не сме акали от 3 дена, само на кърма сме!!!

  • 1 633
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
Нашият хомеопат твърди, че това е от новия вид ваксини ...
Кажи му че греши, аз не слагам ваксини и пак сме така.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Нашият хомеопат твърди, че това е от новия вид ваксини ...

Грррр ...  #Cussing out
Точно след поставянето на първия Пентаксим и при нас стана така.
Мен ме притеснява, че акото не е както преди. Сега е като каша, паста за зъби, пенесто .. миризливо  Sick и.... незнам на кое казвате слуз, но определено е едно лепкаво такова  ooooh!
Иначе на цвят го издокарва  Crazy
Но тази пяна ме притеснява. И това, че пръцка много повече.

Много е неприятно  Tired

# 17
  • Мнения: 385
Да се похваля Hug УСПЯХМЕ на 6ия ден да се изходим WhistlingАкитата бяха добре като количество и с нормална консистенция. Вчера бяхме на консултация и ни притеглиха-600гр за 1 месец без 5 дни, което май не е хич задоволително newsm78,според педиатърката, та може неизхождането да е било и  от недостатъчно кърма ..А за това с термометъра, педиатърката каза, че трябвало да се прави по едно и също време, примерно само вечер преди баня, за да се създаде рефлекс. След прегледа изпих сигурно три сокчета от 250мл Капи Круша, вечерта си хапнах доста обилно, без да се съобразявам вече с разхлабващите храни, хапнах пица, айрян, сладолед ..И през ноща малката си се изака. Ще видим отук нататък как ще се справяме!Благодаря на всички! И успех със "запечените дупета"  bouquet

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 09:21 от chochka_nadik

# 18
  • Мнения: 385
Нашият хомеопат твърди, че това е от новия вид ваксини ...

Грррр ...  #Cussing out
Точно след поставянето на първия Пентаксим и при нас стана така.
Мен ме притеснява, че акото не е както преди. Сега е като каша, паста за зъби, пенесто .. миризливо  Sick и.... незнам на кое казвате слуз, но определено е едно лепкаво такова  ooooh!
Иначе на цвят го издокарва  Crazy
Но тази пяна ме притеснява. И това, че пръцка много повече.

Много е неприятно  Tired
И ние пръцкахме доста миризливичко, Sick и акито ни миришеше не така приятно както по принцип-онази "сладникава миризма", но важното е че са се изходили, виж това за пяната незнам.., попитай докторката, може да е свързано нещо с газовете! Да вметна че преди ползвах капките Саб симплекс, които май спомогнаха за нашето запичане newsm78, та сега ги спирам Naughty

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Никакви капки не давам. Само Витамин Д, но и за него съм чела лоши неща.

Незнам... Вече от 1 месец така си ака. Наближава и втория Пентаксим  ooooh!

# 20
  • Мнения: 221
  Това с пяната, мисля че се получава вече в памперса. Тъй като акото е по-рядко и като излезе под налягане, нормално е да се разпени.
  И също така, когато акото е редичко, дори и на 10 дни изходено, това не е запек. Уточнявам, че е така при изцяло кърмени бебета.

   Ханна , ти се радвай, че детенцето пръцка. Така освобождава газове и помага на коремчето.

....та може неизхождането да е било и  от недостатъчно кърма .....

 По колко памперса на денонощие с пишано сменяте?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
GOYA не се получава пяната от памперса. Аз ..ъъъ.. гледах как излиза акито от д-то  Rolling Eyes
Пяната вероятно са образували се газове в коремчето.

Днешното е по-хубаво  Laughing Имаше дори семчици  bowuu

Редовно и правя масажи на коремчето. Дано имат ефект  Praynig

# 22
  • Мнения: 221
GOYA не се получава пяната от памперса. Аз ..ъъъ.. гледах как излиза акито от д-то  Rolling Eyes
Пяната вероятно са образували се газове в коремчето.
thumbsup И така може да е.

# 23
  • Мнения: 4 242
И капки за колики не съм давала и не давам, нито вит Д, и от тези неща не е.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Снощи изпих почти литър сок от круша - тази сутрин акото беше в завидно количество и добро на вид  bowuu
Може би става кофти на мириз и пенесто ако престои повече дни в корема.

Незнам дали е случайно това с крушата, но щом така и действа ще се разхлабвам и аз  Crazy

# 25
  • Мнения: 385
 
   Ханна , ти се радвай, че детенцето пръцка. Така освобождава газове и помага на коремчето.

....та може неизхождането да е било и  от недостатъчно кърма .....

 По колко памперса на денонощие с пишано сменяте?
Ами между 8-10, незнам точно общо взето, но винаги бяха пълнички с пишкане. Понякога ми правеше дълги паузи от 4-5 часа и може затова лактацията ми да е понамаляла Thinking, пък и признавам си, че спрях да се изцеждам от около месец и явно това също допринесе, защото първия месец си наддаде килце...
От два дена си акаме добре-веднъж newsm78 през ноща и през деня Hug

# 26
  • Мнения: 105
Оххх....и мойта хубавица не е акала от 4дни... Sadднес й е петия...Пишка си нормално, пръцка си, но ако - няма.
При мен не е от ваксина, не е и от липса на кърма newsm78....преди си акаше по 3-4 пъти на ден, а сега изведнъж - такава голяма пауза. При нас се получи точно след като спрях капките за колики, та се чудя дали няма нещо общо newsm78
От снощи давам Дуфалак, но ефект още няма.

# 27
  • Мнения: 385
Оххх....и мойта хубавица не е акала от 4дни... Sadднес й е петия...Пишка си нормално, пръцка си, но ако - няма.
При мен не е от ваксина, не е и от липса на кърма newsm78....преди си акаше по 3-4 пъти на ден, а сега изведнъж - такава голяма пауза. При нас се получи точно след като спрях капките за колики, та се чудя дали няма нещо общо newsm78
От снощи давам Дуфалак, но ефект още няма.
Има нещо с тия капки... Thinking, аз определено няма да давам вече Naughty! Наблегни на соковете от круша за теб, масажче и каквото се сетиш разхлабващо, моята докторка също каза че не е притеснително, вместо дуфалак ме посъветва обаче сокче да дам от круша, за да не прибягваме до лекарства.Но наистина незнам кое е по-щадящото! Е, благодарение на съветити от мамите и търпението ми успяхме да си облекчим на 6-ия ден, без сокове и дуфалаци! Стискам палци да се облекчите скоро, знам колко е притеснително, но явно не е толкова страшно, колкото ние майките си мислим!

# 28
  • Мнения: 14
рекох и аз да взема отношение....и ние имахме този проблем! необходиво е непрекъснато масажчен на коремчето - кръгови движения по посока на часовниковата стрелка. помага много. тоака се получавало защото нещо се случвало с дебелото черво между 20 ден и третия месец на бебето

# 29
  • Мнения: 4 242
Предния път Емма не ака 5 дни, сега стигна до 12, днес на 12-я ден се изака, добро количество и кашесто яко, с малко по силна мризма заради престоялото. Дано се регулра все пак по на честичко да ходи.

Общи условия

Активация на акаунт