преди най-малко две години, дано е актуален:
929 07 05

# 17
                            МОГА САМО ДА  КАЖА

              БОГ  ДА  БЛАГОСЛОВИ  ТОЗИ ДОКТОР !

# 18
Здравейте, все още не съм ходила при Д-р Желязков, но преди 2 дни пполучих препоръки за него от много добър кожен специалист от МА, който ми препоръча Д-р Желязков. Номерът, който получих е 029290705. Успех на всички. Нека бъдем здрави и усмихнати.

# 19
   Момичета, това е в моя блок и се намира в Св.Троица , срещу гара Захарна фабрика.  Crossing Arms Адресът е СВ.Троица бл.358 - можете да го видите на картата с точност.  Peace
Mirena, благодаря ти за посочения адрес. Бъди жива и здрава .

# 20
  • Мнения: 23
Здравейте.Днес ходих при този лекар и сам много доволна.Каза много верни неща.Препоръчвам го на всички

# 21
Здравейте!Аз също чух добри отзиви за този доктор! Искам да ви попитам каква е цената за прегледа и как стават посещенията...със записване на час или с чакане??Благодаря ви!

# 22
  • Мнения: 23
Здравейте!Аз също чух добри отзиви за този доктор! Искам да ви попитам каква е цената за прегледа и как стават посещенията...със записване на час или с чакане??Благодаря ви!
Прегледа струва 10 лева.Няма предварително записване,а  става по реда на идване.От 10h.-12h. и 15h.-17h. е работното време

# 23
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен! Аз съм ходила при д-р Желязков миналата година есента. Всичко, което ми каза се оказа вярно. Освен за здравословни проблеми той ми говори и за черти от характера, което пак беше много вярно. Даде ми да пия билки. След около 2 месеца бях бременна. Много съм доволна и горещо го препоръчвам!

# 24
  • Мнения: 1 171
На мен преди много години ми каза поликистозни яйчници, впоследствие разбрах че на повечето жени го казва. Купих си супер скъпи треви от него.. Е оказа се, че нямам ПКЯ - при всеки от следващите ми прегледи при други доктори. Само за информация.

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз се лекувах при доктор Желязков преди 34 години, миома.
Бях изчела много книги на български и руски език, че 40% от жените боледуват от миома.
От другите гениколози, включително и доценти от МА получих уверение, че трябва да се оперирам.
Това за мен беше светлина в тунела.
Просто доктор Желязков каза, ще те излекувам и аз повярвах.
Бях дисциплинирана, въпреки моята заетост, пиех си билките. Даже когато ходех в чужбина намирах начин да ги варя и пия.
Моят съвет е: важно е да повярваш на човека, който се е заел да те лекува, той непременно се появява.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
и аз съм много доволна от тези билки.Помогнаха ми много!Повиших си ФСХ и намалих двойно Пролактина.Пих ги и по време на бременността и сега се радвам на един слънчо ,след доста проблеми.

# 27
  • Мнения: 18
Привет и от мен Simple Smile
и на мен ми предстои да посетя така упоменатия доктор Желязков
обадих се по телефона, намерих си адреса и сега се настройвам за прегледа Simple Smile
скоро ми правиха лапароскопия / диагнозата е ендрометриоза ....
не знам дали ще ми помогне, но искрено се надявам Praynig
може ли да ме ориентирате колко ли струва прегледа при него и тези билки за които всички говорите newsm78   

Благодаря ви предварително!

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 19:08 от zlatoperka

# 28
  • Мнения: 23
Прегледа е 10 лв. , а билките зависи колко  и какви ще ти даде.На мен като ходих някаде около 50 лв. ми струваше всичко.

# 29
  • Мнения: 18
Мерси много danielaivanova72
понеже не знаех колко горе долу излизат прегледа и билките се бях замислила дали пък да не поотложа посещението си , но в този случай мисля че няма да има смисъл

Още веднъж благодаря ти много

Общи условия

Активация на акаунт