Бебе на 4 мес а все иска да става..

  • 2 474
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Е ..има разлика м/у седнало и полу легнало  Wink(според мен де) Моя калпазан почна да пробва да стои седнал към 5 м иначе до тогава в солчето-кошница  полу легнал много му харесваше  Peace

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 11:06 от Desss

# 16
  • Мнения: 78
на 5 месеца започнах да го слагам да седи

# 17
  • Мнения: 46 517
Бебето ти тепърва ще иска да прави неща, които не трябва  Mr. Green

На 4 месеца всички искат да сядат, въпросът е дали ти ще го допуснеш.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
Може под 30 - 40 градуса, не повече. Не става с възглавница, така не знаеш колко го вдигаш. Вземи му шезлонг.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
ами нали уж казват че то детето само си показва кога е готово.....

# 20
  • Мнения: 266
Аз също слагах Жоро на шезлонг,но за малко от 3м и половина.Обожаваше и столчето за кола.Може детето ти да се чувства по заякнало.

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
ами нали уж казват че то детето само си показва кога е готово.....
Ами така е!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 522
Около петия месец полулегнало и при навършени шест месеца вече може да сяда, стига и детето да може да се задържи седнало. Това ми каза доктор още като бяхме на два месеца. Но и мойта палавница още от преди да направи пет месеца иска да сяда и е голяма борба да се надига и върти, когато я сложа да си легне в креватчето или на активната гимнастика.


# 23
  • Мнения: 115
Според д-р Драганов /ортопед/ не трябва да се слагат децата да сядат преди 6тия месец, така ми каза на мен при консултация, иначе в полулегнало положение може Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 428
Може под 30 - 40 градуса, не повече. Не става с възглавница, така не знаеш колко го вдигаш. Вземи му шезлонг.
И аз така направих  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 3 688
Според д-р Драганов /ортопед/ не трябва да се слагат децата да сядат преди 6тия месец, така ми каза на мен при консултация, иначе в полулегнало положение може Simple Smile
да малки са за седнало,но поизправени да гледат мисля,че няма да им навреди.

по случая днес ще разходя бебка в кошницата Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 44 115
Остави го да си се напъва. Рано му е ти да го вдигнеш, а показването - като само се напъне и седне, значи е готово, моя така се пънеше от двумесечен, но не съм го сядвала, само съм 5-5,5 м почнах леко да му надигам облегалката на количката и шезлонга....седна си сам самичък на 6,5 изобщо възглавници не съм ползвала....

# 27
  • Мнения: 1 195
и сина ми все иска да се изпрвя. аз не давах но преди няколко дни бяхме на ортопед и той ни каза че вече може да го подпирам и да го слагам седнал:)
Най-добре се консултирай с ортопед Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 763
И аз се чудя с това сядане какво да правя. Като го взема в мен да го храня, докато се настаня и взема шишето, той почти си сяда сам в стремежа си да достигне до шишето с млякото по-бързо. А и в кошниците за кола, които са за новородени, бебето стои по-изправено. Направо не знам.

# 29
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ние сме на 5 месеца и от няколко дни желанието да се наддига е оргомно, когато ядем пюренца я подпирам на възглавница, а по време на разходката надигам с една степен количката за кратко засега и е достатъчно Wink

Общи условия

Активация на акаунт