Ох , само аз ли съм толкова стисната и неуслужлива, не се понасям?!

  • 2 527
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 611
Понякога е добре да си такава...
Аz подавам рька, услужвам, с много...не искам ниЩо в zамяна...
и ми отхапват рьката...
ама до рамото...
Егоист сьм... искам да сьм... но ми трябва да се пооШлайфам...
да бьда оЩе по_ голям... Щото само си патя...

# 16
  • Мнения: X
Блазе ти . Исрено го казвам. Ако бях като теб, щях да съм първо - мноооооого по-богата ( предполагам), нямаше да бъда толкова много използвана, прецаквана и обиждана по един или друг начин. Насъбира ми се, после се ядосвам, съжалявам, изливам си гнева пред близките които обикновено не ме разбират и им се струва че им се карам, и в крайна сметка съм обидена и разревана. Ако знаеш от кога искам да имам това твое качество и аз. Уча се доста сполучливо обаче. newsm48

# 17
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Блазе ти . Исрено го казвам. Ако бях като теб, щях да съм първо - мноооооого по-богата ( предполагам), нямаше да бъда толкова много използвана, прецаквана и обиждана по един или друг начин. Насъбира ми се, после се ядосвам, съжалявам, изливам си гнева пред близките които обикновено не ме разбират и им се струва че им се карам, и в крайна сметка съм обидена и разревана. Ако знаеш от кога искам да имам това твое качество и аз. Уча се доста сполучливо обаче. newsm48

 smile3501 smile3501 smile3501
Прочела си мислите и деянията ми

# 18
  • Мнения: 1
Чудесно сте я подкарали,мами.Само така-никому нищо!Аз обаче ви предлагам да не се ограничавате само с недаването на материални неща-можете да развиете дарбата си като спрете да поздравявате хората,особено по-бедните от вас/така де,с какво са заслужили вашето здрасти/;усмивките също- само към по-богатите, а към по-стиснатите може да прибавите и лек поклон в знак на съпричастност и разбиране.И ден след ден...ставате по-богати и духовно извисени и се радвате на почит и уважение.
   Успех в борбата към самоусъвършенстване!

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 12:28 от Niki K.

Общи условия

Активация на акаунт