Със сила и смелост надарени, ний сме майките на породени! - 14

  • 11 898
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 259
Аз пък да ви кажа, че от шоколад не се пълнее.
Ей това много ми хареса, особено пък, че бил полезен. Party Party Hug

Благодаря още веднъж за честитките за РД на Емко. Утре предстои тържеството с децата в клубчето и после стягаме багаж (сигурно пак ще седя до малките часове  Whistling) и заминаваме при нашите. Та ще се "видим" пак след празниците. Hug

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Момичета може ли да се присъединя към вас. Имам две дъщерички - Виктория и Димана. На 29 год. от Плевен съм.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте !  Laughing

Добре дошла на  Miriel ! Да са ти живи и здрави малките принцески.То второто съвсем бебенце. Hug

Били ,то винаги ще има нещо.Деца са.Пък и все пак не ги искаме идеални. Heart Eyes
За шоколада,гледам да се въздържам,че искам до лятото да се намъкна в старите си дрехи. Mr. Green

venividivince аз нямам нерви за плетива.Но приветствам всеки,на който му действа добре на нервите като при майка ми.

# 18
  • Мнения: 3 205
Да се разпиша и аз в новата тема, че отдавна не съм се вясвала. То не че има какво да пиша, де, всички вкъщи сме болни, някакъв вирус ни изпонатръшка - хрема, кашлица. Аз съм най-зле  Rolling Eyes 

# 19
  • София
  • Мнения: 1 402
Добре дошла на Miriel   bouquet

Аз самата се представих вчера, но вече се чувствам уютно тук  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 535
Добре дошла на Miriel!   bouquet
vinividivince, напълно те разбирам с разтоварването. Много са ти хубави нещата  Peace. Аз разтоварвам с гоблени. Ето ги моите произведения.

# 21
  • Мнения: 1 555
Здравейте момичета, отдавна ви чета и се възхищавам, успокоявам и радвам, че не съм сама в трудностите и щастливите моменти, но все не ми остава време да се присъединя към вас ! А и благодаря, че сте ме включили в списъка  Simple Smile
 Мойте поздравления към мамите, които са "виновни" за така прекрасно оформлените теми    bouquet

Упсс, до скоро, че мойте се събудиха и купона започва  Laughing

# 22
  • Мнения: 440
adrianska  bouquet Много харесвам гоблените и някой ден и аз ще си направя задачка да ушия някой такъв...
Споделете и другите - вие как разтоварвате?

# 23
  • Мнения: 1 440
Здравейте,мили мами!
Днес имам имен ден.Заповядайте!

Добре дошла ,Мiriel! Hug

Весел ден!  love001

# 24
  • Мнения: 3 089
честито на празнуващите днес именици!
да са здрави, щастливи и доволни от живота!

# 25
  • Мнения: 3 595
Честит Имен Ден и от мен на всички именници   bouquet

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829


 - ето нещо и от мен

# 27
  • Мнения: 197
kloie Честит Имен Ден на Ясен и Калин!Да са  им  живи и здрави имената,много щастие и късмет да им носят!

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 23:40 от elito-3

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Честит имен ден на всички, които празнуват!  bouquet
Много ме впечатлихте с ръкоделията си, аз съм с две леви. Embarassed Пък и нямам мерак сякаш за такива неща. Пък и не съм толкова търпелива. Tired Абе хич ме няма. Tired
Затова пък да се похваля, че за Великден резервирахме едно хотелче на колега на мъжо в Елена и ще ходим там с приятели за празника. Само сега сме в чуденка в какъв състав да се понесем натам-с едно или с две деца и с кое от двете? Rolling Eyes Сякаш Преско ще е по-лесен, ама пък ми е жал да оставим Габи, а ние да сме на чист въздух, полянки и т.н. newsm78 Пък с двамата ще ни се спре тока най-вероятно. Та такива бели кахъри занимават моята главица. Crazy
Ето ви снимки на моите, ако ви се гледат.

# 29
  • Мнения: 3 595
 Joy и мен ме мъчат същите въпроси, но заминаваме накуп Mr. Green Габи е станала голямо момиченце, а сякаш вчера ги родихме Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт