Отговори
# 15
  • варна
  • Мнения: 1 830
Жалко за младите хора Praynig Praynig Praynig

# 16
  • Мнения: 1 289
Техни приятели са карали след трях и ТЕ са се опитали да им помогнат,но преди да пламне колата са били премазани всички в нея и... а като се е запалила са гасяли с пожарогасители,които след второто пръскане са били празни...Те са викали за помощ,защото децата в колата са били в безсъзнание ....А едното от загиналите момчета днес е щяло да стане на 24г..  #Cussing out  Да почиват в мир............

# 17
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Била съм в едно компания с едно от момчетата.....няма какво да кажа, това е някакъв ужас.
Бог да ги прости Flowers Rose

# 18
  • Мнения: 125
Горките деца.Да почиват в мир. baby_neutral

# 19
  • Мнения: 3 268
От снощи имам буца на гърлото...Не мога да свикна с тези новини,не мога...Като чуя за загинали при катастрофа хора,направо се чувствам смазана.Толкова млади хора,целият живот е бил пред тях.Не мога и да разбера как може да карат хората с газови бутилки,ама това е все едно имаш бомба в колата.Какво ще спестите бе,хора с газови ботилки!Какво!Трябва да ги забранят със закон тия бутилки,Не мога да се съглася,че около мен е бъкано с такива бомби със закъснител и аз шофирам,возейки детето си в тая джунгла.Колата е избухнала и изгоряла за броени минути.Безумие!

# 20
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Това е просто ужасен кошмар.Лека им пръст на тези невинни душици.Само при мисълта че са изгорели живи,горките просто ми става лошо.Градът ни е потънал в скръб.Господ да даде сили на тези родители.Няма нищо по лошо да загубиш рожбата си. baby_neutral Cry

# 21
  • София
  • Мнения: 266
Бог да ги прости, поредната човешка глупост, завърши трагично  Flowers Rose
А колкото се отнася, до това с газовите бутилки, то само ще кажа, че при една такава катастрофа, и бензинова кола може да пламне, съвсем спокойно. Газовата бутилка им е бил най-малкия проблем. Всяка една кола е ковчег на колела, това е истината, и колкото повече хора го разберат, и разберат, че не са вся и всьо, и си съобразяват скоростта с изискванията, и изпреварванията, всеки един може да бъде на тяхно място, с или без газова бутилка!

# 22
  • Мнения: 120
Мир на праха им.

# 23
  • Мнения: 2 035
Мир на праха им! Cry

# 24
  • Мнения: 2 641
поредния ужас от високите скорости и лошата преценка на пътя и ситуацията. вчера на околовръстното една кола се беше метнала в един трап , незнам как са я карали. никакъв ама никакъв контрол няма по пътищата, самоубийците са навсякъде. изкарах книжка преди година, взех си изпита от раз, но ме е страх да карам по околовръстното и то с децата. винаги мъжа ми кара там. незнам защо всички като че ли карат за последно. както знаете този път е в ремонт и има знак не повече от 60 км, мъжа ми кара с 80 !, а всички останали ни подминават и изпреварват въпреки ремонта на пътя  Shocked

# 25
  • Мнения: 1 280
         Сутринта чух по радиото за случая. Поредният кошмар  Tired Мир на праха им, горките деца  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

        Интересно ми е ще спре ли някога войната по пътищата и какво трябва да се направи за да спре това безумие  Tired

# 26
  • Мнения: 1 247
Жалко за младите хора  мир на пръха им Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 27
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Да почиват в мир!  Трагедия!
 
       
        Интересно ми е ще спре ли някога войната по пътищата и какво трябва да се направи за да спре това безумие  Tired

Когато има закони, от които те е страх и се прилагат на всички!

# 28
  • Мнения: 139
Жалко!
Жалко, за хората в буса, който са нямали вина.
Жалко за пияните младежи, които се прибирали след купонче.
Жалко за този хубав и прав път, по който може и с 200 да караш, щом ти се мре.
Жалко за катаджиите, които дебнат в храстите и за 20 лв. пускат пияни шофьори и такива, които карат с превишена скорост.
Жалко за правосъдната ни система, която осъди Ставийски условно (и ето вече имаме прецедент, що ли да не газим всички, к'во условно хахаха).
Жалко за нас, че продължаваме да се правим, че няма нищо.
Жалко за децата ни, които мрат по пътища и дискотеки, защото дълго време сме се правили че няма нищо.
Жалко за боклука, за ченгета изнасилвачи, за цените, за хората с привилегии, за детските ясли,  жалко...
Жалко, това ще продължава....
Колко жалко!

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Думите са слаби...
 Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт