Спите ли с бебето си в едно легло?

  • 1 514
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Тревожех се да не я разглезвам малката,но наистина по-важно е бебето да е спокоино.Надявам се да се получи естествено решение на ситуацията.Благодаря ви!Успокоих се

# 16
  • Мнения: 2 609
От известно време приспивам Яна на нашето легло и после я местим в нейното.
Понякога(напоследък доста често),когато се събуди нощем я вземам при нас и тя веднага заспива.Ако се помъча да я приспа по друг начин може да откараме до сутринта #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 39 764
Дияна спи сама в стая. Понякога мрънка, че иска при нас, но е много рядко и също толкова рядко я огрява. Тази вечер ще спи обаче при нас, че се появиха мравки в нейната стая и пръскахме Sad
Видя мравките и каза "не искам повече да спя в мойта стая", ама ще си спи Simple Smile

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не, спи си сама в нейното легло. Ако се случи да се събуди вечер и не заспи до 5 мин, отивам при нея и лягам на голямото легло в нейната стая. След 5 мин е заспала дълбоко, докато ме гледа smile3524

# 19
  • Мнения: 6 206
Заспива си на неговото легло
Между 1 и 3 се буди да се кърми, тук е основния момент, ако не заспя докато го кърмя, си го връщам обратно или пък ако мъжът ми е буден си го връща в неговото легло. Иначе се гушкаме сладко до сутринта.
Около 6, 7 се буди пак, тогава задължително го гушкам пак при мен и си спим до към 9. Проблемът идва когато се събуди, още сънен тръгва нанякъде и свършва като чувал с картофи на пода и цицина от някоя страна. Това ми е дерта, иначе ми харесва да си спим заедно, колко е мекичък, сладичък, как хубаво мирише, въобще нямам против да си спим заедно. Мисля и той е на същото мнение.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Спим всички в едно легло и много ни харесва. Само мъжът ми се оплаква, че спя между двамата и не можел да гушка детето, когато си иска Simple Smile
Всичко с времето си - като му дойде реда, сама ще започне да спи в нейното легло.

# 21
  • Мнения: 229
Не

Всеки си спи в леглото, и каката не е спала при нас, може би само няколко пъти досега... се е налагало. Николета си е в нейното легло, а Ванеса е в кошчето до мен, залепена през ноща, а през деня го местя (нали е на коленца).

# 22
  • София
  • Мнения: 572
Това в момента ми е болната тема.Докато минат коликите (до края на 2-ия мес.)правех всичко възможно само да заспи,където си поиска-там.От тогава до преди 2 седмици и през деня,и вечерта просто я слагах в леглото и и сама си заспиваше.Нощем ако случайно се събудеше си говореше нещо и пак заспиваше.Почти всяка нощ заспиваше към 20ч и се събуждаше към 8 сутринта.Мислех,че съм ударила джакпота с това дете  Grinning,докато преди 2 седмици започна да се буди с рев,не иска да заспива в леглото си,приспивам я на спалнята и после я местя,абе въобще спокойствието отиде на кино.Растат и 2 предкътника и е голяма мъка.Надявам се да е период,но все си мисля,че и да израстат зъбите навика ще си остане.

# 23
  • Мнения: 436
До като кърмех нощно време го взимах бебо при мене. Но по принцип сега заспива там кадето му кажа или сложа. От време на време го взимам да спи при нас, но това го правя за мое собствено удоволствие.

# 24
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Спим заедно с беба от раждането й,още от родилното,независимо от всички натяквания на персонала.И аз,и тя сме спокойни и наспани така,а мисля,че това е най-важното.Нямам притеснения по въпроса с отучването - когато му дойде времето и детето е достатъчно зряло за целта.
Все пак да вметна,че спим само двете с нея - таткото е в детската с баткото (спят на отделни легла,естествено Mr. Green).

# 25
  • София
  • Мнения: 10 825
Спи си основно в неговото легло, но понякога към 5 часа се буди за папане. Гушкам си го при мен и си се кърмим и по някое време си заспиваме така. Когато спи гушнат до мен изкарва спящ чак до 9 часа иначе се ококорва още в 6 и трябва да бодърствам около него

# 26
  • Мнения: 3 550
Не, не сме го слагали досега при нас. Само веднъж заспа при нас след кърмене, щото ме мързеше да стана и да го преместя.

# 27
  • Мнения: 6 315
Спи си в неговото легло. Взимала съм го много рядко - ако е болен или много сърдит.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 728
Баткото го мъчех да си спи в собственото легло и поради тая причина ходехме недоспали всички. Той плачеше по цяла нощ. аз ставах да му давам водичка, биберони-всичко само и само да си спи в леглото. После, към 5-месечен беше, си отидохме на село и понеше там нямаше детско легло спеше при мен. Направо се родих тогава-спеше си спокойно през цялата нощ. Като се прибрахме продължи да спи при нас-по-точно залепихме леглото му за нашето и махнахме решетката помежду ни. Сега си спи на неговото легло, но ако се събуди нощем идва при нас да се успокои и сам се връща малко по-късно.
С бебето още отначало си я взимах да спи при мен, защото си я кърмех и ми беше много по-лесно и спокойно. Но пъки тя е доста по-спокойно бебе и откакто спря да суче нощем си спи в кошчето до сутринта.
Но не съжалявам че са спали и двамата при мен.

Общи условия

Активация на акаунт