Какво ви е отношението към руския народ

  • 20 470
  • 439
  •   1
Отговори
# 390
# 391
  • Мнения: 113
Една от моите мечти: да отида в Питер (ама и при мне финансирането засега е проблем)... Имам много специално отношение към всичко руско (както вече писах), мислех, че при мен е резултат от възпитанието, но бчх изумена, когато синът ми (тогава на 3 г.) чу песента от свтбата в "Бригада" и каза: "Мамо, появи ми се сълзичка"... Има нещо в руската музика, нещо което те кара да настръхнеш, да поплачеш, да покрещиш и мисля, че това нещо идва от сърцата, които правят тази музика.
Командор - http://www.youtube.com/watch?v=1eMFEESFhZc

абсолютно съм съгласна с казаното! аз нямам търпение вече да замина и само броя дните.. за мен ходенето в Русия беше едно от най-великите ми преживявания, а като си дойдох - няма такъв рев... ужасно мъчно ми беше за там.. докато бях там пък, никаква носталгия не ме гонеше.. вярно, че не бях за 1000 години, но пък като съм ходила по други места из Европа, на втората седмица вече ми се прибира.. дори само за 1 ден  Heart Eyes

# 392
  • Мнения: 220
Много харесвам Русия и руските жители, може би защото съм родена в Москва, а и съм завършила руска гимназия. С удоволствие слушам руска реч! Така че мнението ми е изцяло положително!

# 393
  • Мнения: 465
Русофилка съм до мозъка на костите.Белите нощи на Ленинград,студентски години с бардове,сибирска водка,Репино...Ние намерихме в Чикаго неверояна рускоезична общност и...си я караме почти като в Питер.
Ама как не съм открила тази тема по-рано Embarassed newsm78
Знаете ли някоя частушка? Hug  bouquet

# 394
  • Мнения: 843
Русофилка съм до мозъка на костите.Белите нощи на Ленинград,студентски години с бардове,сибирска водка,Репино...Ние намерихме в Чикаго неверояна рускоезична общност и...си я караме почти като в Питер.
Ама как не съм открила тази тема по-рано Embarassed newsm78
Знаете ли някоя частушка? Hug  bouquet
  знам!   Ама ако запея.., просто ще  страшно!:-))  и моите,  руските,   пееха едва - едва.  Имаше един  Дядя Борис , с китара,  който  просто няма да забравя!  Под една асмичка.   Почти всяка вечер,  с приятели  Им/ БОГ  да ги прости, всичките ми  русски  души/

# 395
  • Мнения: 7 429
Русофилка съм до мозъка на костите.Белите нощи на Ленинград,студентски години с бардове,сибирска водка,Репино...Ние намерихме в Чикаго неверояна рускоезична общност и...си я караме почти като в Питер.
Ама как не съм открила тази тема по-рано Embarassed newsm78
Знаете ли някоя частушка? Hug  bouquet
  Може би,ще се зарадваш още повече на ето тази тема! Hug

# 396
  • Мнения: 465
Селма,ама много, много ти благодаря.Сега съм без деца и ще си направя един филмов маратон. Hug
На мен ми записаха и новия"С легким паром"2-ама не  докосва така  тънката струна... Cry
Вие на руска баня ходилили сте? Laughing
Найка-подай някоя "негрязная"Simple Smile Joy

# 397
  • Мнения: 113
Селма,ама много, много ти благодаря.Сега съм без деца и ще си направя един филмов маратон. Hug
На мен ми записаха и новия"С легким паром"2-ама не  докосва така  тънката струна... Cry
Вие на руска баня ходилили сте? Laughing
Найка-подай някоя "негрязная"Simple Smile Joy

ама пак със същите актьори ли е?
жалко, че вече не го дават толкова често..преди по Нова година беше задължително..сега задължително е Сам вкъщи всички части ooooh!

# 398
  • Мнения: 200
Харесвам руският народ много повече от мърлявите и тъпи американци! Славянски народ са като нас!

# 399
  • Мнения: 4 586
Днес е Ден на Русия. Обявен е суверинитета на Русия през 1990г.

# 400
Обичам Русия. Уважавам историята й, чета в оригинал литературата й, люблю водочку с болотными.

# 401
  • Мнения: 804
Обичам Русия. Уважавам историята й, чета в оригинал литературата й, люблю водочку с болотными.
Тъй, тъй, говорете, че хубаво ми става...
Люблю "болотными" и с водочку и без водочку, както и водочка и с "болотными" и без "болотными".
Сега без да се шегувам. Дръпнах си филм, странен, изненадващ и хубав... Е, сигурно съм пристрастна, ама наистина ми липсва руското кино.
Добре, че ме обучиха за "баба -хакер", та донякъде успявам да компенсирам липсите...

# 402
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 254
баща ми имаше много приятели руснаци.
все професори, интелигентни хора, а като седнеха да ядат и пият, ставаха като свине.

обичам стара руска анимация и детски песни. сега ги пускам на щерката.

# 403
  • Мнения: 804
Уважавам ги много! Определено съм русофил. Дано можем някога с мъжа ми да отидем там ... Wink

# 404
  • Мнения: 903
Страхотен народ са... много си ги обичаме нашите братя. Помагали са ни много пъти. Жалко е , че нашите държавници-предатели си продадоха д.... на американците.

Общи условия

Активация на акаунт