Рицарки на Великденското кантарче 21.04.2008 - ...

  • 16 448
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Като сме тръгвали да си признаваме и аз от миналото лято съм +7 кг.
Ей така неусетно по-малко и оооо ужас  Shocked
Сега се чудя пак какво да обличам  Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 479
Привет и в новата тема от мене!
Изтурболирах се и сега пак почвам с чистенето и готвенето!
Дани, какви 10 кг в плюс ти ме сбърка! Нещо си сгрешила!
Днес почнах сериозно , да видя какви ще ги надробя до довечера!
Всички да се постегнем малко!
Хубав ден, момичета!

# 17
  • Мнения: 1 369
глааааааааааааааад   Crazy
три пъти ял досега и пак гладен, отчитам са, че забравям  ooooh!
8 - ябълка
9,30 - 20-30 гр. машкавал, 6 маслин
11 без нещо - ябълка
ся ша одя за кифтета, поне са топли  Crazy
вода - кило, канче и бурканче  Crazy

Момичета, според последните данни срещата ще е в Стара Загора, юни   Party Hug. Отсега ли да пускам анкета за датите, или да изчакам следващата, по-следващата седмица  newsm78

# 18
  • Мнения: 4 806
затова, за да няма "полека и неусетно" редовно изхвърлям (подарявам, раздавам) старите дрехи. Новите винаги ме държат нащрек - не може и кило да се промъкне, без да го усетя. Кантарът вече ме изненадва рядко - преди да се кача имам прогноза какво ще покаже и обикновено познавам, като съвременен синоптик Simple Smile Т.е. доста точно. Знам си и движението на теглото от сутринта до вечерта - просто по бедърите надвечер почва да ми опъва, ако отделянето е задържано. А има такива дни - покрай ову, покрай МЦ, покрай солен обяд или малко изпита вода.

# 19
  • Мнения: 1 183
Асе, аз винаги съм ти се възхищавала на волята и постоянството. Просто ти си достигнала това ниво в което вече си напълно в синхрон с тялото си и нямаш проблем с залитания разни.
Аз лично за себе си съм много далеч от това ниво, постояноството ми е донякъде и съм напълно наясно със всички принци, но пък си позволявам да си затварям очите!
Това е положението!
При мен това, което ме стряска е това, че мъжа ми е фотограф и постоянно ме дебне да ме снима и на някои снимки направо се ужасявам от себе си.
Преди се противях срещу снимките, но сега е вече му разрешавам защото една такава снимка може да ме мотивира, повече от всичко друго. Защото като видеш истината черно на бяло, както се казва, няма място за илюзии.

# 20
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Хе, поне съм на първата страница... Или?  newsm78 Редакция - не, на втората съм... Crossing Arms
Хубава седмичка, момичета!
Кантарът ме наплю сутринта - два пъти се теглих, щото не повярвах - + 2 кила от вчера. Уж не съм преяждала, ама омахах един буркан кисели краставички.... Гадост... Cry Sick Два дена съм си вкъщи, ще опаковаме багажи за преместването, дано не се освиня - обикновено става, като съм си вкъщи... Tired

Асе, може ли да споделиш салатения си режим с изоставащите?  Embarassed Blush

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 12:24 от Millla

# 21
  • Мнения: 4 806
... имам си моите залитания. Не е съвсем без хич. Макар, обикновено са напълно съзнателни, но все пак ... Значи, историята е следната - на два примера (моя милост и една позната) се понаучих, че не бива съвсем да се откъсва човек от видове храни, щото вкара ли ги рязко и изведнъж - става лошо. Така преди много години, след упорито и продължително веганстване, хапнах манджа с месо, при това не ядох самото месо. Е, резултатът беше ужасен - повръщане, абе направо натравяне. Гадост ... повече се старая да не се стига до такова положение.
 даже и при наличие на залитания, те са само в рамките на един ден - нали съм ви споделяла - колкото време залитам, толкова време х 2 премахвам ефекта на залитането. Че и повече от х2. Като си знам това, никак не ми се олива, че после твърде много време ми отнема да се оправям.

Мила, въздръж се - само от теб зависи Simple Smile Няма как да се появи орденството да те пляска през ръцете Simple Smile
Мога, разбира се Simple Smile   На обяд и вечеря: зелена салата със зехтин и кисело мляко+ понякога (не винаги) малко парче месо или яйце, или риба. Зависи какво има. Много е просто и вкусно, само не знам при теб дали ще се получи, защото а) не знам как е със салатите пролетни и б) не знам как е с киселото мляко. Отделно си имам бърканица на закуска (мляко, извара, трици, кокосови стръготини ... всякакви такива, в различни съчетания).

# 22
  • Мнения: 2 897
Добро утро  bouquet
Легнах си чак към 2-3, след няколко часова борба с Ексел.
Днес още Ексел и още писане.
И утре пак.
И после пак.
И така..

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 12:42 от Denichkata

# 23
  • Мнения: 4 806
Деничке, да не си в някаква "мрачна" вълнА? Не бива, излизай, само от теб зависи. Казваш си "няма пък" и "шпльок" - сама си се измъкнала. Дано греша. Така ти звучи поста.

Ядох ... пих ...

И още нещо: всеки си има своите неволи. Някои, защото стоят вкъщи, други - защото са на работа. Всякакви случаи има. И винаги има изход. Моят режим е плод на моите усилия и лишения от нещо друго. Няма как някой друг да направи за мен това, което ми трябва. Нито да ми го развали така, както аз мога да си го разваля. И това важи за всеки.

край на дървеното ми философстване Simple Smile Ще ме прощавате ...   bouquet

# 24
  • Мнения: 256
Здравейте Hug
Днес ми почна криво - слизам сутринта - откраднали ми лявото странично огледало - писна ми разни вандалчета да чупят и крадат и да ме вкарват в непредвидени разходи.
Иначе събота и неделя се поолях - празнувахме със закъснение на Криската рождения ден и имаше и повечко ядене и повечко алкохол та дори и торта - собственоръчно направена, в която Рожденничката успя да се пльосне.
И така от днес мисля да направя едно яко разтоварване.
Успешна и усмихната седмица
 Heart Eyes Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 1 934
Здравейте и от мен!

Честито макар и с малко закъснение на всички празнуващи вчера!
Честита и да ние новата темичка и новата седмица,много отчетени минуси в нея!
Мариетка представям си как е изглеждал сладура!

# 27
  • Мнения: 1 183
Ама срамота днес никой няма, точно като имам време за вас!
Хапнах сега пия кафе

# 28
  • Мнения: 2 897
Аз съм тук Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 387
ЧНТ/честита нова тема/-МНОГО МИНУСИ В КИЛАГРАМОВО ОТНОШЕНИЕ НА ВСИЧКИ! smile3525
Стопли се... ,слънцето пече ли пече...,хората се поразсъблякаха, някои почти голи,а аз не искам да свалям якетата и саката,защото малко поне ми прикриват излишъците! Mr. Green
Уж спазвам режим/с малки прегрешения/,а резултат няма! Cry Cry CryНезнам какво да правя вече! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт