LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 59 - Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 36 903
  • 772
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 078
Ох, този бански ми взе душата. Ще го поръчам, само дано моите сланини се поберат вътре. Банските също ли се поръчват според размерите на дрехите? Ако нося 38 по европейската номерация, дали ще ми е добре 38 р-р бански?

И за тази туника някакви отзиви? Харесах я след онова рекламно клипче, което беше пуснал някой в миналата темичка Simple Smile Тя , щом е редутско производство, ззначи ли, че е по-големичка  и да се поръчва 34/36?  bouquet

И още един въпрос. След като поръчките, които пуснах, и които в суивито са A domicile, значи ли, че няма да ги откажат заради кодовете, които ползвах, или може да ме изненадат из отзад, така да се каже? Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 565
Момичета, за колко време отговарят редутци на запитвания. Имам отказана поръчка заради код 36900 и ми изпратиха скорострелно чек. Писах им миналата седмица с молба да го заменят с ваучер за да мога веднага да пусна поръчка, обаче от тях все още ни вест, ни кост. Чудя се докога да чакам или пак да им пиша.
veshti4ka, една седмица ми стоя поръчката в суивито A domicile и ме изненадаха. Дано имаш късмет!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 078
Точно този код се каня да използвам за горепосочените неща  Confused Ще изнахалствам пък.

# 33
  • София
  • Мнения: 212
На 3 и 5 04 направих поръчки от единя ми акаунт и сега като вляза там ми дава http://img258.imageshack.us/img258/1880/29251228ub8.png
На 11 направих 3-тата си поръчка от другия акаунт и получих потвърждение на пощата и като влизам нямам това което ми изписва на първия.
Да не съм сбъркала нещо.Чакам с нетърпение първата доставка !!!

# 34
  • Мнения: 274
Момичета, кажете кои бански според вас стават за памперс. Поръчах подобни на тези http://www.laredoute.fr/vente-2-combinaisons-bebe-fille-dos-nu-c … e&pagesize=16
но никак не ми харесват. Дайте някакви идеи!
Има специални бебешки бански, но в Редута явно няма от тях. И аз търсих, че нашите скоро ще умалеят.  Sad Иначе от и-бей съм ги купувала, мисля, че и тук се продават, отвътре са с нещо като найлон и не пропускат някои нещица да плувнат в басейна  Laughing

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Аз в петък си получих поръчката от 01.04. на митница, тази седмица чакам от 05 и 06
аз в събота си взех колета от 04.04 от митницата

# 36
  • Мнения: 57
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=235574&photo=11                   на някои неща ме домързя да направя реални снимки ,но ако някой иска с удоволствие ще помогна Peace

# 37
  • varna
  • Мнения: 1 012
първата съм е поръчвала-размер 162-аз съм 164,ами има ластик,не ами бродерия под бюста и не става за по голям бюст-и за моя е малка а аз съм 75б-и е прозрачна доста-абе за мен не струва парите си-можеш да намериш по хубави неща за тез пари

# 38
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мъжките маратонки Пума отговарят ли си точно на номера или да поръчам +1?
Вземи един номер по-големи

# 39
  • София
  • Мнения: 1 845
Спешно ми е-моля пак да обясните за тези артикули персонализе-ползвам 20915. Вероятно затова ни ми дава да слагам 3 артикула персонализе newsm78. Когато оформям поръчката трябва да няма артикули с този знак в кошницата -така ли? За да мога да вилидирам?Колко най-много мога да имам с такъв надпис?

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Аз в петък си получих поръчката от 01.04. на митница, тази седмица чакам от 05 и 06
аз в събота си взех колета от 04.04 от митницата
ти си в Пловдив обаче.Става въпрос за Сф Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 113
Това е част от офертата която копнах от мейла .Може ли някой да ми обясни този код FTB6ER9 къде се пише.За да мога да се възползвам от намалението.До колкото разбирам важи от 22 до 23 април.Благодаря предварително.
tez l'adresse ventesprivees@laredoute.fr ? votre carnet d'adresse.
   
Ouverture de la Vente Priv?e
Du mardi 22 avril 7h00 au mercredi 23 avril minuit
Votre inscription a bien ?t? enregistr?e.

Votre mot de passe :
FTB6ER9
   Acc?der ? la vente
   
   Jusqu'? -50%    
   Masseur Celesse    
   
   
   PHILIPS
invitez unxex amixex ? d?couvrir cette nouvelle vente priv?e

# 42
  • varna
  • Мнения: 1 012
Момичета, за колко време отговарят редутци на запитвания. Имам отказана поръчка заради код 36900 и ми изпратиха скорострелно чек. Писах им миналата седмица с молба да го заменят с ваучер за да мога веднага да пусна поръчка, обаче от тях все още ни вест, ни кост. Чудя се докога да чакам или пак да им пиша.
veshti4ka, една седмица ми стоя поръчката в суивито A domicile и ме изненадаха. Дано имаш късмет!
ако са ти пратили вече чек-трябва да го получиш,после да им го върнеш,за да го анулират.по принцип отговарят до седмица ако нямат много работа.

# 43
  • varna
  • Мнения: 1 012
Спешно ми е-моля пак да обясните за тези артикули персонализе-ползвам 20915. Вероятно затова ни ми дава да слагам 3 артикула персонализе newsm78. Когато оформям поръчката трябва да няма артикули с този знак в кошницата -така ли? За да мога да вилидирам?Колко най-много мога да имам с такъв надпис?
въпросителния който излиза долу на кошницата,означава :в една кошница не може да имате повече от 3 артикула с многобройно количество- или да дам пример не може да поръчате от 4 артикула по 2-3 броя,а само до 3 артикула с няколко бройки Peace

# 44
  • Мнения: 2 631
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=235574&photo=11                   на някои неща ме домързя да направя реални снимки ,но ако някой иска с удоволствие ще помогна Peace

duti, може ли линк към тази пола и размери, благодаря!  Hug
И още един въпрос, понеже съм новичка, как продукт добавен в предпочитани да го сложа с кошницата?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт