Помислете си!

  • 1 917
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 018
"Най-лесно е да се откажат цигарите - правил съм го хиляди пъти!"   Марк Твен

Та и аз така  Flutter
                                                                                         

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
"Помислете си!"


Ш'си помисля.  Thinking

# 17
  • Мнения: 4 068
Помислих си.

Ако махна и тоя порок, крилца ще ми избият   angel008

Същото и при мен.

# 18
  • Мнения: 750
Мисля,мисля.....и реших да отида да изпуша една цигара! Mr. Green
Не става само с мислене,трябва и воля!
При мен за сега тя липсва.
Отказвала съм ги два пъти за по година(докато бременеех и кърмех).
Абе,сега и затова ли да мисля... Whistling

Фиатаджия- newsm10

Изглежда гадно,но в това отношение съм напълно безволева. Confused
През няколко дена сменяме филтрите на аспирацията в заведението.....ми те са същото катранено нещо Sick
Имах познат,който казваше "и без това ще умра,по-добре да е от това, от което ми е кеф".
Към отказалите ги - моите уважения  bouquet
Дам...ама заведението май е и за хранене.Готви се там,едно друго...,м? Wink

И що трябва да гледам подобен клип за да се замисля,да си помисля....
Не мисля,че някой вярва,че когато пуши си пречиства дробовете!
 Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 370
Лично аз мога  Hug
Разболях се, уплаших се и ги спрях.
Вече 10 дни без тях и не съм умряла.
Значи може  Hug
Off topic - Джул, това нали не е следпървоаприлска шега?  Grinning
Еййй, наистина се радвам, въпреки че поводът за спирането им не е бил добър.

  bouquet


П.С. Като си спомня как се "карахме" в антитютюнджийската тема....

# 20
  • Мнения: 67
не пуша  , и никога не съм пушила bowuu

# 21
  • Мнения: 186
...какво има за мислене - пропаганда! Този събираше всичко в бутилка, а човешкият организъм се самопречиства... и не, че цигарите са едва ли не полезни, но представяш ли си като излезеш на разходка в града какво дишаш? Защо не пуснат едно филмче за това, а?
Не искам да ги отказвам.
...виждал съм старица на 92 години, която вървече по едни баири дето докато вървиш и носът ти опира в земята.., а тя вървеше заедно с козите си... и си пафкаше!(даже се е случвало да ме муфти милата)
Така, че... помислих си: "ммм, клипче...
Не знам от къде знаеш за това "самопречистване",но от там трябва и да знаеш,че катрана,за който става дума в клипчето не се разгражда.Напротив,точно той се напластява в дробчетата ти.Явно не си виждал снимки на бели дробове на пушачи?Ако случайно намериш такива,това което ще видиш не е от въздуха,защото и непушачите го дишат същия.Мммм,я ходи пални една,да вдишаш чист въздух.

# 22
  • Мнения: 186
И специално за Фиата и всички,които мислят като него: http://www.slideshare.net/guest3555eb/ne-na-pu6eneto

# 23
  • Мнения: 185
Бравоооооо, ей нещо такова търсех мислено преди 3-4 часа.
Аз мога, с гордост ще кажа че никога не съм пушила цигари, нито опитвала вече близо 30 години. И още не мога да ги понасям тези гадини, даже непоносимостта ми нараства с всеки ден. аплодисменти от мен за линка. Смятам да препратя на всички познати, били те пушачи или не. Безценен експеримент!!!1

# 24
  • Мнения: 620
Дам...ама заведението май е и за хранене.Готви се там,едно друго...,м? Wink


Убягва ми връзката.....примерът ми беше какво дишаме ходейки по улиците,а защото заведението е за хранене основно има изградена инсталация.....та не виждам вметката ти какво общо има newsm78

# 25
  • Мнения: 278
никога не съм ги употребявала(естествено съм пробвала няколко пъти) и ми е много чудно като ми каже някой че не може да ги спре!!!???????????  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Добре, че разбрах за какво е клипчето. Не го изгледах.
Сега съм си табула раза и мога да си пуша, без предразсъдъци и излишна информация... Mr. Green

# 27
Помислих си.

Ако махна и тоя порок, крилца ще ми избият   angel008

Същото и при мен.

# 28
  • Мнения: 94
Аз пуша по много, имам воля да ги спра, но не искам, защото малко или много това ми доставя удоволствие. Няма нищо по хубаво от цигара след ядене, секс и по време на сутрешното кафе Crazy

# 29
  • Oslo
  • Мнения: 659
Спрях. За 45 дни качих 5 кила. Почнах пак.

Общи условия

Активация на акаунт