При изписването на бебето и майката от болницата-въпрос????

  • 5 390
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 961
И аз се включвам само, за да ти пожелая леко раждане.
Мамите са ти дали вече отговр на въпроса.

И да допълня, че кошчетата за кола са вече задължителни и в БГ. Те са направени за безопасността на децата, така че не ги мислете за излишна екстра, на която някога ще й дойде времето, а си ги ползвайте по предназначение. ЛМ.

# 31
  • Мнения: 523
И аз се включвам само, за да ти пожелая леко раждане.
Мамите са ти дали вече отговр на въпроса.

И да допълня, че кошчетата за кола са вече задължителни и в БГ. Те са направени за безопасността на децата, така че не ги мислете за излишна екстра, на която някога ще й дойде времето, а си ги ползвайте по предназначение.
Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 44 120
боди, чорапки, цяло гащеризонче, одеалце, шапчица, кошче за кола, особено пък в сащ няма да минеш без него  Wink

# 33
  • Мнения: 728
Ние бяхме с:
камизолка; (но препоръчвам боди)
тънки ританки
панталонче
блузка
шапчица
одеалце
не забравяй коша за кола.
Леко раждане Hug

# 34
  • Мнения: 9 973
Аз комплект за изписване не съм си купувала....всичко по отделно си приготвих
  • чорапки
  • памучно боди / камизолка
  • тънки ританки
  • горно костюмче (може да е гащеризон или блузка с по-плътни ританки
  • ръкавички
  • шапка
  • терлички
  • одеало
  • кош за кола
и зависи от сезона

# 35
  • София
  • Мнения: 17 592
Не съм вземала готов комплект. Трябват бодита, ако е студено - гащеризонче (с копчета до крачето, че да може при нужда да се преобуе), шапчица...

Кош за колата.

# 36
  • Мнения: 1 219
Благодаря на всички мами които се отзоваха.Аз лично също смятам,че е по добре да си подбереш сама дрешките,но аз не знаех нищо и сега благодарение на вас научих кое ще ми е необходимо и кое не.За кошчето сте прави,че тук е задължително и аз го зная,дори вече сме го купили,но конкретно за дрешките не бях сигурна.Затова още веднъж ви благодаря на всички.

Общи условия

Активация на акаунт