Kак да го откажем от нея?

  • 2 652
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Какъв съвет бихте ни дали, как да го откажем от нея?

Няма начин. Единствено може сам да го поиска. Ако все пак успеете да го принудите, ще го направите нещастен.
Оставете човека намира, много е неприятно някой да ти дава тон в живота.

# 16
  • Мнения: X
Направо се нервя страшно много на такива като тебе.....братовчед ти избира ли ти на тебе с кого да си лягаш?
Ако връзката им се провали първо ще се виновни само вие и второ ще се скарате с него.
И това не ти е брат а ти е братовчед, нито пък си пряко зависима от неговите желания. Страшно злоба ми изглежда да си насъбрала, и тя май те кара да пишеш глупави неща, което за човек с "вишу" е направо недопустимо. hahaha
 Хората които се опитват да се месят в живота ми, единствено и само успяват да ме отдалечат от себе си. И ако искаш леля ти да вдига кръвно щото сина и неще да я погледне, ОК Peace Другия вариант е да си гледаш собствената паница.
Наистина ли смяташе че някой ще ти каже 1-во, 2-ро и 3-то по план как да изгоните жената?
Пфу, аман ooooh!

# 17
  • Мнения: 537
Е, след като братовчед ти е интелигентен съм сигурна, че за тези 2 години би разбрал поне малко, ако това момиче не е за него. Пък и представи си, че приятелката му мълчи във ваше присъствие, защото може да усеща, че не я харесвате. Аз също не бих изгаряла от желание да говоря в компания на хора, които ме гледат накриво. И това, че мълчи не винаги означава, че е "простакеса". Когато човек няма какво да каже, мълчи. Това за образованието може да е един вид защита пак от вашето отношение. Не я защитавам, но се опитвам да погледна и нейната страна.
И не, не бих се намесила дори да ставаше въпрос за брат ми, това си е неговият живот. Той ще живее с нея, не аз да се оправя. Защото после може да стана виновна, не бих си развалила отношенията с близък човек заради това, че не харесвам гаджето му.  Peace

# 18
  • Мнения: 654
скъпа нищо не си разбрала.важното е  момичето което го обича,момиче което ще го направи щастлив.

# 19

Към теб определено имам непоносимост, която не е от вчера, но ще ти отговоря за пръв и последен път- момчето е доста по-малко от мен, по-скоро се поставям на мястото на родителите му, как бих реагирала аз, ако дъщеря ми ми доведе нещо такова в къщата. И сега напусни темата ми, ако обичаш, отивай да се заяждаш по другите теми.


Твоите мнения винаги ги следя с интерес, ето, че пак си точно в десятката. Съжалявам, че съм оставила в теб впечатление, че се меся-няма нищо такова. Както някой вече писа, нито съм му сестра, нито ми влиза в работата. По мое настояване родителите му спряха да му се месят, но те са на мнение, че това няма да доведе до желания ефект, затова питам вие като стpaнични хора какво мислите.


Ето, ти си го казала- вие се опитвате да защитите горкото момиче, ах тази перверзна братовчедка, ах как се прави на люта свекърва. Ако бях обърнала нещата и бях писала, че има проблем с братовчедка ми, щяхте да ме успокоявате и опявате, но сега всички се вдигнахте срещу мен, защото виждате себе си-обидени и унижени от свекървата-вещица. Повечето от вас също имат деца и не вярвам, че ще се примирите след време толкова лесно кой ви влиза в къщата.

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
Като имаш непоносимост към мен защо не напишеш коя си? Хайде, напиши си ника от форума, че поне да да те разбера коя си! Аман от лицемерие! Хайде де, защо те е страх да напишеш историята за братовчед си от свое име, а влизаш като гост? Страх те е да не паднеш в очите на останалите от форума ли? Защото иначе се опитваш да се правиш на много благородна? Мен не ме е страх да казвам нещата от свое име, независимо за какво се отнася.

Разбирам жените, които пишат като гости, когато се притесняват да споделят лична история. Но твоят случай не е такъв, защото се опитваш да се месиш в живота на другите. На момчето ти не си му родител, както сама отбелязваш. Затова не се меси. И не мога да разбера как така той е уважаван и т.н. мъж, пък е "момче, доста по-малко" от теб? Има противоречие в информацията ти.

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 15:50 от RadostinaHZ

# 21
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Моля жените, които сега ще отговарят, да не се вживяват в ролята на момичето-жертва. Представете си, че става въпрос за брат ви или сестра ви и тогава ни дайте съвет. Благодаря предварително!

Аз нямам брат, но съм 6тастлива, когато сестра ми е 6тастлива...
мисля 4е е много егоисти4но от страна на близките, да се намесват в избора на приятелка, жена и т н т...
като не ти е приятна не об6тувай с нея...

 и кой казва 4е е простакеса?
ти, братов4ед ти, об6теството?
много ми е интересно, как хората поставят  с лека ръка етикети на околните.....( а как биха реагирали, ако те полу4ат някакъв етикет?)
образованието не е еквивалент на интелект.....
. Повечето от вас също имат деца и не вярвам, че ще се примирите след време толкова лесно кой ви влиза в къщата.

 Те в "твоята къ6та" ли 6те живеят???

# 22
  • Мнения: 982
Изобщо не сме по темата.
Братовчедката не иска да разбере дали са прави, а начини, които да откажат братовчед и от връзката му.

# 23

От това, което виждам, ми се струва, че и той не е много наясно с чувствата си към нея, присъствала съм на грозни сцени между тях на публични места, тя иска да се налага по всякакъв начин и като не постигне желания резултата, плаче и така замазва положението. А моите впечатления са, че той я ползва за слугиня, която да го обслужва от А до Я, но с течение на времето е свикнал с нея и едва ли ще я разкара.


RadostinaHZsmile3513


образованието не е еквивалент на интелект.....

Абсолютно съм съгласна. Определението, което дадох за нея, и го лепнах аз, под думата простакеса разбирам точно нещо такова като нея. Мога да дам достатъчно примери, но тогава няма да има смисъл от анонимна тема, защото все някой ще познае за кой става въпрос, а това не е целта ми.

Joy

# 24
  • Мнения: 1 897
Хайде да се включа по темата с малко лична история.
Преди години сестра ми имаше връзка с неподходящ според цялото ни семейство човек.
Колкото се опитвахме да я убедим, че той не е подходящ за нея и че няма да са щастливи дълго заедно, толкова повече подклаждахме чувствата и към него. Всеки опит да 'навредим' на връзката им рефлектираше на отношенията по между ни и ни отдалечаваше емоционално с нея. В един момент просто се оказахме безсилни и го приехме, защото въпреки всичко това бе нейният избор.
Известно време след това тя сама (без никакъв натиск от наша страна) се раздели с него.
С днешна дата, от дистанцията на годините отчитам намесата ни в отношенията им като грешка, но тогава бях убедена, че го правим за добро.

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Братовчедке Бети,

Пъзла!  smile3534

# 26

Да, точно така е, познаваме не една или две подобни истории. Поради тази причина ги посъветваx да спрат да му се месят, опитвам се да ги убедя, че момичето не е толкова лошо, макар по-проста от нея да не съм срещала, но незнам колко ще изтраят, без да му казват нищо. Той е едно дете и са силно фиксирани върху него.

Братовчедке Бети,

Пъзла!  smile3534


Ако не бях пъзла, нямаше да пускам анонимни теми. Не дразни вълка, когато спи! Хайде, мир smile3533

# 27
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 901
Братовчедке Бети, извинявай, но с твоите изказвания съвсем не звучиш като умен, интелигентен млад човек. Напротив- сякаш си някоя злобна дърта вещица- отново се извинявам, но ми е писнало от такива като теб! #2gunfire

# 28
Братовчедке Бети, извинявай, но с твоите изказвания съвсем не звучиш като умен, интелигентен млад човек. Напротив- сякаш си някоя злобна дърта вещица- отново се извинявам, но ми е писнало от такива като теб! #2gunfire

Извинена си! Като чета повечето мнения тук си мисля, че сме повечко тези с метлите.
А ти къде прочете, че съм умен, интелигентен млад човек?

# 29
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 901
Братовчедке Бети, извинявай, но с твоите изказвания съвсем не звучиш като умен, интелигентен млад човек. Напротив- сякаш си някоя злобна дърта вещица- отново се извинявам, но ми е писнало от такива като теб! #2gunfire

Извинена си! Като чета повечето мнения тук си мисля, че сме повечко тези с метлите.
А ти къде прочете, че съм умен, интелигентен млад човек?
Квалифицираш "простакесата"- значи се мислиш за нещо повече от нея.

Общи условия

Активация на акаунт