Рицарки на Великденското кантарче 21.04.2008 - ...

  • 16 520
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 934
Здравейте,милички!

Били  Hugбъди силна всичко ще се нареди!
Мариетка Hug Честито фото много снимчици да направиш с него!

След първия ми режимен ден от доста време на сам промяна няма, Twisted Evilама днес пак!Трудни са ми първите дни,после всичко се нарежда. Laughing
Малко ми е надуто коремчето,ама беше забравило какво е това вода май. Mr. Green

# 91
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Били, една голяма прегръдка от мен за теб, децата и майчицата ти Hug! Дано всичко се подреди, бъди силна Praynig!

Здрасти, Бебче Heart Eyes! Снимките почнаха Party. И най-сетне качих старите.
Ама после ще ги качвам в Снимка, че сега готвя.

# 92
  • Мнения: 1 934
айде чакаме да ги видим,че аз не съм го видяла малкия сладур от доста време,колко е пораснал. Hug

# 93
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Утре може би...а ако разуча как става качването на клипове /само в Ю ту бе ли можеше   newsm78/ ще ви пусна и видео.
Специално за Роси ще вземем днес и кИскета Wink.

# 94
  • Мнения: 256
Здравейте
Как не ми се работи - остават 3 дена до отпуската ми и вече едвам издържам.
Вчера изкарах на кисело мляко, ябълка и зелена салата и вечерта супер натоварена репетиция на танците. Купих си и пола панталон - много били актуални според продавачката - такива съм носила като ученичка
Чао за сега отивам да си налягам парцалите че моята работа няма кой да я свърши

# 95
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
...

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 19:24 от mari_eta

# 96
  • Мнения: 1 934
Страшни сладури.Малкия е невероятен. HugДа го нацелуваш от нем Мариетка.

# 97
  • Мнения: 1 143
Здравейте ,момичета.От сутринта седя пред компютъра и чета какво пишете.Много ми харесва,че сте доброжелателни една към друга,говорите не само за диети.С една дума всичко ми харесва.Ако е удобно бих искала и аз да се присъединя към вашите редици.Имам две момчета на 11г. и на 4г.Като всяка жена,държаща на външния си вид искам да изглеждам добре и мисля,че успявам да го правя за сега.Но забелязвам,че съм отпуснала коремче,а и 2-3кг.съм качила от зимата.Не мога да спазвам строги диети,пък и не спортувам,но ще се опитам да вляза в норма. smile3525

# 98
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Мариетка, и с новия и със стария апарат да ги снимаш, все са си същите сладури.... Много целувки и от мен. Домъчняло ми е и искам да ви видя, дано след четвъртък ми се освободи малко време  Heart Eyes

Иначе и аз  ooooh! на какъвто и кантар да се сложа, най-важно е как изглеждам пред  огледалото. Иначе съм вече с голям минус ....., което ме подсеща да напомня

ДА НЕ ЗАБРАВЯТЕ ДА ПИЕТЕ ВОДА. МНОГО Е ВАЖНО И ДА СЕ ДВИЖИТЕ

....  Споделям идея за много бърз, вкусен и режимен обяд. В тиган запичам с малко краве масло гъби и  пресен лук до ниво да са леко хрупкави, добавям печена червена чушка и счупвам две яйца. Ако яйцата са домашни се получава освен вкусно и много красиво като цветове.....

След няколко  часа мисля да си нарежа няколко малки домата с моцарела, а за вечеря ще си правя зелена салата евентуално с малко риба тон..... Обещала съм си да вечерям до 19 часа и да знаете че има ефект.  Grinning.
Иначе и закуската беше режимна. Отивам да си чета и да си повиша общата култура за мюслите. И евентуално как ще ми се отразят, ако си ги правя сама с ленено семе,  овесени трици,  някоя еко сушена кайсия, начупени бадеми, лешници и прочие натурални благинки.

За да не стават гафове с храненето е много важно да се планира храненето за следващият ден. Когато се избегнат до минимум импровизациите, има по голям шанс денят не само да започне, но и да приключи режимно.......Не откривам колелото, припомням си пак как се кара майсторски (и си спестявам реплика от едно другарче  Grinning)

Здрасти на mimi72 и добре дошла. Ние си имаме още две Мимета, а три ще сте ни на щастие.

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 12:20 от Арбанашка кокона

# 99
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
  Embarassed Crazy  #Silly

Танче, здрасти. Какви са новините при теб? .Докато публикувам и се скри....
След тренировката нещо се ошеметих..... running

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 12:26 от Арбанашка кокона

# 100
  • Мнения: 4 806
Мариетке, да са ти живи и здрави синчетата, да те оставят на спокойствие да усвоиш техниката на снималката, щото има какво да се желае Simple Smile Теди може да те насочи.

