Д-р Желязков фитотерапевт

  • 103 632
  • 172
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 133
Като чета публикациите по темата ме е страх. Как с лека ръка всички сте склонни да приемате някакви билки с неизяснен произход. Струва ми се доста опасно. Той ги предлага като панацея, а не е така. Много е опасно. Съжалявам, че подложих детето си на неговите методи на преглед. Отиваме за акне, а той ми говори за яйчници и за това дали има или няма кисти. Нямала каза, но аз това го знам. Аз го питам да ми даде билка за акнето. Но нито попита за тип кожа нито за вида и съдържанието на пустулите, нито за това дали е свързано с прием на определени храни. Онемях. Да пиела билките докато родяла. Къде го чукаш , къде се пука. Внимавайте, много внимавайте. Купил е епартамент в кооперацията където  е кабинета му. Ще си купи и съседния с Вашите пари и наивност.
Аз не отричам нетрадиционните методи на лечение, в нашето семейство от 10 год . се лекуваме успешно с хомеопатия и затова реших че фитотерапията би била от полза, но не предполагах на какъв мошенник ще попадна.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Чух доста добри отзиви за тези билки....  Thinking
Някой посещавал ли е този лекар скоро и какви отзиви има?
От изчетеното в темата останах с много противоречиви заключения  newsm78...

# 77
  • Мнения: 23
Аз съм ходила при него заради майка ми и съм много доволна от резултата. Смятам че е въпрос на гледна точка ,а и за да има ефект преди всичко трябва да вярваш в това което правиш.

# 78
  • Мнения: 73
Аз също съм много мнителна към такива "знахари" , но реших че нищо няма да ми стане и отидох. Впечатленията са ми смесени. Една моя приятелка от 1година ме караше да отида при него, на нея той наисина много и помогна. Чрез пиенето на неговите билки успя да си оправи  обърканите хормони , които другите най-добри специалисти не бяха обнадеждени че могат да коригират. След дълги и неуспешни опити за забременяване и едно автоимунно заболяване забременя  и сега скоро ще ражда.
Та аз  също взех от него две торби с билки , сега правя отвари по негово предписание и се надявам да ми помогнат и да ми оправят хормоните, поне няма да ми навредят както могат да навредят хормоналните препарати и лекарства, вече имам доста горчив опит. Двата плика , които той ми даде обаче са с номер  IV и  I и още четири малки пликчета ми даде, две с дяволска уста и две с невен. Наистина е нещо като екстрасенс и с ръце ти проверява биополето. Аз понечих да му кажа че  моята история е малко сложна с идеата да започна да разказвам какъв ми е случея, а той ме прекъсна и каза да го слушам и че той щял да ми говори и обяснава и чак когато свърши ако смятам за нужно да допълня нещо.
Доста е приказлив и говори и за миналото си и за разни негови случей , това някак е наистина типично за старата школа, чак се оттегчих, но няма как изслушах го, всеки си има маниер. Той е доктор гинеколог от МА но е бил пенсиониран рано поради злополука. Аз по принцип съм убедена в силата на билките, въпросът е наистина да ти нацелят лечението. А пък този доктор или лечител наистина предизвиква объркани мисли и емоции поне на мен така ми подейства , но мисля че ще се доверя на опита и масово добрите отзиви към билките които дава и смятам че ако не помогнат , поне няма да навредят, иначе действително не бих се подложила на гинекологичен преглед при него,той вече от години практикува друго, а не гинекология, според мен е изостанал вече в тази област и няма апаратура. Пожелавам успех на всички, каквото и да реши всеки от ва, важното е всеки да наери своя начин.  Peace

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
А сигурна ли си, че билките няма как да навредят? Thinking
И аз имам 1-ви и 4-ти състав, но ... още не съм се заела редовно да ги пия. Иначе, като цяло, съм с добри впечатления от човека.

Те колко състава са всъщност?

Малко ми е странно да не знам дори какво пия ... newsm78 Можеше да са упоменати поне билките, влизащи в съответния състав ...

# 80
  • Мнения: 73
Да така е , трудно е да пиеш разни треволяци дето са смйляни и не се знае какво има вътре, но аз разчитам на това, че моята приятелка , на която този доктор помогана ги пиеше същите . Освен това разбрах от самия доктор , че те са някаква утвърдена комбинация и съм сигурна че същите комбинации ги продават и в билковите аптеки за разни неща. Вероятно от там ги взима направо комбинирани в пакети.    newsm78

# 81
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами,
Днес ми се обади една стара позната, за да ми иска координати на д-р Желязков, тъй като е слушала от мен за чудесата му.
Не съм ходила при него от 7 години и затова проверих в интернет за него, тъй като зная, че по това време очакваше да му стане новият офис.
Прегледах отгоре-отгоре какво пише във форума и това ме накара да се регистрирав и да ви разкажа за него.
Първо, той е бил един от най-добрите и обещаващи генеколози на времето. До колкото знам е бил и лекар на Людмила Живкова.
През 70 или 80-тте години по време на почивката му на море става голям пожар в Нефтохим-Бургас и той отива да помага. Тогава и той претърпява злополука и губи зрението си, не изцяло, но решава да се оттегли от практиката, защото вече не може да практикува изцяло.
Започва работа при легендария български лечител Димков. Успоредно с това, лишен от едно от сегивата си, той развива и допълнителни способности, не знам кой как би си ги дефинирал екстрасенз ....
Това е накратко неговата история.
Лично аз дължа на него  втората си дъщеря.

Всеки има право да вярва или не, но нека да не забравяме, че той е човек, а не господ. Ако някой от вас е помогнал поне на един човек, така както той е помогнал на стотици, тогава моля- нека да плюе. Само не го наричаюте шарлатанин.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 611
Здравейте момичета. Ще ви споделя моите впечатления. Аз живея вблизост до кабинета на въпросният др. Желязков. Аз незнам нищо за него нито съм чувала, но на кабинета му пише фитотерапевт. Така..........
Имам дъщеря в пубертета която има младежко акне. Обаждам се питам го и той казва , че да ще лекува акнето на детето
Днес отиваме и той кат озапочна с едни глупости които нямат нищо общо с нашия проблем. Тогава аз разбрах, че той е пенсиониран гинеколог. На мен също ми предложи тези 2 пакета билки , но аз не ги взех. Това лечение което предлага е универсално и като четох тези билки ги дава на всички, а какво има в пакетите мисля даже  че и той  незнае
Бше доста нечистоплътен и в този медицински кабинет миришеше на зоомагазин. Внимавайте момичета на кого се доверявате и си давате парите.
Човека е пенсионер и си докарва някакви доходи. Не се предоверявайте. Той е измамник.Не е никакъв фитотерапевт. Той е бил гинеколог и сега си памага с  измама. Аз си взех детето дадох му 10 лв. за прегледа, отказах му билките и никога повече няма да стъпя там.

Не съм ходила при него, но имам познати, които са били и са с много добри впечатления. Човекът работи от дълги години и при него са минали хиляди. Не знам на кого колко точно е помогнал, но фактът, че го търсят и таксата му е ниска, на мен лично ми говори, че не е измамник, както някои с лека ръка му лепват етикет. Сигурна съм в едно, българинът е нетолерантен и в много случаи неблагодарен човек, който умира да злослови.

# 83
  • Мнения: 0
Здравей те! Спешно ми трябват координатите на Д-р Желязков ! Благодаря предварително!

# 84
  • Мнения: 73
Имаше ги някъде по-назад в темата , прочети и ще намериш телефона.

Аз междувременно ги спрях тези билки, дали от тях или от цялата комбинация на билки и хапчета, но нещо не ми бяха добре нещата напоследък и пих около месец и нещо тези отвари и взех решение за себе си и ги спрях, понеже хапчетата не бива да ги спирам все пак. Може би комбинацията и от двете не е добра.

# 85
  • Мнения: 133
Имаше ги някъде по-назад в темата , прочети и ще намериш телефона.

Аз междувременно ги спрях тези билки, дали от тях или от цялата комбинация на билки и хапчета, но нещо не ми бяха добре нещата напоследък и пих около месец и нещо тези отвари и взех решение за себе си и ги спрях, понеже хапчетата не бива да ги спирам все пак. Може би комбинацията и от двете не е добра.
Хапчетата които пишете ги знаете какви са, но състава на билките знаете ли ?
Какви билки пиете?

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Точно там е проблемът. Водят се състави някакви. Ама какво има вътре .... Mr. Green

# 87
  • Ямбол
  • Мнения: 4
здравейте искам да ви попитам за д-р Желяков дали все още работи и как да се свържа с него .

# 88
  • Мнения: 993
Работи. Има кабинет на ул. Георги Павлов 21.

# 89
  • Мнения: 0
Эдравейте искам да ви попитам эа теэи билки помогнали ли са на някои при миома че всички лекари говорият само эа операция а аэ не им вярвам много на докторите Миомата ми е колкото 2-3мес бременност  Не сам раждала още и эа това не искам да се подложа на операция Ако на някои са помогнали билките эа същия проблем моля ви нека пише и също колко време трябва да ги пиеш эа да има реэултат благодария

Общи условия

Активация на акаунт