Д-р Желязков фитотерапевт

  • 103 529
  • 172
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1
Здравейте, и аз не мога да се свържа с д-р Желязков от доста време. Мислех да отида до кабинета, но разбирам че няма смисъл. Аз пък се интерсувам от билковия състав на пакет 11. Ако някой знае какви билки има и в какво количество? И на мен ми даваше пакет дяволска уста и невен.

# 151
  • Мнения: 3
Здравейте,
Някой от опитващите се да се свържат с доктора през изминалите дни дали успя?

# 152
  • Мнения: 2
Здравейте, понеже имаше запитвания дали някой се е свързал с д-р Желязков, след като няколко дни минавах покрай кабинета му, днес той беше отворил. Каза ми, че не е бил в София, но вече си е тук и ще работи. Приемът му е от 10 ч до 12 ч и от 15 ч до 17 ч. Телефон за връзка 929 07 05.

# 153
  • Мнения: 5
Здравейте,
Искам да попитам дали някой наскоро е ходил при д-р Желязков, тъй като миналата седмица кабинетът му беше затворен? Също така ще съм много благодарна, ако някой знае съставът на билки 1 и 2. Аз ги пия от 4 години и съм изключително доволна,  не искам да ги спирам.

Благодаря предварително.

# 154
  • Мнения: 2
Здравей Израбел,
За съжаление прочетох вчера в интернет, че д-р Желязков е починал наскоро при кратко боледуване😢Много тъжна вест, а беше толкова добър и всеотдаен. На много хора е помогнал. Светла му памет! 🙏
Съставът на 1 и 2 не бих могла да кажа. Не знам обаче, дали няма да продължи някой от близките му да продава билки на тези, които вече редовно си купуват и знаят какво си взимат.

# 155
  • Мнения: 5
Здравей  Savitta,

Благодаря ти за отговора. Това е много тъжна вест 😥, той много ни помогна на мен и мои близки. Беше изключителен човек... Светла му памет!
Силно се надявам някои от близките му да продължи да продава билки, тъй като наистина на мен ми действаха добре.

# 156
  • Мнения: 212
Здравейте! Разбирам, че докторът бил починал Sad Светла му памет, той много ми помигна преди години.
Исках да препратя близък човек при него - има рецидив карцином на дебелото черво.
Докторът имал ли е такава билкова смес, някой знае ли я и да ми я каже?
Моя познат е решил твърдо да пробва с билколечение.

# 157
  • Мнения: 10 612
Не, не е имал такава смес. Твърдя го със сигурност, защото 2016 ходихме при него със същия рак.
Много вярвам в силата на билките, но за карцином не очаквайте излекуване, особено при рецидив.
Има доста успешни терапии за този вид рак, дори при рецидив и далечни метастази, какъвто е нашият случай. Посъветвайте вашия близък да се свърже с проф. Тимчева - изключен човек и лекар!

# 158
  • Мнения: 1
Здравейте момичета някой може ли да ми помогне да разбера състава на билки 1 и 4 .Благодаря.

# 159
  • Мнения: 212
Къде практикува доктор Тимчева? Може ли координати?
Не, не е имал такава смес. Твърдя го със сигурност, защото 2016 ходихме при него със същия рак.
Много вярвам в силата на билките, но за карцином не очаквайте излекуване, особено при рецидив.
Има доста успешни терапии за този вид рак, дори при рецидив и далечни метастази, какъвто е нашият случай. Посъветвайте вашия близък да се свърже с проф. Тимчева - изключен човек и лекар!

# 160
  • Мнения: 10 612
Може онлайн в Healee ще стане супер бързо. Прикачате всички документи и написвате въпросите си. Тя ще се свърже с вас с видеочат и ще ви отговори дълго и подробно.
https://superdoc.bg/lekar/konstanta-timcheva
Ако искате на живо - обадете се в ДКЦ на болница Сердика. Там преглежда 2-3 дни в седмицата. Може да ми пишете и на лични. Шест години се борим с тоя рак и вероятно мога да ви помогна с информация. Hug

# 161
  • Мнения: 212
Може онлайн в Healee ще стане супер бързо. Прикачате всички документи и написвате въпросите си. Тя ще се свърже с вас с видеочат и ще ви отговори дълго и подробно.
https://superdoc.bg/lekar/konstanta-timcheva
Ако искате на живо - обадете се в ДКЦ на болница Сердика. Там преглежда 2-3 дни в седмицата. Може да ми пишете и на лични. Шест години се борим с тоя рак и вероятно мога да ви помогна с информация. Hug
Може ли да ми пишете на лично съобщение за това как сте справили с болестта дотук?
Благодаря!

# 162
  • Мнения: 10 612
Забранила си лични съобщения.
Накратко:
Декември 2015 операция на дебелото черво
Януари 2016 - скенер на цяло тяло показа разсейки
Февруари-декември 2016 - химиотерапия Folfox и bevacizumab. След като скенер показа подобрение, 6 курса само bevacizumab  и хапчета Кепацитабин. Две години пълна ремисия.
Януари 2019 всички разсейки в белия дроб се събудиха като през 2016.
През 2019 отново беше на химиотерапия, юли 2020 лъчетерапия с доста добър ефект.
Март 2021 пак се събудиха лезиите след лъчетерапия и пак е на химия.
Имайте предвид, че това, че са далечни разсейки при майка от дебело черво в бял дроб е много по-лошо, отколкото да е само в дебелото черво, както е при вашия познат.
Въпреки всичките терапии, а и по време на тяхното провеждане, майка е добре и никой извън семейството не знае, че е болна.

# 163
  • Мнения: 212
Забранила си лични съобщения.
Накратко:
Декември 2015 операция на дебелото черво
Януари 2016 - скенер на цяло тяло показа разсейки
Февруари-декември 2016 - химиотерапия Folfox и bevacizumab. След като скенер показа подобрение, 6 курса само bevacizumab  и хапчета Кепацитабин. Две години пълна ремисия.
Януари 2019 всички разсейки в белия дроб се събудиха като през 2016.
През 2019 отново беше на химиотерапия, юли 2020 лъчетерапия с доста добър ефект.
Март 2021 пак се събудиха лезиите след лъчетерапия и пак е на химия.
Имайте предвид, че това, че са далечни разсейки при майка от дебело черво в бял дроб е много по-лошо, отколкото да е само в дебелото черво, както е при вашия познат.
Въпреки всичките терапии, а и по време на тяхното провеждане, майка е добре и никой извън семейството не знае, че е болна.
Не знам какво съм пипнала и защо са блокирани, отдавна не бях влизала. Сега ги оправих.
Майка ви изцяло при доктор Тимчева ли се лекувала досега, нещо алтернативно опитвала ли е?

# 164
  • Мнения: 10 612
Да, през цялото време лечението й е провеждано или консултирано с Тимчева.
Опитвала е сладък пелин, години наред е била на диета без сладко, месо, бяло брашно, сол, взимала е антиоксиданти, но се оказа, че те пречат на химията.
Взимала е Имунофан и си е слагала една година ваксината Катрапс. Точно след нея се появи рецидивът.
Много съм се интересувала и чела, повечето хора, които предлагат алтернативно лечение за мен са измамници, включително популярния във Фейсбук Айдън. Онзи ден ми казаха, че имало екстракт от червена мухоморка, който помагал при някои видове рак, но не съм открила кой го произвежда.
От моят опит - някои алтернативни методи помагат, но никой от тях не лекува на 100%. Единственият, за който се твърди, че лекува наистина, е лечението с медицинска марихуана, но тя е забранена в голяма част от Европа, включително у нас.

Общи условия

Активация на акаунт