ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 42)

  • 10 756
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 9 759
Супер!  Laughing Аз даже бях чела някъде за фирма, която прави подобни тениски и мислех да правя по някакъв случай на таткото и пак беше нещо от рода на " Ако мислиш, че аз съм сладка, трябва да видиш баща ми" или нещо такова, но са много сладки - да!.

Има такава в подлеза на НДК, този, който излиза на спирката на 604. Точно до арабската закусвалня съм виждала, че правят всякакви надписи на тениски. Това е много добра идея между другото, и аз си падам по надписи Wink

# 76
  • Мнения: 58
Здравейте момичета. Днес много слънце във Варна, но не съм излизала още , май има и вятър.
Искам да напомня на варненските мами за лекцията в Годзила - четвъртък, 9.30. Темата не знам дали интересува всички, за имунизациите ще бъде, но е повод да се видим. Аз за съжаление ще мога да се включа чак към 10.30 най рано-т.е. за веселата част, защото съм на преглед от9.40. Пишете кой смята да ходи.

# 77
  • София
  • Мнения: 553
Супер!  Laughing Аз даже бях чела някъде за фирма, която прави подобни тениски и мислех да правя по някакъв случай на таткото и пак беше нещо от рода на " Ако мислиш, че аз съм сладка, трябва да видиш баща ми" или нещо такова, но са много сладки - да!.

Има такава в подлеза на НДК, този, който излиза на спирката на 604. Точно до арабската закусвалня съм виждала, че правят всякакви надписи на тениски. Това е много добра идея между другото, и аз си падам по надписи Wink

Аха, май се сещам - макар и да не съм ходила в тази област от мнооого време. Но и на мен ми допадат такива работи - мисля, че такива нестандартни жестове по някакъв повод са готини.  Бях замислила да поръчвам на мъжа ми за РД шоколадова торта отгоре оформена цялата,като логото на Левски, но го отложих във времето Grinning

# 78
  • София
  • Мнения: 376
здравейте момичета и честит рожден ден на рожденниците   bouquet

Джоли , относно Дендрариума:0 , ходила съм там , но не знаех че така се казва , наистина е готино място .
Кетито изглеждаш супер , толкова слаба
За матраците ние си взехме латексов на ТЕД , на мен ми харесва и съм доволна
Тази сутрин се събудих с болки в гърлото  Sad, ужасни , дано не се разболея само ....., и то аз съм си виновна , вчера се бях разхвърляла яко в жегата
Приятен ден и успешна седмица

# 79
  • София
  • Мнения: 18 679
На български ли е написано?
цъ, на ингилийски - " I LOVE DADDY" и "I LOVE MOMMY" мисля...Не съм заглеждала гръбчето...може и там да има надпис Mr. Green и едни смешни муцунки нарисувани - абе жестоки са Hug
И аз умирам за дрешки с надписи. Никола има една супер яка тениска с надпис - "FUNKY LITTLE DUDE" Mr. Green Като му я сложа и му нахлупя шапката - идиотка и де що има мацка на възраст от 2 до 20 примират hahaha hahaha
Всъщност като се замисля всичките му дрехи кажи-речи са с откачени надписи Crazy

# 80
  • Мнения: 195
Здравейте момичета. Днес много слънце във Варна, но не съм излизала още , май има и вятър.
Искам да напомня на варненските мами за лекцията в Годзила - четвъртък, 9.30. Темата не знам дали интересува всички, за имунизациите ще бъде, но е повод да се видим. Аз за съжаление ще мога да се включа чак към 10.30 най рано-т.е. за веселата част, защото съм на преглед от9.40. Пишете кой смята да ходи.
Аз съм на линия, дано не излезе някой работен ангажимент, но ще гледам да го отложа ако мога. Ще ти пазим място  Wink

# 81
  • Мнения: 66
За четвъртък и аз съм там.Киса, ти в 09.30 ли ще ходиш или по-късно?Ако има други желаещи нека се уговорим както направихме за мола.

# 82
  • Мнения: 195
Лучия, този път смятам в 9.30 тъкмо видях че 4-те лева били за куверт Laughing Ако искате в 9.10 (ако има закъснели да ги изчакаме) да се съберем пред входа.
Влюбих се в това креватче Heart Eyes пуснах им запитване по е-майл колко струва да видим какво ще отговорят.

# 83
  • Мнения: 152
Лучия, този път смятам в 9.30 тъкмо видях че 4-те лева били за куверт Laughing Ако искате в 9.10 (ако има закъснели да ги изчакаме) да се съберем пред входа.
Много рано ,бе!  Blush Аз си спинкам до толкова. Сигурно ще пропусна.
Днес от 17.15 съм на преглед при Скочев. Казаха ми, че трябвало да го разпитвам за всичко каквото се сетя, не отказвал отговор, но пък иначе нищо не казвал.  Mr. Green И съответно на мен всички въпроси ми се изпариха от главата.  Embarassed

# 84
  • Мнения: 66
Шмилиянка, можеш да дойдеш по-късно.Те тези лекции продължават поне час,а нали вече се познаваме ще ни намериш.

# 85
  • София
  • Мнения: 553
Лучия, този път смятам в 9.30 тъкмо видях че 4-те лева били за куверт Laughing Ако искате в 9.10 (ако има закъснели да ги изчакаме) да се съберем пред входа.
Много рано ,бе!  Blush Аз си спинкам до толкова. Сигурно ще пропусна.
Днес от 17.15 съм на преглед при Скочев. Казаха ми, че трябвало да го разпитвам за всичко каквото се сетя, не отказвал отговор, но пък иначе нищо не казвал.  Mr. Green И съответно на мен всички въпроси ми се изпариха от главата.  Embarassed
Аз така, като каката беше бебе в месеца от консултация до консултация си написвах на листче въпросите, които искам да питам лекарката и като ходихме на място го вадех и питах по ред  Simple Smile
Естествено ставаше дума за някакви си рутинни въпросчета и мои чуденки, които ми възникваха в ежедневието - ако имаше нежно важно си питах преждевременно по телефона или намирах отговора от друго място.
И сега като тръгна на консултация за мен - пак си напиша 1-2 неща, които искам да попитам. Така, че сядай, мисли и вади химикалката, защото нали знаеш, че точно като отидеш още повече няма нищо да си спомниш  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен  Flutter
KUPA, честит рожден ден!!!Много радостни усмивки и сладко бебче през юли ти желая   bouquet!!!!

Аз днес трябваше да взема подарък на един малък мъж, който е на почти годинка и по случайност открих един магазин със зверски сладки бебешки дрешки, а и не само.Имаше дори дрехи за бременни.Та магазина е на бул.,,Македония,,  и ул.,, 20ти април,, ,от дясната страна на трамвайната линия по посока площад Македония.Всичките дрехи са маркови, но на доста приемливи цени.Съдейки по магазините, през които минах преди това с бг стоки, там са с разлика по евтини и яки.Сравнение - дънкова ризка на пиротска 23лв,а там 19 и то Esprit.Количествата от моделите са по 1-2 бройки.Мисля скоро да се завърна там и да тършувам за мойто мушмороче.А за мамите, които чакат момиченца е рай.За малко да взема рокличка на мойто  мъжле  Joy.
Слънчев и весел ден на всички   bouquet

# 87
  • Мнения: 58
Влюбих се в това креватче Heart Eyes пуснах им запитване по е-майл колко струва да видим какво ще отговорят.
Ох, аз такова си търся, много ми харесва, но ми прилича на супер скъпо, дано да бъркам. Като ти отговорят сподели.
За консултацията и аз съм подготвила списък с въпроси.

# 88
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте, момичета. Преди да успея да ви изчета, да питам - някоя от вас има ли разширени вени на половите органи? Абе усещам аз от едно известно време едно напрежение там долу, все едно ми е отворено, разжлембено едно такова, но нищо. Карам си с бръсначката по спомен и това е. Не съм гледала с огледалце. Вчера, обаче, при къпане установявам разни бучици, топчета, възелчета по едната срамна устна. Като се погледнах после - е казвам ви, щях да припадна  #Crazy. Ами то срамна устна няма (за едната само става дума, другата си е в ред), то е едно цяло от възелчета, подутини, тъмносиньо-лилаво-черни, абе такова нещо съм виждала на разни баби по краката. А на мен ми е на срамните устни. Освен това като си разтворих леекинко срамната устна, ами то от вътрешната страна цвета е пак лилаво-черен. От розовия цвят от едно време и спомен няма. Извинете ме за натурализма, но ако знаете как се изплаших, звънях в Шейново на спешен кабинет, там ми казаха, че било нормално, ама то много страшна гледка, ви казвам. Има ли някоя от вас такива щуротии??

# 89
  • София
  • Мнения: 3 447
А за лекцията на 9 месеца в София утре има ли желаещи? У нас няма да има ток цял ден, заради профилактики и се чудя какво да правя  newsm78
Деня на отворените врати в МД май пак беше за утре нали? Смятам да посетя поне едното, че няма да издържа вкъщи без ТВ и интернет  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт