Димитровград,тема 5,да е на късмет!

  • 15 667
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • DE
  • Мнения: 967
Момичета, ще има ли Великденски базар в Димитровград?
Или по-скоро трябва да питам Наталия?

# 16
  • Мнения: 4 784
Натали може да даде по-точна информация от мен, но доколкото разбрах след дни започва двуседмичен великденски базар в центъра.

# 17
  • Мнения: 541
По обективни причини няма да мога да се включа в базара тази година, но ще мина да си купя нещо.

А тук има малко снимки http://picasaweb.google.com/mariana.zlatanova , някои по нови, някои остарели вече.

# 18
  • Мнения: 4 784
estrella нямам думи. Страхотни сте!

# 19
  • Мнения: 648
  Днес ми напълнихте душата със снимки Heart Eyes

Мариянка, викам "пу пу", сигурно ти е трудничко, но съм убедена, че това е най- сладката ти трудност в живота, да са ти здрави и все така хубави дечицата Hug Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 658
марианче,много са сладки децата и разглеждайки ги установих че Борис прилича май изцяло на теб,Явор е копие на баща си а Алекс още не мога да определя тя сякаш е и на двамата,много сладки(да не им е уроки)

# 21
  • Мнения: 26
Хайде и аз да се запиша в новата темичка  bouquet

Радвам се,че беба е добре.Аз си мислех,че ще си ходите с подута усничка  love001Наталия как да са цели черупките на  яйцата newsm78
Срещичката премина добре радвам се че се видяхме,хайде другата седмица повече хора и по-дъго време.

# 22
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 От двете страни на яйцето се пробиват малки дупчици,тази от долната страна на яйцето може да е малко по-голяма. Да са с ширина на кука за плетене примерно - горната може и по-малка. И като се пробие яйцето от двете страни, се оставя да се изтече съдържанието.Аз ги поизтръсквам, но може и да се чакат да се изтекат. Някои ги издухват, но аз пробвах миналата година и се измъчих.Този вариант ми е по-добър.
Базар ще има на 25 и 26 април, на мястото, където беше миналогодишния Великденски базар. В началото на България, срещу Марая.   Вили, устната й сега е синя, все едно е постоянно изцапана. За първи път виждам някой, дето като си удари устата и да посинее.  newsm78 Ама иначе не е много подута, съвсем малко , но най-важното е,че няма последици , а и тя съвсем не се сеща вече,че я боли.
 Марианкоооо, снимките са the best! Peace  HugХайде вторник , сряда пак да се видим  Embarassed Хубаво ми беше  Blush

# 23
  • Мнения: 384
Здравейте!!! Записвам се в темата. Ще се радвам да се запознаем. Къде се срещате, кой ден.  Ако имам възможност, ще дойда.

# 24
  • Мнения: 4 784
kreizi1972 привет! Добре дошла при нас! Ще се радвам да се запознаем.
За следващата седмица пак по същото време, ако искате може да сменим деня. Аз за сега нямам никакви ангаименти /освен основния  Grinning/, тъй че съм на линия.

# 25
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Aз вторник не мога.За другите дни съм за.

# 26
  • Varna
  • Мнения: 439
Момичета много ще се радвам да дойда на някоя среща. Ние вторник пътуваме - така че след сряда съм на линия и за мен няма значение. Стига да искате нови членове...
Благодаря за количките, но вчера си купих една по-малка от тук направо., че не ми се искаше да купя нещо, което да не ми харесва после. Сега остават много въпроси още, че няма да помъкна храни и др. от тук... но се надявам да ми помогнете като ми кажете къде има магазини за детски храни, дрехи, играчки...
Наистина ще се радвам да се запознаем.

И честит празник на всички именници днес! Много здраве, късмет и любов ви желая!

# 27
  • Мнения: 4 784
Разбира се, че ще се радваме на нови членове  Hug. Ако искате пак в четвъртък?
Честит празник и от мен на имениците  smile3525.

# 28
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731


Честит имен ден на всички цветя!

# 29
  • Мнения: 541
Момичета макар и с закъснение да ви почерпя за именния ден на Явор , тортата аз съм я правила вчера, замисъла беше друг, но като си имам "помощници" излезна просто цветна торта.


Добре дошли на новите мами  Hug

Общи условия

Активация на акаунт