Даниелке, много ми харесва яденето ти за днес. И аз съм привърженик на предваряването, че импровизациите са рискови. Също така мисля, че не пречи и за 100 път едни и същи работи да си припомняме, щото с времето се замъгляват. Птичката да прощава Simple Smile

Били, с теб сме - ще се оправят нещата. Със здравето винаги са най-големи проблемите. Режима после.
То все така става - първо децата, после родителите и най-подир сме ние.

--- при мен лудницата на мах. Преди малко успях да ям (за пръв път), обаче освен яденето бях забравила ... водата и други работи, дето трябва да се свършват, а това вече е кофти. Ще се оправям някак в движение. Кофтито, че знам какво ще ми покаже кантара утре заран .... да, правилно ... един неприличен жест.

# 101
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 386
ДЕНЯТ Е ПРЕКРАСЕН, НАЛИ?

Както ви се хареса Sunglasses (и нам си коя нощ Mr. Green)

Дванайста, Пиле, само дванайста!

Били, ти пак пиши! Ние сме при диетите, то пак здравна тема. Hug

Мариетка, какво фото си взехте?
Страшни снимки правиш и само с едно висше!  Peace

Мими72, добре дошла! Не разбрах, как си с магданоза?  Laughing  Hug

Аз се наболедувах, отивам на контролен преглед. Вчера се бях подула до неузнаваемост от лекарствата, явно ще ги спирам. Вярна на принципа, че винаги трябва да се търси доброто в ситуацията - и тук го намерих! Заявих на мъжа си, че минаваме на разделно хранене за неопределено време. Аз - каквото трябва, те - каквото си поискат. Ще им готвя, стига да го измислят. Иначе - като мене. До постигане на желания ефект.
Подкарах от снощи зелена салата с малко кисело мляко и три яйца, размер М. На обяд салата "Швейцарска" - домат, краставица, зеле, печена чушка, шуМка, сирене, кашкавал и кисело млекце. Ще я правя и друг път. Хареса ми. Днес продължавам в този дух - салатения. НЕма да ми се мръщАт вече дома, че ям различно. Няма да се сърдя, ако хапваме еднакво. Леко ми е.

И с повечко водица! Hug

# 102
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Кофтито, че знам какво ще ми покаже кантара утре заран .... да, правилно ... един неприличен жест.


Пък моя като  се разсвятква сутрин  като светофар.....  Ако съм качила ми розовее от срам, ако е зелено съм ОК, има и още работи дето показва... ама точно това за което говориш не са ми го вкарали в програмата, а май е трябвало.....

Били, дано по-скоро ти се разпръснат облаците около теб....хубаво е че си споделяш с нас.
 И на jd пожелавам успех с РХ. Пък и семейството щом  е включено резултатът скоро ще е налице.

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 12:47 от Арбанашка кокона

# 103
  • Мнения: 4 806
Дани Simple Smile Не са сетили, вярно  Joy  Това за светофара за сефте чувам Simple Smile Непристойно поведение на кантара - май издава пред цялото семейство кой каква я е свършил ...

Мими72, при нас приема на нови рицарки преминава по ритуал - казваш си всичко, демонстрираш свежо отношение към живота и влизаш в орденството. Разбрахме, че диети не можеш да спазваш, но ... ако не ти харесва нещо днес, значи трябва нещо да се промени, за да получиш едно по - хубаво "утре". Нещо в храненето и движението трябва да се промени. Въпросът е откриеш своя отговор и да положиш усилия за това, както и после - да бъдеш последователна.

# 104
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Дани Simple Smile Не са сетили, вярно  Joy  Това за светофара за сефте чувам Simple Smile Непристойно поведение на кантара - май издава пред цялото семейство кой каква я е свършил ...

Кантарът е голям майтап.... Помни всяко теглене и ако на следващият ден си по-тежък или по-лек  го отчита и ако тенденцията се запази настъпва светлинна атака. После дава  графики и разни отчети без да съм му ги искала. За сега е запомнил само срамната статистика на покачване на теглото ми, ама тая сутрин стана розов от кеф, че  имало голямо намаление  и ме поздрави ..... Абе кво да ти разправям  Crazy шаш и паника, че и има мерак да ми дава отчети колко мазнини и мускули имам и задържам ли вода, ама за това вече не му имам  доверие...

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 13:07 от Арбанашка кокона

Общи условия

Активация на акаунт