"Монтанските деца щастливи,са като писани яйца красиви"

  • 9 703
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 753
Камелия-МС оказа се, че мъжете ни се познават....  Grinning

# 241
  • Мнения: 413
bodlivasliva - Добре дошла   bouquet
petia- много сте хубави всички. Simple Smile

# 242
  • Мнения: 196
Не се спотайвам чета ви и подреждам багаж и къщата, че сега си идвам от село.Изкарахме си супер въпреки гадното време ,отпочиах си и така -нищо ново и интересно при нас.Добре си дошла bodlivasliva  Grinning

# 243
  • Мнения: 274
Добре дошла и от мен на bodlivasliva  bouquet Petia наистина снимките са много хубави и всички сте излезнали супер на тях. Peace

# 244
  • Мнения: 196
mih06 много голяма дъщеря имаш ,браво smile3521аз винаги съм харесвала голяма разлика но нямах късмет ... Joyна моите е само 2 годинки Hug
 

# 245
  • Мнения: 43
Камелия-МС оказа се, че мъжете ни се познават....  Grinning

Е,добре,но ти защо само това казваш,как разбра?

Биси,не е късно,можеш и ти да постигнеш по-голяма разлика. Wink

# 246
  • Мнения: 274
bisssy благодаря!!!Наистина е много добре с такава разлика.Каката много ми помага,когато имам нужда,но както писа Камелия и ти можеш да постигнеш голяма разлика. Peace

# 247
  • Мнения: 4 753
Е,добре,но ти защо само това казваш,как разбра?

Мъжът ми видя снимки на твоя... нали имаше тука от разходката ви до крепостта... та каза, че го познава, ходили са преди години в едно кафе на черния мост, при Максим мисля, че се казваше...   newsm78

# 248
  • Мнения: 43
Да,Стелт,така е.Мъжът ти ми е познат по физиономия и се сетих,че съм го виждала на Максим,когато често ходехме там преди години.И аз показах на моят,снимка на твоят. Laughing

# 249
  • Мнения: 4 753
А вие още ли живеете в Пъстренците??? Поне така каза мъжа ми, някъде покрай бензиностанцията....  newsm78

# 250
  • Мнения: 43
Да,срещу бензиностанцията е,но там е неговият дом,а от 9 години живеем в моят дом.Но тогава често/да не кажа всяка вечер/ ходехме при Максим,понеже той там си беше свикнал.

# 251
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Момичета моля ви напишете ми в кой квартал живеете за да го допиша в първия пост.Намерих на някой майчета но не на всички.

# 252
  • Мнения: 4 753
Ами аз съм в Пъстренците....

# 253
  • Мнения: 3 317
Пъстренците  ooooh! 

# 254
  • Мнения: 12
Пъстренците

Общи условия

Активация на акаунт