Притеснявам се!

  • 1 341
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Болеше ме и мен.  Но-шпато не ми помогна - пиех го 3 пъти на ден . Но , ако те успокоява, мисля, че няма проблем да го пиеш! Бъди спокойна и дано скоро да гушкаш здраво бебче  Hug
   Hug Peace

# 16
  • Мнения: 91
 FlutterНЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ, АКО УСПЕЕШ РАЗБИРА СЕ. В НАЧАЛОТО ИМАХ ТОЛКОВО СИЛНИ МЕНСТРУАЛНИ БОЛКИ. НА МЕНЕ ЦИКЪЛЪТ МИ БЕШЕ АДСКИ НЕРЕДОВЕН, НАПРАВИХ СИ ТЕСТ СЛЕД 2 СЕДМИЦИ ЗАКЪСНЕНИЕ, ДОРИ ДВА ТЕСТА.БОЛКИТЕ ПРОДЪЛЖИХА ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ПЪРВИ МЕСЕЦ. ПО ТОВА КАКВО ПИШЕ В КНИГИТЕ И В ИНТЕРЕНЕТ СЕ ДЪЛЖАЛО НА ИМПЛАНТИРАНЕТО/АКО МОГА ТАКА ДА СЕ ИЗКАЖА/ НА ПЛОДА. ПОСЛЕ СПИРАТ.БЪДИ ЩАСТЛИВА И БЛАГОДАРНА И СИ ПОЧИВАЙ ПОВЕЧЕ newsm44

# 17
  • Мнения: 91
ЗДРАВЕЙ lilir. АЗ ПРЕКЪСНАХ РАБОТА ЗАРАДИ БОЛКИ В КОРЕМА И ТАЗА , В РЕДАТА НА 4-ТИ МЕСЕЦ. КАЗАХА МИ, ЧЕ БИЛИ КОНТРАКЦИИ НА БЕБЕТО И МИ ИЗПИСАХА МАГНЕЗИЙ И НОШПА. ПОЧИВАХ СИ ОКОЛО СЕДМИЦА САМО ЛЕЖАХ ПОНАМАЛЯХА.БИЛО ОТ ПРЕУМОРА. А СТАРИ МАЙКИ МИ КАЗАХА,  ЧЕ ПРИ ПЪРВА БРЕМЕННОСТ ТРЯБВАЛО ДА СЕ ВНИМАВА ПОВЕЧЕ, ВЪПРЕКИ ЧЕ Е СТРОГО ИНДИВИДУАЛНО. ПИЕШ ЛИ ВИТАМИНИ, МАТЕРНА С ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА, НЕ ВСЕКИ ДОКТОР СИ ПРАВИ ТРУДА ДА КАЖЕ, НА МЕНЕ МИ КАЗА ПРИЯТЕЛКИ И БЛИЗКИ.УСПЕХ. newsm03 newsm03

# 18
  • Мнения: 161
Най добре иди на лекар
И мен ме болеше и доста се притеснявах и още си ме понаболява
Направих си консултация с лекар оказа се нормално не пих нищо бях решила да избягвам медикаменти ако не се налага в краен случай

# 19
  • София
  • Мнения: 493
Здравейте, пак! Успях да отида на преглед, въпреки, че е събота. Прегледа ме с трансдюсер и естествено не видя нищо. Аз предварително знаех, че на този етап нищо няма да се види, все пак закъснението е само 2-3 дни. Вижда удебелена лигавица.

# 20
  • Мнения: 1 103
Най добре се консултирай с лекар, всеки организъм е различен както и всяка бременост.
Така е не отлагай  Naughty

# 21
  • Мнения: 681
Няма нищо,че е рано за остановяване на бременността,а може пък и да не е рано.Най-добре се консултирай с АГ.Успех!

# 22
  • Мнения: 165
 И аз имах болки, нормално е . Не се притеснявай! newsm10

# 23
  • Мнения: 2 849
Пий но-шпа,не прекалявай с преумората.лежане,релакс и щастливи и спокойни 9 месеца от мен .

Общи условия

Активация на акаунт