Кървене

  • 1 726
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На лекар!!!
Дано всичко е наред.
Стискам палци!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
Послушах ви и отидох на лекар. Сега от там се връщам.
Наистина съм бременна. Кървене в момента нямам. Изписаха ми Но-шпа и Утрогестан 100 мг.
Единственото, което притесни доктора е, че "точицата" не е кръгла, а продълговата, малко прилича на пясъчен часовник. Някой знае ли какво значи това? На някой случвало ли се е?
Иначе е около 7-8 мм. в 5.с. и 1 ден. За пулс каза, че още е много рано да се чуе.
След празниците през май пак ще ходя на преглед.
Само ако някой знае за тази продълговата точица нещо да ми сподели.
Благодаря на всички! Лека бременност и здрави и усмихнати дечица Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 348
Честито   bouquet ! Каква точица... то вече мама ще каже, като е 7-8мм  Laughing , но не съм чувала за продълговата форма  Sad .

# 18
  • Мнения: 85
Не знам за форма нищо, но не го мисли. Като му чуеш сърчицето ще забравиш и форми и всичко  Peace
Лека и безпроблемна бременност ти желая. Бъди спокойна и всичко ще е наред.

# 19
  • Мнения: 266
много се радвам за теб.ЧЕСТИТО!мисли хубави неща,лека бременност newsm07

# 20
  • Мнения: 1 671
Честито! Не съм чувала нищо за такава точица  newsm78, но ти гледай да мислиш положително и се радвай на бременността си!  Hug Hug Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 39 764
И аз не знам нищо за формата. Може да са две, ха майтап, не знам Simple Smile
Вкл. се в темата да те успокоя за кървенето. Лежах с Дияна във втори месец за задържане. Имах кървене, след това не съм имала никакви проблеми с бременността. Слушай съветите на гинеколога и всичко ще е наред.

# 22
  • Мнения: 1 049
Е, те лекарите все нещо ще измислят, ако не е точица ще е нещо друго.  Rolling Eyes Не им се врьзвай толкова, докато родиш ще имаш още много прегледи. Ако отсега започнеш да се притесняваш за всяка дреболия после какво ще правиш... Wink След като не кьрвиш и се чувстваш добре просто се радвай на бременността си!  Hug

# 23
Ами и аз това гледам да правя - да се радвам. Сега ще порагледам малко повече за това, какво е полезно да хапвам, какво да правя и какво не о т.н. А след празниците пак на преглед.
Засега не бързам да казвам. Само половинката ми знае. Когато мине втория преглед ще казваме и на близките си Simple Smile
Много благодаря за подкрепата. Явно чакане му е майката Wink

# 24
  • Мнения: 3 478
Честито и лека бременност!

# 25
  • Мнения: 1 440
Честито,мила! Hug
Лека бременност до края!Мисли си само хубави неща,почивай си и всичко ще е наред с теб и бебчето!

# 26
Мерси на всички Simple Smile
Само, че кървенето или по-точно зацапването продължава.
Звънях пак на доктора, каза да не се притеснявам, че това е "цветна" бременност.
Само от утре, ако продължава кървенето да пия Утрогестана 3х1, вместо 2х1.
И на преглед чак след майските празници.
На някой случвало ли се е така? Колко дни ще продължава кървенето? И Утрогестана не трябваше ли да го спре или не?
Моля да споделите, ако знаете!

# 27
  • Мнения: 139
Да се включа и аз.
Честито за бременността!
Нека да споделя:
Доста време се опитвах да забременея - лекари, прегледи, лекарства и т.н.
Преди три години забременях и бях много щастлива. Но и  при мен се получи така: в началото слабо, кафеникави петна, после се усили, пазих леглото цяла седмица, но явно Господ си знае работата. Загубихме бебчето. Беше трудно, но не се предадохме. На следващата година отново забременях. В началото на третия месец получих силен кръвоизлив, след това до 6 месец на легло, после никаква физическа активност и ето Ванко вече е на почти 10 месеца. До 4 месец ми биеха Прегнил, пиех Магнерот до края на бременността и витамините естествено.
Така че, бъди оптимист, радвай се, но направи консултация и с друг гинеколог.
Пожелавам ти всичко да е наред.Стискам палци.
П.П. Между другото до 3 месец е нормално да прокървиш около датата на цикъла.

# 28
  • Мнения: 149
Веднага бих се обадила на лекаря си .

# 29
  • Мнения: 1 516
Дженифър, luminous отдавна отиде на лекар. Той й предписа подходяща терапия и сега се надявам ,че всичко с нея е наред. Няма да е зле да попрочиташ отговорите на останалите, преди да постнеш отговор  Peace

Общи условия

Активация на акаунт