Какво мислите за хората с много бракове?

  • 3 642
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
Добре де.., случва се хората заслепени от любов...или пък някаква друга причина, да не забележат с какъв кретен се обвързват. Тогава съвсем естествено идва края на брака... и съвсем естествено е да се опитат да намерят щастието още веднъж.
Обаче след като и втория брак се провали, то тогава кое ти дава повод да мислиш, че третият, четвъртият...ен-тият ще е по-сполучлив?  newsm78
Аз разбрах въпроса, че се отнася за хората с много бракове, което изключва тези с втори... или грешно съм разбрал?  Shocked

# 16
  • Мнения: 2 386
Не е ли като при секса? След сефтето нямало значение..

# 17
# 18
  • Мнения: 2 353
  Като се харесват да се вземат. Светът не е пълен само с котенца, патенца и сърчица.

# 19
  • Мнения: 4 555
Познавам само двама души с втори бракове. И двамата нямат никаква вина за провала на браковете си, във вторите си семейства са щастливи.

# 20
  • Мнения: X
Ами и аз от темата за "старите моми" на Борис се сетих за една наша позната,която има 3 развода- самата тя казваше "Аз не съм безполово същество,за да стоя сама.",а в същото време ми се струва,че не успяваше много да се учи от грешките си.
Ще цитирам един познат ( самият той с два развода и нова връзка в момента), та той казва: "Когато човек се разведе, за да може пак да се ожени, то сам не заслужава свободата си."

# 21
  • Мнения: 9 865
Едно е с втори брак, друго с няколко... 4-5.
Мисля си, че щом се 'провалят' по няколко пъти може би причината е в тях самите... Не бих пробвала повече от 2 пъти, за толкова ще осъзная, че явно не ставам  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
И мама, и тате се жениха до припадък.
Мама спрЕ по едно време, тате продължи Joy Joy

Аз съм черната овца на семейството, но имам време пред себе си.

# 23
  • Мнения: 2 386
Ставаш ми все по-симпатична.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Ставаш ми все по-симпатична.

А ти все повече ме убеждаваш, че си мис психо Joy  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 448
Не знам как набират сили за втори опит. Laughing Говоря за сватби, чудеса и прочее...
При моя брак , ако един ден събера сили за развод, сигурно до пенсия няма да ми стигнат годините да се нарадвам на свободата. Joy Че то на мен целия ми съзнателен живот - брак. Толкоз рано ме излъгаха. Confused

# 26
  • Мнения: 1 364
Всеки има право на втори шанс.

# 27
  • Мнения: 4 965
Аз си мислех, че говорим за 3-ти, 4-ти и т.н. шанс...

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако е жена - то явно майка и е злоупотребявала с четенето на изкривяващи съзнанието приказки за принцеси и принцове!
Ако е мъж - то явно е неосъзнат мазохист и по-добре да опита алтернативни секс-практики, отколкото да набърква закона всеки път, когато го погне пристъп...

# 29
  • Мнения: 1 447
Че нямат късмет. Сигурна съм.
И аз така мисля

Общи условия

Активация на акаунт