Дебелобременна тема

  • 4 164
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
Радвай се на хубавите усещания от бебето в корема и не мисли за глупости. Simple Smile   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 312
Много свежа тема с чувство за хумор!Не съм била от дебелобременните мами,честно казано всички бременни ме радват!

# 17
  • Мнения: 5 940
По време на бременност не се слабее, дебелее се. Не може да се очаква друго. Едни, природно надарени, дебелеят само на коремче, други здравата се окръглят цялостно.
Най-важното е, че после всичко си идва на мястото. Пак за едни по-лесно, за други с малко повечко усилия.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Патишонка спокойно миличка. Ако кача моя снимка тук ще попитате колко бебета има в корема ми Joy Ама никога не ми е пукало. Нито преди да забременея, нито като бях бременна, нито сега Party
Вярно е, че е супер досадно да ти предлагат в магазина гащеризон за бременни с размер за 16-годишна тийнейджърка, но пък и на това му намерих колая  Laughing
Влязох да раждам със завидното тегло от 134 кг  Mr. Green Сега гравитирам около 100-те. Синът ми се роди 4,340 гр и 54 см.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 098
Патишонка, и аз на фона на мойте си кила съм качила доста, и имам чувството че ще се търкулна скоро, а имам и още време до Юли месец. И мен ме обхваща съжаление като си видя заоблените части в огледалото, но като ме ритне малката така се нахилвам, и си казвам че после искаме не искаме ще отслабнем. Какво ни чака след това, повечето майчета знаят, аи аз имам нагледен пример с няколко мамчета които родиха скоро.

# 20
  • Мнения: 1 049
Спокойно, като се роди бебето ще има толкова да тичаш покрай него, че ще станеш набьрзо и ти такава  слабичка.  Wink Засега просто не обрьщай внимание на това и не му мисли толкова.  Hug

# 21
  • Мнения: 14 490
 Rolling Eyes Rolling Eyes

аз изглеждам точно така както описваш а съм качила вече към 18 кила (май са 19 ама това вече съвсем страшно ми звучи та предпочитам 18  Mr. Green).
всичко е до конструкция и до възприемане. аз съм напълняла на корем и бедра, аз на бедрата си качвам по принцип, винаги като напълнея, а онзи ден една позната в ЖК ми вика - ама ти на крака въобще не си напълняла Tired
тъй че не се шашкай от вида си, важното е килограмите да не ти създават здравословен проблем

# 22
  • Мнения: 3 268
Е,аз не съм от дебело бременните,но съм от тези,на които коремът още във втория месец става огромен.Поздравявам те за чувството за хумор и ти пожелавам здраво бебенце.После обаче да се стегнеш и да отслабнеш.Животът продължава и когато станеш майка.И пак ще правиш любов...и пак ще флиртуваш,и пак ще бъдеш харесвана.Успех!

# 23
  • Мнения: 1 103
Аз също не съм от едрите бременни и  при първата и втората бременост качих около 15 кг.Сега съм си пак 50 .Но сега като видя голям корем и много им се радвам.Онзи ден на кафето до нас в парка имаше една бременна булка preggo и аз викам на детето виж в корема на тази леличка има бебенце иди да видиш.Малката ядеше солетки и и казвам даи на  бебето да си хапне и отива тя до корема и започва да вдига блузата да даде солетка и такъв смях настана  hahaha hahahaче просто нямам думи Joy.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Радвай се на хубавите усещания от бебето в корема и не мисли за глупости. Simple Smile   bouquet

Така е.Аз за цялата бременност качих 12 кг., но след това свалих 25 и сега изглеждам даже по-добре от преди.Ще отслабнеш след това.
  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 092
Толкова зле бях че нямаше обувки на света , който да могат да ми станат .Глезени и китки нямах ... къде са тия слабите не знам. Wink
А да не забравя качих 18 кила и на нещо като слон приличах , даже слоновете в сравнение с мене имаха талия

# 26
  • Мнения: 1 032
Така е.Аз за цялата бременност качих 12 кг., но след това свалих 25 и сега изглеждам даже по-добре от преди.Ще отслабнеш след това.
  bouquet

Еййй, направо черна завист ме обзе  Crossing Arms Това ако ми кажеш как го правите ще съм ти искрено благодарна. Когато родих дъщеря си исках да се забранят със закон слабите бременни и туко що родилите. Ми то не беше честно. Едната ми комшийка 10 дена след раждането ходеше с къса блуза и панталон с ниска талия. Все едно не е раждала две деца, а аз още два месеца се мъкнех с корем  и дрехите за бременни. Тогава качих 20 кг и ако исках да се видя в огледалото в профил избирах- корема или задника да погледна, защото цялата не се побирах  Crazy В интерес на истината сега до 5-6 месец се движех много прилично, даже бях слабичка, но в момента се чуствам като хипопотам. Не съм се качвала на кантара и до консултацията няма да го погледна.

# 27
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Краката ми са вече огромни, а не ям много. Просто се питам как го правят?


 Преди малко се вайках по същите причини на лекаря си. Simple SmileТой твърди, че не съм дебела, че съм добре, но аз си знам.Даде ми пример за една бременна миналата седмица, в 8г.с.135кг. Rolling EyesТова не ме успокоява, но няма да легна и да умирам.Наистина всяка бременност е различна.С пърата имах съвесем малък корем, а сега съм като Титаник.Всички твърдят, че щом наистина спазвам режим на хранене, след раждането ще отслабна бързо.Все пак един път вече свалих 45кг., какво са сега  тези Simple SmileКогато започна да изпадам в мрачни размисли и си казвам, че след раждането ще имам голям стимул за отслабване.

  Лека бременност и мисли за хубави неща!

# 28
  • Мнения: 2 478
Здравейте!
Аз бях дебелобременна,беше ужасно за мен да се гледам с тези 22 кг повече.А преди това изглеждах доста добре.
И аз исках да забранят със закон слабобременните,гледах ги с възхищение. coolcool
Бях и подута,абе ужас.Никога обаче не облякох онези ужасни дрехи за бременни.Все пак имам самочувствие на хубава жена,макар и дебелобременна.
Два месеца след раждането си влязох в почти всички стари дрехи.Сега 1 година след това съм си на старите кг,дори се старая още да сваля.А честно,мислех че никога няма да отслабна.
Така че спокойно,свалят се.А има и много диети и  newsm39 разбира се.
НАй-важното е с бебето да сте ок,всичко останало е въпрос на време.
УСПЕХ! preggo

# 29
  • София
  • Мнения: 979
Привет от още една бременна юлска бъдеща мама  Hug
И аз от две седмици нямам вече глезени и китки - другото отдвнааа изчезна. Но не завиждам на по - слабите бременни - имах приятелка която в последния месец за да си навакса организма и качи до 32 кг. и после бавно ги свали - е до осмия месец и е било по -леко, но пък после ...  Heart Eyes Така, че смело напред не остана много после ще наваксваме без да го усетим покрай грижите за бебчовците.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт