Млади и с надежда

  • 9 129
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 521
Щом се чувстваш готова, действай  Peace Аз родих на 28, но определено можеше и по-раничко Wink ама какво чаках и аз не знам. Моята майка ме е родила на 21г.  Simple Smile

# 16
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Щом ти го искаш, няма никакво значение чуждото мнение. Аз съм на 30 и искрено съжалявам, че не родих на твоите години-казват, че бременността протичала по-леко /това божа работа де/. Колкото до кариерата, тя така или иначе се гради откъм 25-та година и мисля, че само ще ти е от полза да родиш по-рано. Купоните може и да ти липсват, но те от един момент спират и край теб остават само най-добрите приятели, тези за цял живот. Не мисля, че нещо може да ти пречи да се забавляваш. Ако наистина вярваш, че си готова, действай и успех!

# 17
  • Мнения: 3 294
Не мисля че 22 годишните са много млади да желаят бебе , стига бе  ooooh! Все пак не говорим за 14 или 16 годишна девойка бременна , нали ?? Те купоните никога не ти стигат и на 30 пак ще ти се излиза..., за кариера не може да говорим защото на тази възраст е почти невъзможно да те вземат насериозно...и какво се оказва че повечето доводи че си неподготвена и млада отпадат  Peace Щом се чувстваш готова , действай , дано скоро да се сдобиете с така желаното бебче

# 18
  • Мнения: 718
Аз съм на 21 и живот и здраве ще съм мама на 22, напълно планирано. Страшно много ме ядосват предразсъдъци от този тип и се чудя как може да съществуват при положение, че за всеки човек желаниетоза деца се появява индивидуално в различен момент. А това ,че ще съм млада майка съвсем не означава , че не съм амбициозна и решена да градя кариера, напротив. Не искам някой ден да съм кариеристка на 37, която все отлага и отлага майчинството и изобщо не мисли за деца.

# 19
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Щом се чувстваш готова, действай  Peace Аз родих на 28, но определено можеше и по-раничко Wink ама какво чаках и аз не знам. Моята майка ме е родила на 21г.  Simple Smile
Извинявам се за офф-а, ама имаш много красива дъщеря  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 619
Аз също си мисля че си е съвсем нормално на тази възраст да имаме желание за бебчета  Heart Eyes Направо се учудвам страшно много как може да има такива хора които си мислят че е прекалено рано на 20 например човек да има дете  Shocked Щом човек е готов и има желание възрастта въобще не е пречка- даже по- ранната възраст е предимство  Heart Eyes Аз се радвам страшно много на такива млади майчета  Hug И  знам че е по добре да се роди преди 30, защото след това е по- тежко  Thinking Аз съм на 24г. и се надявам живот и здраве в най- скоро време с милото да си направим едно бебоченце  Heart Eyes

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз също искам бебе вече.На 22 ще стана след два месеца.И сега когато моята приятелка роди (16.04)... желанието ми стана още по-голямо.Така че изобщо не е рано.Все пак не сме на 14-15 години  Laughing Желая успех, на всички които искат да имат бебче!!!!

# 22
  • Мнения: 4 733
Първото си дете родих на 19. Справях се добре сс майчинството и със студентстването. По настоящем обаче се чувствам мозъчно узряла да бъда майка.
 Зависи от човека и разбиранията му за живота. Партньорът ми е на 24 и от 4 години не е спрял да иска дете, така че... Grinning

# 23
  • Мнения: 144
Здравейте момичета!
От една година съм се регистрирала в този форум, но чак сега се престраших да пиша, като видях тази тема. Аз съм на 19 години, тази година август ще стана на 20. От 3 години съм с един човек, той е по-голям от мене, обичаме се много и искам дете от 18 годишна. Всички реагираха много тъпо, затова и рядко го споделям. Миналата година забременях и бях много шастлива, но отношението на всички гинеколози беше ужасно. За щастие попаднах на доктор Власова, която ме посрещна много топло и се зарадва за мене. Оказа се обаче че бременността ми е моларна..и..загубих бебчо..сега мина времето, което трябваше да изчакам..и..мисля пак да започнем опити...и вече никой и нищо не ме интересува(преди много се стрясках на коментари и подмятания)..ами това е, радвам се, че го споделих тук!  bouquet

# 24
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Абе който каквото иска да си мисли
Ние искаме бебета не за красота или за мода, а щото ги искаме вече.Няма да се съобразявам с чуждото мнение и очудените погледи.
Я да си гледат работата  Peace

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз също забременях на 20г напълно панирано и на 21г бях майка на прекрасно сланчице....според мен не е важно на колко години са,а да си напълно сигурна и готова за това  Peace

# 26
  • Мнения: 144
Абе който каквото иска да си мисли
Ние искаме бебета не за красота или за мода, а щото ги искаме вече.Няма да се съобразявам с чуждото мнение и очудените погледи.
Я да си гледат работата  Peace

 Peace Peace Peace

# 27
  • Мнения: 52
Здравеъте момичета,

Ето и аз да изкажа своето мнение. Аз съм на 24 години, омъжена съм от преди 2 години и 2 месеца. Със съпруга ми също от скоро започнахме опити за бебче и дай Боже скоро да сеп олучи. За това нещо няма значение за възрастта. Не знам защо хората са с такива предразсъдъци. Баба ми да речем е родила още, когато е била на 17, такива са били времената, така било писано. Майка ми пък е родила първото си дете, когато е била на 25. Казвам всичко това, защото искам да наблегна на факта, че времето,кога да имаш дете не определят хората. Както казват "Разни хора, разни идеали". Всеки сам преценява за себе си, кога, как и защо. Затова правете бебчета и оставете хората да се правят на големи мислители и психолози. Да не ви пука!   love001

# 28
  • Мнения: 144
ами аз това много съм се чудела - преди време нормалното е било в по-ранна възраст...чела съм също че най-плодотворния период на жената е от 17 до 23 - тогава всичко е вече развито и функционира идеално, освен това възстановяването е много по-бързо, тъй като кожата все още е еластична...а в едно изследване(беше старо, но все пак) пишеше че германките постъпвали най- мъдро от всички европейки - че раждат рано, гледат си детето до 3,4, 5 годинки и след това тругват на работа и да правят кариери и т.н. Но...всъщност нищо от това, което казах няма значение, важно е само ЖЕЛАНИЕТО Hug

# 29
  • софия
  • Мнения: 88
нека се запиша и аз, понеже това с колко съм малка и как може да искам дете ми е до болка познато, аз сега съм на 20 но забременях на 19, а бебе искам от 18 Simple Smile започнахме да бебе-правим на бала ми. не ме е срам да кажа на колко съм... още повече , че и изглеждам доооста по мъничка, ноо това е положението, аз ИСКАМ БЕБЕ. искам да съм майка Simple Smile и съвсем не си сама Wink Hug Hug  bouquet  bouquet Hug Hug  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт