Празнуват АВГУСТовските деца с имена на цветя

  • 9 707
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • вкъщи
  • Мнения: 2 459
галка ние имахме период от 44 ден до 3 месеца,когато спеше от 8-9до 4-5 кърмех го,и до 7 пак.това беше рай просто,беше супер кротко и добро дете.но сега.......ако 1 4ас не се събуди е празник,но явно ще е  така.само нерви да имаме,аа покрай мен,все едни спящи деца и още пове4е се депресирам.

# 16
  • Мнения: 116
ЗАПИС  Heart Eyes  Hug
ЧЕСТИТО НА МАЛКИТЕ СТАВАЩИ ДНЕС ПО-ГОЛЕМИ  Laughing
За разходка из морската и нас ни пишете в списъка /ако не ни мине котка път  Praynig/ И аз ще чакам телефони  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 380
Eдвам смогвам да се добера до компютъра вече. Много работа, много нещо ми се отвори тези дни. Вчера излязох в 8 сутринта, оставих детето на баща ми и се прибрах в 16,30. Взех си диломата от университета, ходих на фризьор, на зъболекар, до работат да попълвам имотни декларации, абе с една дума лудница......
Обиколих детските магазини в центъра на София и  БЯЛО БОДИ  НИКЪДЕ НЕ ОТКРИХ. #Crazy #Crazy #Crazy Трябва ни за неделя за кръщенето и никъде няма бе. Днес ще търся в кварталите около нас.
Честит рожден ден Ели!!!( efg&eli)


# 18
  • София
  • Мнения: 302
Падане Падане.. Чистя си аз и си мисля че нашият спи...И изведнъж зверски рев... Пролазил цялото легло и на земята.... Плач Плач но само това... Кошмар още ми трепери всичко.... не мога да се успокоя

# 19
  • София
  • Мнения: 5 738
Eли,честит рожден ден!



Ние до 4 ия месец бяхме прекрасни и после какво стана не знам ooooh!

Гале,а честита диплома  bouquet Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 302
sladkishche.. Като ставахме кръстници (мъжът ми ) ние купихме бяло боди с някакви шарки.... нямаше проблем

# 21
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
И ние цяла нощ не спахме- зъби я мъчеха, пустите горни, да избиват, че много се проточи.
Сега е кисела като лимон, а трябва да я водя на плуване, май днес ще им правят подводните снимки.

Сонитка, идваме си на 09.08 с чартър до Варна директно. Peace

# 22
  • Мнения: 1 380
sladkishche.. Като ставахме кръстници (мъжът ми ) ние купихме бяло боди с някакви шарки.... нямаше проблем
A на мен ми трябва за тоалета на Кал. Взех и бяла рокля с презрамки, ама трябва боди от долу, ще настине детето. А с шарки не върви под роклята....грозно е аз пробвах. Днес ще търся в Дианабад.
Димяни много благодаря.

# 23
  • Мнения: 525
Сладкиш, бяло боди вчера купих по същия повод от магазин Слънчице.
Ако незнаеш къде е , ще обясня. Горе долу на Константин Величков.
Там има мн евтини неща за из къщи...

Шоши, ми топло мопло, ама то кръщенето ще е в 4 следобед и знам ли..
По - късно ако ми дойде музата ще ви покажа. Grinning

Ира, и аз съм фен на последните етажи. Все в такива апаарт живея и съм мн доволна.

Тиги, радвам се, че се разминахте с по -  леката болест.
Останалите бързо да се оправят, че вече не е време за болести.. Confused

# 24
  • Мнения: 525
Айде и аз: Търся кремав фин чорапогащник за куклето, идеи ??

Ментина, ти чадър взе ли си? Blush

# 25
  • Мнения: 1 380
Цитат на:  link=topic=285465.msg7223020#msg7223020 date=1208426687
Сладкиш, бяло боди вчера купих по същия повод от магазин Слънчице.
Ако незнаеш къде е , ще обясня. Горе долу на Константин Величков.
Там има мн евтини неща за из къщи...
Благодаря BateJoro. Ако не намеря в кварталите около нас, в събота до там ще се ходи. Знам го този магазин. А и ман4ева каза, 4е и в Щтъркел имало...ама далече ми е......
А в събота съм рожденничка и майка ми е направила подарък SPA масаж в едно студио ...забравих му името.Та 2 часа е масажа и е от 12:30, та до 14:30. А свекитата ще идват и мъжо иска и да сме си в къщи......все едно ще ги дондуркам. #Cussing out Баси точно на рожденият ми ден ще трябва да гледам тъпите им мутри....... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Tired

# 26
  • Мнения: 195
Честит рожден ден на Ели!   bouquet

Честити месечинки!  Heart Eyes

Бяхве на консултация- 8,000кг., 70см. bowuu

# 27
  • Мнения: 82
Баси точно на рожденият ми ден ще трябва да гледам тъпите им мутри....... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Tired
Сладкиш,много кофти беее,те пък що точно този ден избраха или за кръщенето та от рано пристигат?

# 28
  • Мнения: 1 380
Баси точно на рожденият ми ден ще трябва да гледам тъпите им мутри....... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Tired
Сладкиш,много кофти беее,те пък що точно този ден избраха или за кръщенето та от рано пристигат?
По-рано за да следят изкъсо организацинните работи.......как ма може ли???
Мъжо плахо ме попита след като ги беше поканил вече: Ще имаш ли нещо против да дойдат нашите за рожденият ти ден???
И аз докато каза Да и то ....нямаше смисъл.
А могат да дойдат на 20, защото кръщенето е от 12 часа и има влак от Плевен, ама хайде.......
Мъжо каза, че ако не се настройвам отрицателно няма да ме издранят. Та да прекратя темата .......Най-много ПАК да гледам мачове и то на рожденият си ден. hahaha hahaha hahaha Thinking

# 29
  • Мнения: 514
Привет! Hug
Ния-какво друго да кажа те момичетата всичко са написали!Ти също си наясно с нещата!Дано по бързо му мине! Praynig Praynig PraynigПробвай да смениш млякото!Стискам палци!
Заглавието е много хубаво! Hug
Сладкишче-Не се ядосвай ще мине!Гледай да се измъкнеш! Peace Peace
Честит рожден ден на Ели!
ЧеСтити месечинки!Да сте живи и здрави!
sirenna -мерси за почерпката Mr. Green Mr. Green

Ние сме от 16часа  на консултация после ще докладвам!

Общи условия

Активация на акаунт