Правили ли сте си тестове за ХИВ?

  • 22 249
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 173
Да,когато бях бременна.

# 16
  • Мнения: 118
На моя приятелка преди години също бяха объркали резултата и тя милата беше пощуряла #Crazy докато не излезе повторния тест, за да се увери, че е отрицателен.
Така, че сигурно често се случва да се дават грешни резултати newsm78.

# 17
  • Мнения: 27 524
Да, преди сватбата, задължително е (беше?) . Иначе едва ли бих си направила  Confused

# 18
  • Мнения: 1 254
да, правих си след раждането! Беше ме хванала параноята и реших, че ще ми е по-спокойно, ако си направя. На място ме убедиха да си гинаправя в комплект и с хепатитите.  Hug Не съм имала проблеми

# 19
  • Мнения: 474
Правила съм си два пъти изследвания, включително за хепатит B,C, Wass... работаат ми го изисква, мед. лице съм.... няма начин.... Peace

А иначе и аз имам подобен случай, когато бях на около 16-17-ина години трябваше да си правя някакви кръвни изследвания, имах познати във ... болница и отидох там, малка и нищо не  разбирах от изследвания.... Познатата ми взе кръв и лекаря, който беше в стаята ме попита: ''Ти нали няма да припадаш сега?''..... казах, че не ме е страх..... Отидох да си взема резултатите и още на вратата същия този лекар /той беше с гръб към мен/ се обърна и каза:''Абе момиче, ти от кога имаш СПИН????'' #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Аз буквално се сринах до вратата /имам ниско кръвно/ smile3544, познатата ми го гледаше стреснато Shocked, а той явно се шашардиса от реакцията ми и каза:''Ама ти нали нямаше да припадаш???? Mr. Green Mr. Green Mr. Green'' Той се майтапел , моля ви се  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Сестрата която познавах направо го направи на 2 стотинки /тя на години беше по-голяма от него/ е, след това докторчето ми се извини, ама...... няколко дни след това още ходех, като на сън.... гаден тъпанар...само като се сетя... бърррррр 
.....а изследването ми си беше една никаква кръвна картина, ама кой ти разбира тогава от такива работи....  ooooh!

# 20
  • Мнения: X
Да, правила съм си.
Преди сватбата,  двата пъти докато бях непразна и регулярно,  като Бу, при кръводаряване.

# 21
  • Мнения: 3 641
Не, не съм. Трябва , обаче задължително да си направя,все не остава време обаче Tired

# 22
  • Мнения: 919
За сватбата правих ,че е задължително,после не съм. Peace

# 23
  • Мнения: 5 622
Само като забременях съм си правила. Следващия път като забременя, пак ще си пусна, то не е задължително, но аз си го пускам  Peace

# 24
# 25
  • Мнения: 22 905
Да,много пъти,почти всяка година си пускам СПИН,ХЕПАТИТ,всичко,което се открива по кръвен път.

# 26
  • Мнения: 750
Да,правила съм си.
Нямам страхове.

# 27
  • Мнения: 2 448
Да, правила съм си - като бременна и при кръводаряване.
Естествено, че съм имала притесняния, никой не знае от къде какво ще му дойде на главата?

# 28
  • Мнения: 6 618
Леле, голям ужас си изживяла!
Правила съм си на два пъти беше задължително-за брака и бременността-не съм се притеснявала.
На мъжът ми така бяха объркали една белодробна снимка подменилия без искат с такава на един дядо на 80г. и го изкараха пред умирачка.

# 29
  • Мнения: 2 759
...Скоро дори четох, че има предложение да се въведе като задължително изследване при профилактичните прегледи...
                  Би било много глупаво - така или иначе е доброволно, ако предпочиташ - анонимно, и никой друг няма право да ти знае резултата, дори личния лекар.
                  Иначе не знаех, че е толкова страшно, макар винаги да ходим с някоя приятелка за кураж - така или иначе ако отиваш в такъв кабинет изследването става за около 3-5 минутки и нямаш много време за страхуване...
                  Когато ти дадоха погрешния резултат... в тия три дни... промени ли се някак живота ти, преосмисли ли ценностите си? Това ми е интересно на мен  Thinking...

Общи условия

Активация на акаунт