EUROVISION 2008

  • 15 897
  • 533
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 721

И аз май съм за тях по разбираеми причини, пък и парчето не е лошо  Peace

Люси е сладурана

# 16
  • Мнения: 6 993
Българската ми е гадна. Не харесвам такъв тип музика.
За Финландия съм, ама надали ще стигнат до финал.

Сигурна съм, че ще влезе Русия Mr. Green с всичките бивши държави, които гласуват за тях.

# 17
  • Мнения: 721
Малко обнадеждаващи новини за нашата песен от българската преса

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=248144, били сме сред фаворитите

# 18
  • Мнения: X
Българската ми е гадна. Не харесвам такъв тип музика.
И мен не ме кефи нещо нашата песенчица Tired

# 19
  • Мнения: X
Абе мисля, че песента ни е конкурентноспособна!  Grinning Утре ще изслушам песните и на другите страни кандидатки, за да преценя по-добре.  Wink

Евалата, Danimax!   bouquet

# 20
  • Мнения: 14
Нашата песен с супер яка!Дано да имаме успех!

# 21
  • Мнения: 2 149
И на мен ми харесва нашата песен.Дано имаме успех Wink

# 22
  • Мнения: 721
Резултати от приключилата анкета "Вярвате ли, че българската песен ще се класира за големия финал?"
Да  25 (53.2%)
Не  22 (46.8%)
Общо Гласували - 47
 

# 23
  • Мнения: 721
Какво казват залозите за краен победител - за България са от 1-10 до 1-37, което си е доста добра прогноза http://www.oddschecker.com/specials/eurovision/win-market  Peace

А тука са много интересни коментари за полуфиналистите и финалистите, на който му се чете  Laughing, и тука дават нашето парче в топ 10

Полуфинал 1

Полуфинал 2

Финал

# 24
  • Мнения: 5 647
Никак не ми харесва нашата песен.

# 25
  • Мнения: X
Никак не ми харесва нашата песен.
и на мен Tired

# 26
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Я да се отметна, че ще забравя инак да гледам  Tired

# 27
  • Spain
  • Мнения: 3 750
DAniMax поздравявам те за труда и хубавата теми4ка   bouquet
 аз не смятам 4е тази песен ще грабне хората .. но дано представянето да е хубаво. аз няма да гласувам на първия тур ... така казват и много мои познати тук ( в 4ужбина ). не ми харесва този вид музика и не смятам 4е това е песента ни за Евровизия . миналата година като слушах песента настръхвах . тази година като я слушам  newsm78 леко си потропвам само . но пък си беше най-доброто което можехме да пратим ... не си кривя душата. мината ли полуфинала самозащото съм българка непременно ще пускам смс-си . но тук ма4а е продаден Румъния -12 то4ки Simple Smile .
испанската е много зака4лива , смешна- направиха я в едно предаване на майтап и сега я пеят вси4ки деца и възрастни в испания . Simple Smile да не говорим за "испанския англииски " 
припева  1 - ел брекин данс (сире4 ель брейкинг дeнс)
            дос - ел крусаито
              трес ел маке ясо (сирек МАйкъл Джексън)
      куатро -ел робокоп
http://www.youtube.com/watch?v=74mBEXL9UgM

# 28
  • Мнения: 721
миналата година като слушах песента настръхвах . тази година като я слушам newsm78 леко си потропвам само . но пък си беше най-доброто което можехме да пратим

ах, колко си права....

Що се отнася до испанската песничка - не е лоша, 3 милиона views в youtube... май се харесва  Laughing. На фона на ирландската с перушините е супер  Peace Peace

Винаги съм се питала защо Испания не гласува по комшийски, а гласува за Румъния... Това поради емигрантите ли е? Очевидно преборват българите  Laughing по брой

# 29
  • Spain
  • Мнения: 3 750
миналата година като слушах песента настръхвах . тази година като я слушам newsm78 леко си потропвам само . но пък си беше най-доброто което можехме да пратим

ах, колко си права....

Що се отнася до испанската песничка - не е лоша, 3 милиона views в youtube... май се харесва  Laughing. На фона на ирландската с перушините е супер  Peace Peace

Винаги съм се питала защо Испания не гласува по комшийски, а гласува за Румъния... Това поради емигрантите ли е? Очевидно преборват българите  Laughing по брой
мда мнооого са ..ама много румънците  ... а тази година и 10 то4ки ще отидат в Андора защото пък тях ги преставя една изветна тук испанска певица - стана известта от тукашния вариант на Мюзик Аидъл .но защо ще пее за андрора незнам ( е разбира се ако мине полуфиналите )

Общи условия

Активация на акаунт