"Монтанските деца щастливи,са като писани яйца красиви"

  • 9 704
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
# 226
  • Мнения: 43
Кики,дай да ти видим баницата. Wink

# 227
  • Мнения: 210
Ками,с удоволствие бих ви я показала,ама аз вчера я правих,и днес вече е изядена Joy.Според мен стана добре,ама аз прекалих малко с заливката,и стане нещо подобно на баница с крем карамел Joy.Но в къщи щом е сладичко ,не се задържа за дълго.

# 228
  • Мнения: 274
Честит рожден ден на walantana.Много здраве,щастие и късмет ти желая и всичко което си пожелаеш да ти се сбъдне!!!  bouquet newsm59   bouquet

# 229
  • Монтана
  • Мнения: 221
Честит рожден ден на walantana и от мен.   party006

# 230
  • Мнения: 3 317
 baloni bdbaloni baloni
 baloni  walantana  baloni 
 happy bd Tada happy bd

# 231
  • София , Монтана
  • Мнения: 811

ЧРД и от мен walantana

# 232
  • Мнения: 413
Честит рожден ден и от мен walantana.Бъди здрава и щастлива!  bouquet

# 233
Здравейте.Може ли и аз да се включа в темичката?От Монтана съм.Много ще се радвам ако ме приемете. Hug

# 234
  • Мнения: 4 753
Ама разбира се....  welcome  От Монтана си.... а къде живееш???   bouquet

# 235
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте.Може ли и аз да се включа в темичката?От Монтана съм.Много ще се радвам ако ме приемете. Hug
Приемаме те разбира се.Всички тук са добре дошли.Разкажи ни къде си учила в Монтана от кои села си.Напиши ни рожденните дати на дечицата ти, и ако имаш снимки покажи ни ги.

Ето снимките от нашата кръщавка: http://petiaga.multiply.com/photos/album/1
И да разкажа: прекарахме много добре на Криси и беше много интересно и през цялото време гледаше попа какво и говореше.Не се разплака.За мой късмет времето беше с нас,та в ресторанта бяхме навън.Който иска телефона на попа там да ми пише на лични за да му го дам.Като гледам сега май всички са като нас все празнуват,за това в темата ни е малко пусто тези дни. 
Мислете име за новата ни тема.

# 236
  • Мнения: 43
Майче с интересен ник,добре дошла! Hug
Петя,прекрасни сте.Ти си много хубава и стилно облечена,а Криси е много сладка и миличка.И рокличката й е страхотна.Кръстниците също и Марийчето.

# 237
  • Мнения: 3 317
bodlivasliva      welcome

# 238
  • Мнения: 4 753
"Навън вали, а Монтана спи"
Майтапя се....  hahaha  Joy

# 239
  • Мнения: 43
Биси,не се спотайвай,кажи нещо.

Общи условия

Активация на акаунт