Питане (гърдите преди и след)

  • 4 380
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
На колко от вас гърдите им останаха така наедрели след раждането, както по време на бремеността? С колко номера порасна сутиенът ви?

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 17:03 от Reza

# 1
  • Мнения: 126
Останаха наедрели докато кърмех /ама какви бяха хубави Joy/. След това остана само спомен от гърди #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1 103
Моите си останаха същите  Joy.Но когато ги кърмех имах голям проблем с тях   bombs не можех да си намеря място много дискомфорто се чуствах.

# 3
  • Мнения: 8 999
Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.

# 4
  • Мнения: 636
Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.
И при мен така Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 408
Все още са така, ама аз още кърмя - след това....... не знам  Whistling

# 6
  • Мнения: 106
И моите са си така големички от бременността. Все още кърмя. Малко се притеснявам какво ще остане от тях след това  newsm78
Дано да не увиснат, че .... кофти. Опитвам се да правя някакви упражнения за гръдните мускули, обаче нямам идея дали ще има ефект. А иначе от чашка C на D минах Simple Smile

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моите са все такива..нищо,че кърмех 3 месеца само  Wink-с чашка Ц съм

# 8
  • Мнения: 5 940
Станаха малко по-големи, но си искам старите.

# 9
  • Мнения: 728
когато почнах да кърмя станаха още по големи.. мъж ми се видя в чудо, перманентно е с окуколени очи  #Crazy
Яд ме е че после ще си се върнат обратно, въпреки че и преди не бяха малки Mr. Green

# 10
  • Мнения: 266
Аз  не съм кърмила,но пак ми останаха големички,и изобщо не си ги харесвам,за сметка на мъжът ми  love001

# 11
  • Мнения: 87
Моите едреят за втори път и бих се радвала да ми останат така напращели, не само за радост на любимия. Обаче освен едрината тая хипер чувствителност и болки я бях забравила. Идва ми да спя със сутиен... Cry

# 12
  • София
  • Мнения: 17 592
Само докато спря кърмата.

# 13
  • Мнения: 1 008
Преди да забременея имах големи гърди.
Наедряваха до 4 месец и след това сякаш спаднаха.
Сега имам увиснали гърди Mr. Green.

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мойте си се смалиха на предишния размер  Crossing Arms

# 15
  • Мнения: 1 155
Въобще не са наедреели Sad Станаха като сушени сливи Tired

# 16
  • Мнения: 3 929
Задържаха се големи в началото на кърменето. Още кърмя, но определено не са едри. Даже са увиснали.

# 17
  • Мнения: 4 965
Върнаха се в изходното положение и няма промяна. Доволна съм.
Но пък какви бяха напращели тогава - още ми е мъчно за тях...

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 352
Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.


Даааааа  Tired

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 266
Бяха си големи, а сега си е просто..."забавно".  Нищо от горната част на дрехите ми /като сако например/ не ми става. Да видим, след като свършим с кърменето. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 590
С николко  Simple Smile Носех си старите сутиени без проблем. Като ми слезе кърмата, наедряха малко, но после си станха пак същите. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 165
Докато кърмех гърдите ми бяха големи, сега на нищо не приличат smile3506

# 22
  • Мнения: 1 447

 Докато бях бременна и месец след това после всичко както преди

# 23
  • Мнения: 2 090
Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.
И моите Sad Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 406
носех сутиен с чашка С, когато забременях. постепенно стигнах до  размер 80- Е ,в деветия месец.
не искам да си купувам по- голям номер, това ме травмира, затова сега, въпреки че гърдите ми са още по- големи, си кретам с чашката Е.
ужасно ми тежат, и гърбът ме боли даже, но пък много искам да кърмя по- дълго, затова търпя.
с предишната бременност се възстанових бързо до първоначалния размер, надявам се и сега да стане така

# 25
  • София
  • Мнения: 44 184
По време на бременността не ми наедряха хич, като родих и ми слезе кърмата, чашката ми се дигна почти 2 номера, след първия месец спадна на 1, после след около 6 месеца си върнах първоначалния размер...ама сега незнайно защо са ми пак с 1 номер по-големи, след цялата епопея с кърмения и отбивания.....ама аз по-принцип съм с доста малки...

# 26
  • Мнения: 4 784
+ 1 размер от преди да забременея

# 27
  • Мнения: 1 029
моите са си големи по принцип.Но докато кърмих бяха огромни.Грозно огромни Laughing
Сега са по- малки от преди бременността.(и по-увиснали)

# 28
  • Мнения: 9 814
Докато кърмех продължиха да  бъдат доста големи, но след това пак си станаха малки, но пък останаха стегнати Mr. Green

# 29
  • Мнения: 172
моите са си големи по принцип.Но докато кърмих бяха огромни.Грозно огромни Laughing
Сега са по- малки от преди бременността.(и по-увиснали)
Абсолютно съм същата  Laughing

# 30
  • Мнения: 93
носех сутиен с чашка С, когато забременях. постепенно стигнах до  размер 80- Е ,в деветия месец.
не искам да си купувам по- голям номер, това ме травмира, затова сега, въпреки че гърдите ми са още по- големи, си кретам с чашката Е.
ужасно ми тежат, и гърбът ме боли даже, но пък много искам да кърмя по- дълго, затова търпя.
с предишната бременност се възстанових бързо до първоначалния размер, надявам се и сега да стане така

И аз тръгнах от C чашка и сега в 5 месец вече съм на D.  ooooh! Дано не стане като в случая на Бумеранг  Praynig

# 31
  • Мнения: 2 309
За съжаление с приключване на кърменето се разделих с наедрялата обиколка  Grinningсъбра ми се период от цяла бременност плюс кърмене година и 9 месеца. Айде стига толкова. Сега пак съм стегнато-спортно-елегантна Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 1 031
Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.


Даааааа  Tired

Дааааааааа  ooooh!

# 33
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Все още са така, ама аз още кърмя - след това....... не знам  Whistling
Peace

# 34
  • Мнения: 679
Сега като се замисля май, май малко ми се е увечил размера  newsm78 Преди чашка С ми беше добре, но сега малко преливат, то лошо няма, при това идва лято  Party Вече не кърмя, кърмих 11 месеца.

# 35
  • София
  • Мнения: 521
На мен през бременността не се увеличиха, а като започна кърменето съвсееем малко. Все още си кърмя. Simple Smile
Много е индивидуално.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
С намалянето на килограмите и те си намаляха.

# 37
  • Мнения: 941
по време на бременността ми ми наедряха гърдите да кажем с един номер, после като родих ми наедряха и ръцете, и гърдите с два номера и нагоре, не съм спирала да кърмя или по точно спрях но вече пак бях бременна, ще видим като спра да кърмя сега как ще са, но мисля че може би ще се смалят но първо трябва да отслабна, а чак толкова слаба като преди да забременея първия път не ми се вярва някога да го постигна

# 38
  • Мнения: 1 671
След раждането докато кърмех бяха доста големи, после направо изчезнаха и ... поувиснаха Twisted Evil. През втората бременност пак наедряха и сега са си супер, но се ужасявам как ли ще изглеждат след като спра с кърменето. Освен да кърмя 4-5 години, докато си направим трето дете  Thinking.

# 39
  • Мнения: 257
Преди да забременея имах големи гърди.
Наедряваха до 4 месец и след това сякаш спаднаха.
Сега имам увиснали гърди Mr. Green.
smile3518не съм кърмила и от огромни bombs и хубави по време на бременноста  след раждането увиснаха и стенаха едни такива безформени и меки

# 40
  • Мнения: 1 179
Мойте по време на бременността наедряха с 1 размер, не съм кърмила, поради ред причини и сега са с един размер по-малки от преди да забраменея  Close.

# 41
  • Мнения: 411
Имах си нормален бюст.Като забременях постепенно се уголемяваха.След като родих изведнъж ми се наляха с кърма.Лелеее,гледах се в огледалото и въпреки,че умирах от болка и не спях им се любувах. ooooh! Станаха проблемни и се погрижих да се отърва от тях. Tired Сега са в същия размер като преди само,че виснали  Whistling Ама какво да се прави.Това да ми е проблема. Peace

# 42
  • 1st floor
  • Мнения: 9 119
моите си бяха нормални около В размер , забременях станаха огромни, кърмих , станаха още по-огромни ...после спаднаха...всичко се повтори още веднъж , в същия ред ...само където накрая се сдобих не с размер В , а с някакъв под А /още сигурно не е измислен Mr. Green/...кво да се прави , децата ги изядоха Mr. Green...

# 43
  • Мнения: 3 611
СьЩите са ми като от преди да zабременея... може би една идейка по праzни и увиснали.......  Crazy
Но само една идейка, не е Чак толкова zле...  Naughty Лятото се Шматкам по цици на плажа  Mr. Green
като zабременях станаха 1 номер по_ големи, а като кьрмех... бяха по_ големи от главата на бебето... може би 3 номера на горе...
тежаха, боляха...
не искам да си спомням...  Naughty

# 44
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Като гледам на всички ви са се смалили след кърменето.А мойте наедряха по време на бременността и кърменето и така си останаха големи.От В номер в момента купувам С или D.Ужас. #CrazyВече 1,5година не кърмя и не се смаляват.Явно така ще си останат.Само незнам при второ раждане,до кой номер ще стигна? Shocked

# 45
  • Мнения: 965
Здравейте! Темата за бюста винаги е актуална - в една друга темичка с момичетата обсъждахме евентуалното уголемяване на гърдите с любезното съдействие на противозачатъчните, който след спирането се връщали в изходно положение, а тук вследствие на бременността положението с тях май е сходно?! Грешен извод ли си правя или мамите, които не са кърмили, са запазили новия размер на гърдите си, пък тези, които са -  Naughty ?

На всички тук -   bouquet   bouquet   bouquet

# 46
  • Мнения: 1 179
Ми пак аз ще се включа  Laughing, аз лично не съм кърмила и мойте се смалиха с един размер. Всичко е много относително, но малко са случаите, когато гърдите остават по-големи след раждане. В най-добрият случай си връщат първоначалния размер и ако може и форма.  Peace

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 01:18 от Aera

# 47
  • София
  • Мнения: 39 801
Никога не съм имала голям бюст. По време на 1вата брем. Доста наедряха, след като започнах да кърмя станах като кравата на Милка. След като спрях да кърмя съвсем се загубиха. По големина може би станаха такива каквито бяха, но по форма никакви ги нямаше.
Сега също се поналях, но знам, че ще е временно.

# 48
  • Мнения: 3 611
Никога не съм имала голям бюст. По време на 1вата брем. Доста наедряха, след като започнах да кърмя станах като кравата на Милка. След като спрях да кърмя съвсем се загубиха. По големина може би станаха такива каквито бяха, но по форма никакви ги нямаше.
Сега също се поналях, но знам, че ще е временно.


Хей, АнМари, отдавна не сьм те среЩала.
Пожелавам ти лека бременност и оЩе по_ леко раждане.
Живо, zдраво и спокойно детенце  Hug

# 49
  • Мнения: 1 312
Не са мръднали-Д преди и след кърменето.
Гъзунгата ми обаче мръдна доста Mr. Green

# 50
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
И аз знам,че си връщат нормалния размер,а защо тогава мойте си останаха големи.И то 2 номера нагоре.Не че преди бяха много малки,ама сега ............нямат скриване.Незнам какви сутиени да купувам за лятото?С банели не мога да нося. Sad

# 51
  • Мнения: 1 312
И аз знам,че си връщат нормалния размер,а защо тогава мойте си останаха големи.И то 2 номера нагоре.Не че преди бяха много малки,ама сега ............нямат скриване.Незнам какви сутиени да купувам за лятото?С банели не мога да нося. Sad
Триумф имат спортен,стегнат модел без банел.
Аз лично от тази марка вече не съм доволна.
Купувах си ги преди години,сега ми се виждат хлабави.

# 52
  • Мнения: 1 081
Аз съм много щастлива-след 2 раждания гърдите ми си върнаха първоначалния размер и форма / 75-В /, а докато бях бременна и кърмех / и двата пъти по 9 мес. / се бяха качили с 1 размер.
Явно си зависи от еластичността на кожата, моята е тъмна, и нито се нацепиха, нито пък увиснаха !
Пожелавам го на всички    bouquet

# 53
  • Мнения: 27 524
Моите са си както преди, без промяна.  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 448
Нямат особена промяна, по време на бременността бяха леко по-твърди и това е, но аз нямах мляко и не съм кърмила, нито големи промени в килограмите и вероятно за това. Предполагам, че ако бях качила 25-30 кг и при тях щеше да се усети. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 156
ПРеди да забременея имах стегнати и средни по размер гърди - В чашка. После стигнах до Д през бременността и след раждането. Не съм кармила, по-скоро се мъчих, и след тези премеждия се оказах с по-малки гърди от преди. Пак съм с В размер, но малко са ми по- меки и отпуснати.
И между другото не съм качвала много килограми и аз, макар че не винаги килограмите играят роля при големината на бюста. Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 38 604
Изрових тая тема щото в момента съм пред цикъл и съм се надула като бомба.
Преди да родя бях 75В, сега трудно се вмествам в 75С.
Май трябва да внимавам по кое време на месеца си купъвам сутиени.

# 57
  • Мнения: 1 672
като номер на сутиена след като спрях да кърмя си нося същия номер ,но преди това има доста голям бюст и трудно си намирах сутиен който да ми е удобен

# 58
  • Мнения: 5 103
Почнах от чашка 75С преди бременността, стигнах до Д по време на  бременността, след раждането В, ужас и после силикон Mr. Green

# 59
  • Мнения: 168
Моите пък бяха по пълни отгоре (за формата говоря)  преди да забременея.  Станаха много големи с кърменето ,но на едната ми спря по-рано млякото и имаше фрапираща разлика едната огромна другата не Laughing После нещата се нормализираха но сега са по-пълни отдолу(за формата на гардите) и са по голени от преди.  Сега си ги харесвам повече и като форма и като размер.  Само дето ми се надуват и ме наболяват преди цикъл, но и преди си беше така (имам чуството че ми растат внушавам си ) . Не е във връзка с темата ама като родих и косата ми се поначупи, преди ми беше доста права. Laughing

# 60
  • Мнения: 3 641
Не мога да дам мнение/сега работим за бебо/ Embarassed,но много се моля скоро да стане това. Включвам се, защото ми стана интересно за косата на petq min80 .
Дали има и други такива случаи, мног бих искала и моята да се поначупи Crazy

# 61
Оффф, моите бяха огроомни, добре че спаднаха. Но докато кърмех (9 месеца) си бяха големи, после започнах режим и спаднаха... кожата име е добре, но.. поувиснаха.. иначе като размер- същите като преди Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1
Все още кърмя и гърдите ми са страхотни!Но в дните в които имам много малко кърма,се досещам какъв ще е резултата по-късно! #Crazy

# 63
  • Мнения: 168
Jeny_Cherry   не че ми е къдрава, ама се начупи. Казват, че ако като малка ти е била на масури както и моита е била ,през пубертета ще стане пак такава е моита не стана тогава а като родих.  На моя позната пък и беше къдрава а се изправи доста след двете бремености.   Та по темата  забелязала съм от собствени наблюдения че жените с големи гърди им намаляват след майчинството ,а на тези с малки им се уголемяват,  но всичко е индивидуално. Зависи и от формата на гърдите , което е наследствено. Та не бързаите със силикона. Peace
 

# 64
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
незнам,ама от 85В преди да забременея,станах 95Д след като родих.Така си останаха големи и до днес. Laughing

# 65
  • Мнения: 1 629
Да не ви разказвам с какви джапанки се сдобих след раждането и кърменето, ех а бяха прекрасни smile3512 още кърмя но като спре млеконадоя ще си изкопам някаква козметика за стягане, повдигане и тем подобни!

# 66
  • Мнения: 743
Преди да се роди дъщеря ми доста ми наедяха гърдите, но след като се роди се налях още, ето снимка http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6846219, след като спрях да кърмя се върнаха в изходна позиция. А така ми се искаше да се запазят ............ Mr. Green

# 67
  • Мнения: 247
Нямат разлика, постоянно слагам сутиен и са си стегнати.

# 68
  • Мнения: 375
силикона не е ли решение

# 69
  • Мнения: 168
силикона не е ли решение
Да ама иска пари и не всеки може да си го позволи , качествен де.  Но сигурно всеки си го е пожелавал, като гледаш тия съвършенни мацки по телевизията няма как. Но наистина е решение който може да си го позволи да слага аз съм за Peace  Важното е как се чустваме и дали се харесваме ние, освен майки трябва и да сме мацки.  То покрай детето сме се поизоставили поне аз де, някои да не обидя , ама се взимам в ръце.  И този форум много ми помага.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 185
Моите наедряха с два номера по време на бременността, но когато кърмата ми започна да намалява се върнаха в изходна позиция! (само че по-увиснали) Sad

# 71
  • Мнения: 3 034
същите са си, както преди. но аз не съм кърмила и се подложих на драстична диета веднага след раждането, та до днес все така. може още малко да се стегнат, но това ще стане със спорт след месец.

# 72
  • Мнения: 836
Да не ви разказвам с какви джапанки се сдобих след раждането и кърменето...
Joy
Извинявай, _Sonne_ , но за пръв път срещам такова сравнение и ми стана много смешно. Иначе, сигурно хич не е приятна тази промяна.

По темата - логично е след спиране на кърменето, бюстът да си се върне в началната позиция, освен, ако не е останало някое друго килце отгоре, което още да го пълни.
При мен - след кърменето (6.5 месеца) е с един номер по-надолу, но поне не увисна.

# 73
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Радвах се на 'по-големи' докато бях бременна и кърмех,и после айде пак...вземи тоя малък бюст.
Колкото до силикона и аз искам и знам ,че е решение на неволите ми,ама мажО ми не дава да се издума..мам.. му. Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 1 322
Бяха ми доста наедрели по време на бременността и докато кърмех. Сега пак са си малки като преди.

# 75
  • София
  • Мнения: 2 164
Винаги съм имала голям бюст, но след бременността и кърменето поувисна  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 19 323
Моите останаха същите и след като спрях да кърмя. Бях минала от чашка Б преди бременността на чашка Д. Докато кърмех обаче свалих много малко килограми, както и дълго време след като спях кърменето. Чак сега започнах да свалям и гърдите ми започнаха да се прибират. Радвам се поне, че не се отпуснаха след спирането на кърмата. Сега ще видим как ще е с отслабването.

# 77
  • Мнения: 1 312
Да не ви разказвам с какви джапанки се сдобих след раждането и кърменето...
Joy
Извинявай, _Sonne_ , но за пръв път срещам такова сравнение и ми стана много смешно. Иначе, сигурно хич не е приятна тази промяна.

И аз.
Обикновено се ползва за голяма уста това сравнение с джапанка.
На мен пък след раждането ми се появи разстояние между два зъба Crossing Arms
А в края на бремеността имах огрооомен нос Shocked,после се оправи.

# 78
  • Мнения: 112
По време  на бременността и кърменето пораснаха с един размер може би, но след това станаха по-малки от преди. Ужас.

Общи условия

Активация на акаунт