Имаме си много празнуващи цветя, сред НОЕМВРИйските деца

  • 14 335
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
и такааааааа ние пак сме тук Wink

по старата темата
първо Маги и Руско  Hug Hug Hug  Heart Eyes
а за мед. персонал на които сте попаднали просто думи нямам  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out
дано всичко в крайна сметка да е ОК   Praynig никога повече не се срещате с тях

Дес   bouquet
Софи Танчето много сладка на аватара  Heart Eyes
skrech и на мен ми прави впечатление напоследък колко неотзивчиви хора има  ooooh!


# 16
  • Мнения: 24
Скреч мерси за отговора ти за теста  bouquetАз бях дето питах.И тъкмо се чудих дали пак да питам.

А пък мисълта ми за стълбите беше че щом за стълбите никой не се затичва да те попита "Имате ли нужда от помощ?" ,то същото ще е и в автобусите.Иначе ми е ясно че автобусите са толкова високи,че да качиш сама количка в направо си е равносилно на героизъм.

# 17
  • Мнения: 1 546
Магенце, да го нацелуваш по синичките ръчички адашчето Heart Eyes Милинки надупчени ръчички... Sad Heart Eyes Радвам се, че е добре. Hug Така и ще бъде. Hug

Цеци, ще й изям крачетата на твойта лазарка! Heart Eyes

Сладурка, колко познато това с количката, носенето и разходката  Tired Днес по обед се пробвахме да излезем - реееееееев и чудо беше Simple Smile Върнахме се и към 16 ч пак емнахме. Симона издържа стоически разходката Laughing Мрънка, но до носене не се стигна. Simple Smile

skrech , какво да ти кажа...понякога даже имам чуството, че съм досадна на хората с количката, ако трябва да се отместят да мина... ConfusedОбаче онзи дне бях приятно изненадана от една комшийка, която беше излязла с кучето си на разходка и специално се върна и ме изпрати до входа, за да ми помогне за количката. Шарен свят, това е...

Мами, я пак да си поговрим за акита  Mr. Green От както давам морков на Симона, направо мога да видя пюрето в памперса.  Laughing Това нормално ли е? newsm78

# 18
  • Мнения: 27
Дита, и нашия памперс днес беше пълен с тиква. Толкова автентично, че ако не беше звука никога нямаше да се сетя да проверя има ли нещо. Никаква миризма #Crazy

# 19
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
като сме заговорили за акита, да кажа ние преди няколко дни имахме многоцветно произведение в което ясно си личеше кое след кое пюре сме хапнали  Joy

я кажете тук дали са познали
http://www.byebe.com/bg/
аз казвам ниееее  Mr. Green

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 21:00 от renyto

# 20
  • Мнения: 804
Маги, да гушкаш много Руси и от мен. Толкова ми домъчня, че така се е случило, че първата ми мисъл беше да смените болницата, но после като поразмислих установих, че не става така  Hug Сетих се колко беше подута на Лена ръчичката от системите след раждането, представям си какво ти е. Хайде в понеделник само да отидете до там и да си ви изпишат по живо, по здраво с добри изследвания  Heart Eyes Hug
Дита, и аз намирам тиквата която давам на Лена в памперса й  Crazy И не мирише на лошо, а на тиква  Wink

# 21
  • Мнения: 433
Здрасти пак от мен!
Аз се бях заредила одеве пред ТиВи-то да гледам Скорост-2 и да чистя спанак за утрешна манджа... но моя хубостник реши да не спи и сега ми чурулика в ръцете и  breastfeeding  Та поне да ви нагледам.
skrech, снаха ти беше доставена по предназначение на нашата улица. Надявам се, не сме я изплашили мацката с тези дечурлига, дето пълзяха и се вряха навсякъде по стаята.  Grinning А ти си герой. Сигурно тежиш колкото количката, такова фино нежно момиче си и как я влачиш по градския транспорт... ужас  #Crazy  Митето голям сладуран, сега ще се опитам да източа снимките с една ръка и да метна как лежат двамата набори  Simple Smile

Цеце, лазарката ти е страхотна кипра, вчесвам алаброса на Атанас и да ходи да се бие за нея с другите момчурляци  smile3503
Сладурката  много готини на онези снимки - две хубави мацки, майка и дъщеря Peace
Маги, цунки на надупчените ръчички!
Дано и Диана с Павката по-скоро да се приберат у дома!

Син ми днес е омагьосан от клоните, които се люлеят пред нашия прозорец. Нали излезе силен вятър в края на деня - и той като се втренчи в дърветата отвън... половин час не гъкна, чак ходих да го видя добре ли е  smile3521
Аз отивам да наредя другата баница - нали сме две именнички утре у дома, та да се поприготвя.
Лека и мека!

# 22
  • Мнения: 24
Ренито тоя сайт голяма лудница.Много смешна снимка ми излезе hahaha  няма нищо общо с Тончо Бонбончо.Вижте


Абе така като се загледам май има някаква прилика newsm78 newsm78

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 21:28 от Luchka

# 23
  • Мнения: 2 126
Момичета, Hug Hug Hug

Честитаа половин годинка на най-прекрасната лазарка в България днес Heart Eyes!Цеци,да ти е жива и здрава и да расте все така послушна и красавица!

За майката родила това прелестно детенце:

Честито на сладкото Десенце!Да расте хубавица и да надмине мама по хубост!

Честит Имен ден,Лари!

Маги,ужасно нещо сте изживели.Много се радвам,че всичко е наред с малкото момченце сладко.Прегръщам ви силно и пожелавам подобно нещо повече да не ви се случва Hug Hug

Ние цял ден сме по улиците.Сестра ми правиха погача и до там поотскочихме.После навън до 8 вечерта,когато почна лошо да духа и се прибрахме.Изкъпах Хриска заспа си тя блажено,моля се да е за по дълго от полунощ Praynig Mr. Green
Сега ще изкъпа каката и ако имам сили ще се включа пак,ако не до утре на Цветният празник.Ама колко много цветя си имаме утреееееее,в темата де,ще пада ядене и пиене Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 614
Момичета, още веднъж благодаря за пожеланията и комплиментите за лазарката  Blush Дес, благодаря!  Hug Много е хубаво да си има човек момиченце наистина - да си го кипри като кукличка  Heart Eyes

Утре много цветя, много нещо ooooh! Роси, я като завеждащ протокола се стегни в кръста и вземи изготви един списък с именничките утре, че няма начин да не изпуснем някого. А искам рано-рано да честитя, че после ще се стягаме за църквата и ще ходим да се черпим с родата и приятели.

Ние си се прибрахме все пак, че и детето си е по-спокойно в неговото легълце, а и да си спестя утре тичане и разнасяне на багажлъци. Васенце спи, а аз ще си пусна някое филмче.

Лека и спокойна нощ! Hug

# 25
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз се заредих  за нощна смяна рупам шоколад и солети, Емата се приспива пееки си Wink
и в тази връзка Роси айде бе мацко застъпвай със стафидите Wink

Luchka приликата да не е в списанието, а Wink

# 26
  • Мнения: 528
Ренка, как да застъпя като съвсем ми сринаха настроението  Tired Tired Tired Ей, аман значи! Имам ли празник все някой трябва да ме вкисне  Cry Да не говорим, че не можах и едни бонбони да купя  Confused пък какво оставя за нещо друго  Sad  За мен както и да е . Ама и Лили ми е именничка  Cry Много ми е криво  Tired

Цеце, аз тази работа я свърших още преди 2 дни  Rolling Eyes ама нещо малка ми се вижда бройката  newsm78 Все още не мога да се сетя коя беше втората Жасмина  newsm78, ама и тя не се обади  newsm78 И съм в голяма чуденка Кремито именничка ли е или не. Аз мисля - да! Пък да не взема да пропусна някой, че после  ooooh!

# 27
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
що беее Роси кво стана, кои ще изкарваме пред наште вещи редици, ааааааааа ??  #Cussing out

# 28
  • София
  • Мнения: 63
Ехооо  newsm47

Дес ми е написала постчето точно във вида, в който мислех  smile3506, сега да се напъвам ли за друг  или да си е пак подобен  newsm78 Wink.Мерси за темичката, Дес  newsm51

Започваме:
ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА ВАСИЛИЯ И МАМА ЦЕЦЕТО


ЧЕСТИТИ 5 МЕСЕЦА НА ДЕСИ И МАМА КРАСИ


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЛАРИ


Софи, много готин нов аватар с Таня  newsm10

Жу, тази нощ те сънувах, но не си спомням вече съня.Ама беше с още по-нова прическа  Joy Joy/тайничко да ти кажа-много руса  Wink/

Цеце, много сладка Васето като лазарка  Hug.Хайде, гласи си я сега докато дава, че каква кипра ще стане  Crazy newsm03

Маги, нямам думи  Shocked -понякога всичко наоколо ми се струва абсурдно и отчайващо-нацелувай Руси   love001 и дано по-скоро сте си у дома.А ти не ми изглеждаш като човек, който би си замълчал-я да не обиждат Руско  Hug, чакаме да пишеш какво става  Peace

Много ми липсва Дианчето  Hug Hug Hug-дано всичко е наред при тях и по-скоро да ги изписват.Така се изкушавах няколко пъти да и звънна или да и изпратя смс /така и не прецених кое е по-удачно  Embarassed/, но в момента сигурно не и е някакви непознати да и досаждат, т.е, не се наканих, за да не нацеля някой неподходящ момент  Rolling Eyes  bouquet

Галакси също я няма нещо  Hug Kissing Heart-дано и тя е добре /най-вероятно е размятала Ники  по разни вили и вериги, ама друг път да се обажда  Wink/

Скреч, посмях се доста на поста ти  Joy.А номера с количката и градския транспорт е..  Shocked.на мен веднъж ми се наложи и супер ме стана яд на някакви пръчове, дето при друга ситуация ще се правят на интересни, ама сега блеят, да не би случайно да си изпуснат мястото  Twisted Evil, помогна ми едно момиче 40 кг, чак неудобно ми стана.Айде да не мрънкам.Супер, че сте се запознали с Билката  Peace

Пак се поотнесох  Embarassed
Сега като се включат и Роси и Скреч и айде на новата тема  newsm47 smile3534

Ооо, Роси, защо така бе, душице  Hug-как може някой да те обижда теб????-издавай го бързо и ще се саморазправяме  smile3512

# 29
  • Мнения: 24
Здравейте и от нас с Лили! Днес ни беше кръщенето и не съм имала време да седна пред компи. Ще пусна и снимки, но не сега вечерта - изморена съм. Simple Smile
1. Маги, не искам да слушам за болници и искам час по-скоро да пишеш, че всичко е наред с Руси. Убедена съм, че е така, иначе щеше да забележиш нещо. Стискам палци и ви прегръщам.  fingerscrossed За клиничните пътеки и аз мога много да пиша, но не искам. Naughty
2. Честит имен ден, макар и малко късно на Лари!  newsm51
3. Честити месечинки на Васето и на Деси!   Party Time
Снимките на дечицата са много хубави, браво на ноемврийчетата - сладури Simple Smile
Спокойна вечер и до скоро!

Общи условия

Активация на акаунт