Кога ще проходи?

  • 3 098
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 210
И аз ще ти напиша,нещо което писано и от другите майке.Когато е готово детенцето ,тогава ще проходи.Моята дъщеря проходи на 1 годинка,до тогава пълзеше и я беше страх да се отпусне и да тръгне сама.Но изведнъж се отпусна и тръгна самичка.Имам познати чийто дечица проходиха на 1г и 3 месеца.

# 16
  • Мнения: 1 701
Дъщеря ми не пълзеше изобщо, проходи на 1 год. и 1 мес., а месец по-късно се пусна от ръката ми. Споко!  Grinning

# 17
Много благодаря за успокоителните думи! Ще се опитам да мисля по-малко за това!  newsm10

# 18
  • Мнения: 308
Моите деца и двете проходиха на около годинка и без никакъв стрх от тяхна страна , така че детето само ще ти покаже кога е готово. newsm10

# 19
  • Мнения: 1 897
Някои деца прохождат на 10 месеца, а други на година и 6 месеца.
Кога ще проходи твоето-времето ще покаже.Не се тревожи излишно.Няма непроходило дете.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 771
Ще проходи когато тя реши, че е готова за това Simple Smile
Дияна проходи на 1,2г. Падна, малко се уплаши. Проходи стабилно на 1,3г.
Децата се развиват различно.

# 21
  • Мнения: 5 026
Когато е готово, тогава ще проходи  Peace
Моя син проходи на 1г2м.

# 22
  • Мнения: 12
Както вече са ти отговорили всички мами, всяко дете е различно Peace Но ако все пак нещо те притеснява, можеш да посетиш ортопед.

# 23
  • Мнения: 674
Моята Габи ходи за ръчичка от 10-месечна, сама по мебелите също, но проходи истински сега - на 1год. и 2 месеца.  Peace

# 24
Ходих на ортопед! Каза,4е вси4ко е наред!А сега пием калции за да спре да боледува и да стъпи здраво на кра4ката си! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 138
Моят син проходи на 1г.4м.
Не се притеснявай когато се почувства готово детето тогава тръгва.
 Hug

# 26
  • Мнения: 770
Когато и дойде времето за ходене! Няма защо да се шашкаш. Моята Сиянка проходи на 1 г и 2 месеца, но защото много се страхуваше да се отпусне сама. Като излезате навън, опитвай се да я водиш, може да и хареса Wink

# 27
  • Мнения: 474
Всички майчета са ти казали това, което мисля и аз..... Алекс сега почна да се пуска самичка....
Не можеш да научиш детето си да ходи.... това се прави инстинктивно.... няма страшно....пък и я се замисли  Wink, ще си почиваш още малко, пък после като проходииии...... Whistling...няма спирка...  Hug

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
При всички деца е различно-моят син проходи самостоятелно на края на 8-я месец,а дъщеря ми на 11 месеца  Peace

# 29
  • Мнения: 27 524
Няма какво да помагаме, ти закъде бързаш?  Grinning Когато е готова и й дойде времето - тогава. Синът ми проходи точно на година и 6 месеца  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт