Рицарки на Великденското кантарче 21.04.2008 - ...

  • 16 498
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 487

     Добро утро Heart Eyes

   Вчера:

   мляко
   марули
   маслини
   зехтин
   риба
   телешки дроб

   сметка - 1300

   вода - 1.5 л

  Светъл ден Hug

# 76
  • Мнения: 1 488
Дубрутру и от мен  Hug
Обажд,че при мен нещата са едни и същи в петък ще докладвам има ли промяна,кантара показва ли нещо различно и така! Айче ти на мазния режим ли си?
Хубав ден на всички пожелавам

# 77
  • Мнения: 1 369
Дубрутру  Hug
Айче, Дани, Щъче, Евич, Пуки  Hug
Вчера приключих отгоре с калориите, но поне от прилични неща  ooooh! Днес отново ще се боря  Crazy
Багажът ми не е събран, акъла пък хич, ще видим де ще му излезе края  Crazy

На всички хубав, усмихнат и успешен ден   bouquet

# 78
  • Мнения: 2 487
   На мазен ли ти докарва, Щък  Laughing

   На Айчин режим съм  Laughing Броя само калориите.

  Литъл , кога тръгваш ? Хайде събирай го вече тоз багаж , че ще вземеш да забравиш нещо  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 1 369
Айче  Hug
Аз със сигурност ще забравя нещо (най-вероятно акъла  Whistling), ама дано и не ми редуцират багаШа, че багажникът на корсарката малък  Crazy Заминаваме четвъртък по ранина  Flutter

# 80
  • Мнения: 2 331
Добро утро!Кафе пихте ли?

# 81
  • Мнения: 2 487

   Добро и на теб , Били Hug Много рядко се мяркаш напоследък.

   Кафе пих още по тъмно. Сега се връщам от разходка с кучката и ще пия второ.

# 82
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Как сте? А? Не чувам ... Ясно, добре сте, значи Simple Smile

Ми те, моите отчети са скучни ... като има нещо ново - ще свиркам.

Птиче, и двата филма не са по темата на аватара ти. 'ич даже ги не споменавай ... бррр, особено пък втория ...
Айя, убеди ме  Hug  Пожелавай си го и си го постигай час по - скоро. Дано.
Хъфи, що така вечерта ти е проблем? Дневното напрежение гасиш с ядене? Не бива. Знам, че знаеш и ти пожелавам да се справиш.
Пуки, на теб ти пожелавам по - скорошно минаване на адаптацията.
Даниелке, днес ли ти е денят "Х"? Simple Smile Успех.
Ванче, аз чакам обещаното ... снимката, сиреч.

Как го дават времето за празниците? Някой има ли инфо?

Ей, снощи мярнах мацката от Ритон в Мюзик Айдъл. Много е отслабнала - едни стройни крачета извади. Гледахте ли я? Някой да знае какво е направила?

Таня къде е? Пак ми се губи...

На всички лек и спорен ден! С много режимност и вода, и усмивки, и радост, и ... кой каквото му трябва.

# 83
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро!
Спи ми се, че 2 не виждам...цяла нощ разучавах фотото - малииии, то цял компютЕр бе ooooh!...чак мога да му задам Дудиния рожден ден и ще ми пише колко е голям на снимките.
Много работи има още, ама ще ги науча в крачка.
Сърбят ме ръцете да почвам, пък то се раздухало Confused.
Дано за обяд утихне, че искам да направя фотосесия на малкия в парка - на цъфналите полянки, под цъфналите храсти...
отиваме да унищожим попарата Mr. Green.

Лек и усмихнат ден на всички  bouquet!

# 84
  • Мнения: 4 806
Мариетке, честита придобивка Simple Smile Много щастливи и красиви мигове да "запечаташ".

Днес ще ми е супер натоварено. И ще взема да ям предварително, че ... после не се знае как ще е ...
Добре, че ми е гладно.
След малко се почва. ...

# 85
  • Мнения: 1 488
Айче  Mr. Green ми маслинки, зехтинец-едно такова хапване е към мазничкия режим.
Били мерсаж за кафенцето  Wink
Ади отивам да се чекна гимнастиката мене чака!

# 86
  • Мнения: 2 331

   Добро и на теб , Били Hug Много рядко се мяркаш напоследък.

Ох, Айче, тук съм, ама само чета.Мнооого гадости ми се струпаха на главата, чак не ми се пише.И всичко се случва бавно.Мъчително.Много ми е зле майчицата-днес пътува за Пловдив.Най-вероятно за поредна операцийка.Скоро я чака ГОЛЯМАТА.Около 2.05.пътуват с баща ми, но кога ще е датата-не знам.И като капак Сонка е на чалъм да се разболее сериозно.Бори се с една луда хрема вече втора седмица...Митко се крепи едвам-едвам.Хърка му нослето, понакашля...По цяла нощ не спя и през два часа ходя да слушам кой как диша и да ги обръщам по корем, че да не кашлят........
Ей, на, на здравен форум го обърнах.Затова не ми се почва да пиша.
А за режим...к'во да кажа...ясно, че никакъв го няма. ooooh!

# 87
  • Мнения: 2 487
    И аз я загледах Ритонката , Ассе. Много ми хареса . Че и цицата и монамаляла малко. Преди доста време разправяше , че ядяла най-вече салати.

  Били Hug Дано всичко да е наред с майчето ти.

# 88
  • Мнения: 1 369
Били  Hug Стискам палци всичко да е наред Hug  не се чуствай виновна, че режимът никакъв го няма, и той ще се намести   bouquet

# 89
  • Мнения: 2 331
Благодаря, момичета! Hug Знам, Мечтанийце, че всичко ще си дойде на мястото! Peace
Мариетка, честита придобивка!Много въодушевена звучиш!

Общи условия

Активация на акаунт