Питане (гърдите преди и след)

  • 4 368
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 155
Въобще не са наедреели Sad Станаха като сушени сливи Tired

# 16
  • Мнения: 3 929
Задържаха се големи в началото на кърменето. Още кърмя, но определено не са едри. Даже са увиснали.

# 17
  • Мнения: 4 965
Върнаха се в изходното положение и няма промяна. Доволна съм.
Но пък какви бяха напращели тогава - още ми е мъчно за тях...

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.


Даааааа  Tired

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Бяха си големи, а сега си е просто..."забавно".  Нищо от горната част на дрехите ми /като сако например/ не ми става. Да видим, след като свършим с кърменето. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
С николко  Simple Smile Носех си старите сутиени без проблем. Като ми слезе кърмата, наедряха малко, но после си станха пак същите. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 165
Докато кърмех гърдите ми бяха големи, сега на нищо не приличат smile3506

# 22
  • Мнения: 1 447

 Докато бях бременна и месец след това после всичко както преди

# 23
  • Мнения: 2 090
Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.
И моите Sad Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 406
носех сутиен с чашка С, когато забременях. постепенно стигнах до  размер 80- Е ,в деветия месец.
не искам да си купувам по- голям номер, това ме травмира, затова сега, въпреки че гърдите ми са още по- големи, си кретам с чашката Е.
ужасно ми тежат, и гърбът ме боли даже, но пък много искам да кърмя по- дълго, затова търпя.
с предишната бременност се възстанових бързо до първоначалния размер, надявам се и сега да стане така

# 25
  • София
  • Мнения: 44 115
По време на бременността не ми наедряха хич, като родих и ми слезе кърмата, чашката ми се дигна почти 2 номера, след първия месец спадна на 1, после след около 6 месеца си върнах първоначалния размер...ама сега незнайно защо са ми пак с 1 номер по-големи, след цялата епопея с кърмения и отбивания.....ама аз по-принцип съм с доста малки...

# 26
  • Мнения: 4 784
+ 1 размер от преди да забременея

# 27
  • Мнения: 1 029
моите са си големи по принцип.Но докато кърмих бяха огромни.Грозно огромни Laughing
Сега са по- малки от преди бременността.(и по-увиснали)

# 28
  • Мнения: 9 814
Докато кърмех продължиха да  бъдат доста големи, но след това пак си станаха малки, но пък останаха стегнати Mr. Green

# 29
  • Мнения: 172
моите са си големи по принцип.Но докато кърмих бяха огромни.Грозно огромни Laughing
Сега са по- малки от преди бременността.(и по-увиснали)
Абсолютно съм същата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт